maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Tlenoterapia domowa?

24 sty 2020, 18:44

Czy ktoś może spotkał się z takim zaleceniem jak tlenoterapia domowa? Czy może podpowiedzieć jak to wygląda?

pusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 paź 2017, 12:01

Re: Tlenoterapia domowa?

30 sty 2020, 15:08

Moja siostra ma astmę i korzysta z tlenoterapii kiedy nasilają się objawy. Ma w domu koncentrator tlenu i za jego pomocą natlenia organizm. Taki koncentrator możesz kupić bez problemu.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Tlenoterapia domowa?

03 lut 2020, 10:02

A jaki koncentrator tlenu ma? Możesz coś polecić? Wiem, ze są dostępne takie stacjonarne, ale też małe — mobilne.

pusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 paź 2017, 12:01

Re: Tlenoterapia domowa?

04 lut 2020, 11:48

Miała wypożyczony ze sklepu medycznego. Ale okazało się, że koszty wzrosły i nie opłacało się już i kupiła sobie oterapia OLV-C1 mobilny. Często wyjeżdża w delegacje i z tego co wiem, to daje jej możliwość posiadania go zawsze ze sobą. Jest co prawda droższy no ale mobilny, a to kolejna zaleta. Można go kupić np. w 24medyczny.pl i ogólnie w internecie, bo taniej.

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Tlenoterapia domowa?

29 cze 2020, 12:23

Na Oterapia.pl też są dostępne koncentratory. Oczywiście to koszt, ale zdecydowanie bezpieczniej jest korzystać z terapii we własnym domu niż chodzić do takich komór. Niby oni mają trzymać reżim sanitarny, ale mimo to zakażenia nadal są. Ja jak już mam się decydować to na takie rozwiązanie.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Tlenoterapia domowa?

06 sty 2021, 15:17

O tych koncentratorach Oterapia czytałam. Fajny jest model przenośny. Szczególnie, że osoby które muszą z tlenu korzystać nie są uziemione w domu. Wszystko zależy, czy tlenoterapia jest zalecona stała, czy doraźna. Ale sprzęt jest coraz bardziej nowoczesny i korzystanie z niego coraz bardziej dogodne.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość