beti32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020, 13:42

Re: Jak schudnąć

28 sie 2020, 18:21

[quote="Alinka91"]CharlesDor mamy sierpień, czerwiec był 2 miesiące temu ;)
5-10 kg w miesiąc, to zbyt duże obciążenie i szok dla organizmu, który z pewnością da Ci błyskawiczty efekt jojo, tak mi mówi moja trenerka, z którą ćwiczę i w wielu wartościowych źródłach informacji też taką odpowiedź uzyskasz.
Najpierw trzeba wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, pod to ułożyć dietę (ja mam właśnie taką spersonalizowaną) i do tego dodać aktywność fizyczną, która będzie zwiększała wydatek kaloryczny, więc dobrze by było mieć do tego ułożony plan treningów.[/quote]

Ja proponuję zdrowe podejście do odchudzania i utratę wagi na poziomie 2-4kg miesięcznie. Zaczęła bym na twoim miejscu od dobrania odpowiedniej diety. Jeżeli masz dostatecznie dużo czasu na gotowanie możesz skonsultować się z dietetykiem, a ten powinien wyznaczyć ci plan :) ( jeżeli korzystasz z tej opcji najlepiej zrób sobie podstawowe badania i zabierz wyniki ze sobą ). Catering dietetyczny to kolejna doskonała opcja - w takim wypadku możesz skonsultować się z dietetykiem takiego cateringu dietetycznego i za pomocą krótkiej konsultacji dowiesz się jaka powinna być twoja kaloryczność. Powodzonka i trzymam kciuki ;-)

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: Jak schudnąć

11 wrz 2020, 12:37

Cześć,
Zgadzam się z beti32. Wszystko powoli.
Sama próbowałam wielu magicznych sposobów, z racji tego, że szkoda było mi czasu na zdrowe odżywianie i ćwiczenia i szukałam drogi na skróty.
Obecnie mam ułożoną smaczną dietę i ćwiczę w domu z Pauliną Walczewską i efekty są, a jestem przekonana, że zostaną na dłużej, nie tak jak po tych różnych specyfikach, że od odstawienia wszystko wraca.
Podchodźmy do odchudzania z głową a nie na szybko.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Jak schudnąć

17 wrz 2020, 21:24

Wiadomo, aby odchudzić się zdrowo i efekt był długotrwały to wymaga to czasu. Ja np. trenuję kilka razy w tygodniu do tego zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, świeżo i regularnie a już samo to daje super efekty;)

jowcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2018, 19:47

Re: Jak schudnąć

24 wrz 2020, 09:31

Na pewno siedząc na kanapie nie schudniesz. Ja schudłam gdy przeszłam na dieta a dokładnie na pudełka od wygodnadieta i zaczęłam się trochę więcej ruszać. Pudełka wzięłam tak na próbe - dietę niskokaloryczną po miesiącu na samej diecie schudłam 4 kg i zapragnęłama więcej. Doadtałam jakieś dłuższe spacery, jazdę rowerem, na rolkach i takim sposobem straciłam 11 kg.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Jak schudnąć

23 paź 2020, 20:20

[quote="Pola23"]Wiadomo, aby odchudzić się zdrowo i efekt był długotrwały to wymaga to czasu. Ja np. trenuję kilka razy w tygodniu do tego zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, świeżo i regularnie a już samo to daje super efekty;)[/quote]

Też zamawiam od nich posiłki- to fajna opcja bo dzięki Wygodnej w końcu jem regularnie i zdrowo i już to wystarczyło aby waga poszła w dół;)

saloema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2020, 18:39

Re: Jak schudnąć

27 lis 2020, 00:54

schudnięcie w tych dziwnych czasach to będzie wyzwanie, wszystko pozamykane, pogoda smętna. Zawsze mi się zimą chce bardziej jeść, ale walczę ze sobą.Zamiast jedzenia batonów i drożdżówek w pracy na szybko robię sobie shake'a fitMe, smakuje fajnei i ma sporo witamin i mikroelementów.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Jak schudnąć

28 lis 2020, 16:06

jak sobie radzicie teraz, jak w sumie te możliwosci żeby ćwiczyć są mocno ograniczone. Ja pokonuję w sumie trasę praca dom ewentualnie sklep i tyle, w pracy nawał roboty i jedzenie tylko na szybko, dobrze że trafiłam na shaki fitMe, więc sobie robię. Czekoladowy bardzo dobry i syci na długo, mogą go także wegetarianie pić

Awatar użytkownika
6revoo6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2020, 14:17

Re: Jak schudnąć

24 gru 2020, 11:51

Jedyna opcja na schudnięcie to obliczenie bilansu kalorycznego i jedzenie mniej niż on wynosi. Nic skomplikowanego

Olkka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:31

Re: Jak schudnąć

11 sty 2021, 23:20

Faktycznie, opcja z cateringiem jest bardzo wygodna:) Sama już od kilku miesięcy zamawiam Wygodnądietę i dzięki nim udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Posiłki są świeże, smaczne, kolorowe i fit;)

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Jak schudnąć

04 lut 2021, 23:00

U mnie catering sprawdził się w 100%. Też zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Jem zdrowo, smacznie i do syta a przy tym gubię zbędne kilogramy:)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości