margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

16 cze 2020, 08:46

Moi drodzy jestem w trakcie rozszerzania diety synka, sama też postanowiłam jeść bardziej świadomie. Szukam więc namiarów na sprawdzone miejsca gdzie kupię taką żywność ekologiczną. Mieszkam w Warszawie i tu niby bazarków nie brakuje ale ogranicza mnie też czas i obecna sytuacja i nie bardzo mam jak dojechać np na drugi koniec miasta. Może dostawa do domu? nie wiem jak to u Was wygląda?

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

16 cze 2020, 09:55

ja mam to szczęście, ze moi rodzice mieszkają na wsi i prowadzą swoje gospodarstwo rolne także nie narzekam na dostęp do warzyw, nabiału czy mięska :) to mega ważne nie tylko przy rozszerzaniu diety dziecka ale i w codziennej diecie dorosłego człowieka :) szukaj, na pewno coś znajdziesz. z tego co słyszałam to są już firmy, które taką ekologiczną żywność dostarczają do domu :)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

17 cze 2020, 12:04

tak to prawda, teraz eko styl życia jest dość modny i coraz więcej firm oferuje pomoc w dostawie dobrych jakościowo produktów takze do domu., Ja od miesiaca czy dwóch zamawiam i warzywa i mięso w Rano Zebrano :) bardzo duży wybór, niewygórowane ceny, terminowa dostawa pod same drzwi :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

22 cze 2020, 18:19

tak znam ich i w sumie też polecam. współpracują z wieloma lokalnymi rolnikami czy hodowcami, ale w ofercie mają też gotowe dania i dodatki ( pierogi, pieczywo, przetwory, desery).

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

22 cze 2020, 19:42

oo bardzo Wam dziękuje za namiar, chętnie to sprawdzę :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

14 lip 2020, 12:05

no pewnie zamawiaj, nic nie tracisz a możesz zyskać sporo. ja tam odkąd gotuje z takich ekologicznych produktów to nie dość, ze jem znacznie bardziej zdrowo to jeszcze jest o wiele smaczniej, jak się okazuje pomidor od nich z pola a taki z dyskontu to jak niebo a ziemia :)

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

21 lip 2020, 07:09

pierwsze zamówienie dotarło w zeszłym tygodniu :) wszystko świeże, aromatyczne i jakie smaczne! W życiu nie jadłam tak dobrych batatów czy pomidorów :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

20 sie 2020, 11:27

haha no to prawda, coś w tym jest :) poprzestałaś na tym jednym zamówieniu czy masz zamiar zaglądać do nich częściej ?

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

21 sie 2020, 06:58

nie no zdecydowanie częściej, już drugie zakupy do mnie dojechały w ostatni w torek :) pełna profeska, dostawa na czas no i produkty pierwsza klasa. fajnie, ze tu napisałam :)

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: ekologiczne warzywa - gdzie takie dostane w Warszawie ?

25 wrz 2020, 09:46

Ja też mogę pochwalić się tym, że to mamusia regularnie dostarcza mi świeże warzywa wprost z grządki :) Ale wiem, że nie każdy ma taką możliwość. Ja jednak sama mam dom i z kolei postawiłam na ekologiczne owoce, które dostarczam w zamian za warzywa mamusi :) Mam wiele rodzajów https://www.podkarpackiesady.pl/5-krzewy-owocowe ale i drzewek - jabłoń, śliwę, czereśnię, gruszę. Naturalne owoce, samodzielnie wyhodowane warzywa i owoce są zdecydowanie najlepsze :)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość