magdam87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2020, 15:04

Re: bardzo sucha skóra

31 maja 2020, 15:28

Polecam zabiegi medycyny estetycznej, u mnie zarówno po kwasie hialuronowym (mezoterapia igłowa), jak i po tzw.wampirzym liftingu efekty były bardzo fajne, szczególnie osocze bogatopłytkowe bardzo fajnie odżywiło skórę, ale to kwestia indywidualna. Podstawą jest też nawadnianie się, tzn. picie wody, dobra dieta. A co do zabiegu, to lekarz Ci najlepiej doradzi, polecam dra Rosińskiego z Aestetic Clinic w Poznaniu.

Llama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 cze 2020, 13:04

Re: bardzo sucha skóra

08 cze 2020, 13:29

Ja polecam na suchą skórę jakis naturalny krem z nagietkiem, lawenda, moze ruszczykiem itd. Mi pomogl nawet na maksymalnie wysuszone środkami dezynfekujacymi rece :D

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: bardzo sucha skóra

11 cze 2020, 12:52

U mnie na suchą skórę sprawdziły się dermokosmetyki Atopis od Novaclear. Doskonale nawilżaja, łagodza podrażnienia i wspomagają regenerację skóry.

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: bardzo sucha skóra

18 cze 2020, 09:17

ja robie regularnie kąpiel stóp w moczniku, później delikatnie tarką, później maska na stopy i na koniec krem ;) polecam

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: bardzo sucha skóra

24 cze 2020, 18:52

na pewno musisz pic wiecej wody i pewnie sporo czasu przebywasz w pomieszczeniach z klimatyzacja badz w takich w ktorych jest bardzo cieplo. ja pracuje okrogly rok w pomieszkaniu z klimatyzacja i moja skora niestety bez odpowiedniej pielegnacji bardzo cierpi. pani w aptece kiedys polecila mi dermokosmetyki od novaclear do skory z azs, okazaly sie bardzo wydajne i skuteczne. maja cudowny plyn do ciala uwielbiam go!

Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Re: bardzo sucha skóra

25 cze 2020, 11:55

Jezeli pracuje sie w pomieszczeniach z klimą to warto zastosowac ochronne kremy ktore nawilza, ale nie zapchaja skory.

jelly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2020, 07:45

Re: bardzo sucha skóra

01 lip 2020, 08:05

Na co dzień, to wiadomo - dobrze dobrany krem. Ja na szczęście z suchą skórą jako taką problemu nie mam. Są fajne zabiegi, np. osocze bogatopłytkowe, które podobno świetnie regeneruje skórę, sama się nad takim zabiegiem zastanawiam. W Aestetic Clinic, gdzie ja chodzę do dra Rosińskiego, taki zabieg jest w ofercie :)

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: bardzo sucha skóra

06 lip 2020, 16:39

ja się zastanawiam nad zakupem suplementu dla skóry, podoba mi się skład estrovity skin, bo są aż 4 oleje roślinne, koenzym q10, nie ma konserwantów, ani barwnikow, myślę ze to by było super rozwiązanie tera w lecie dla skóry

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: bardzo sucha skóra

07 lip 2020, 17:54

Na bardzo suchą skórę super działają emolienty. Jest ich spory wybór, tylko warto patrzeć na skład - żeby były jak najbardziej naturalne. Ważne żeby i myć się i smarować emolientami, wtedy bardzo szybko będzie widać efekty

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: bardzo sucha skóra

08 lip 2020, 22:27

dla bardzo suchej skóry to dobry jest olej z wiesiołka, dużo dermatologów go poleca, na pewno efekty to 2-3 miesiące brania, ja oeparol na sobie przetestowałam i jestem zadowolona z efektów, także włosy i paznokcie mi się wzmocniły warto było

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość