Awatar użytkownika
Miriam69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:01

Re: Najwczesniejsze objawy ciąży

21 lut 2018, 13:12

U mnie pierwszymi objawami był ból podbrzusza i właśnie piersi , do tego krostki na twarzy .

jutryl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2018, 12:26

Re: Najwczesniejsze objawy ciąży

15 cze 2018, 08:18

Moje drogie, staramy się z mężem już 5 miesiąc i jestem w 21 dniu cyklu. Czuje się z dnia na dzień coraz gorzej. Oczywiście jestem realistką i nie przypisuję każdemu objawowi ciąże :D ale boli mnie podbrzusze lub pęcherz (sama nie wiem bo doskonale znam ból przy zapaleniu pęcherza i absolutnie to nie jest to), czuje takie ciągnięcie. Bolą mnie też piersi przy dotyku i mam słabą kondycję. Weszłam dziś na 2 piętro z zadyszką jak po maratonie. Kwas foliowy biorę pół roku i duphaston 5 cykl. Ogólnie chce mi się spać i nic mi się nie chce ale to akurat może być objaw lenistwa :D
dodam że ciągle chce mi się siku

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Najwczesniejsze objawy ciąży

30 paź 2019, 12:07

Osobiście ja miałam takie objawy jak nadwrażliwość na zapachy - wszystko mi śmierdziało.

Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: Najwczesniejsze objawy ciąży

16 paź 2020, 10:25

Jestem kawoszem, ale jak zaszłam w ciąże i sobie zrobiłam rano na śniadanie kawę i poleciałam do łazienki, to odrazu wiedziałam ze coś jest nie tak :)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość