Ola1991
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 17:06

Re: Zmiana zawodu

14 gru 2020, 17:20

Hej,

Myślę, że nigdy nie jest za późno na przebranżowienie się!
Branża IT jest super pomysłem. Wysokie wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, przeróżne benefity i td :ico_haha_01:
W IT jest bardzo dużo różnych kierunków w których możesz się rozwijać. Najpierw zdecyduj się czym konkretnie chciałabyś się zajmować.

Osobiście polecam kursy Coders Lab, mają szeroki wybór kursów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Jeżeli nie wiesz co wybrać, porozmawiaj z konsultantem. Konsultanci chętnie doradzają.
Co do samej szkoły, to uważam że jest super. Bardzo dobrze przygotowują do pracy, mają ciekawe materiały.
Mają też różne tryby kursów, dla mnie całym szczęściem było to, że mogłam studiować w same weekendy (pn-pt mam pracę). Ale możesz też studiować dziennie lub wieczorowo.

Mam nadzieję, że wszystko Ci się uda, życzę Ci samych sukcesów!

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Zmiana zawodu

18 gru 2020, 12:23

IT to dobrze płatna branża

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Zmiana zawodu

20 sty 2021, 10:42

Zgadzam się z Ola1991! Także myślę, że nigdy nie jest za późno. I jeśli mamy samozaparcie i chęci do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń to why not?! :D Wierzmy w siebie i swoje możliwości :)

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Zmiana zawodu

16 kwie 2021, 08:58

Sama zmieniałam zawód i wiem, że jest to możliwe. Aby się przebranżowić trzeba wykonać odpowiednie kursu i zdobyć kwalifikacje. Wcale nie trzeba kończyć kilkuletnich studiów i od nowa lądować w książkach :) Oczywiście też wszystko zależy od wyboru nowego zawodu :) Ale uważam, że trzeba się rozwijać i jeśli dotychczasowa praca nie przynosi oczekiwanych rezultatów to why not? Działajmy! :D

Hania91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:57

Re: Zmiana zawodu

03 lis 2021, 14:04

Według mnie, w młodym wieku nie ma co się nawet przejmować brakiem doświadczenia w innej branży. Znam mnóstwo osób poniżej 30-stki, które po 4-6 latach zmieniły branże i dziś dobrze zarabiają. Wystarczy odrobina odwagi i pewności siebie.
Tutaj https://cvwork.pl/jak-sie-przebranzowic ... -poradnik/ jest bardzo ciekawy artykuł, który może pomóc rozwiązać problemy niektórych osób.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Zmiana zawodu

20 lip 2022, 23:05

Pytanie jaka to ma być zmiana. Czy tez po prostu szuka się czegoś nowego do pracy, by odpocząć po tym co się robiło, robi. By zmienić otoczenie? Powody bywają różne. Czasami po prostu przychodzi wypalenie i chce się zrobić coś prostszego. Ale nadal mieć odpowiednie zarobki. Dobra praca, prosta, ale godziwa. Czasami widzę takie oferty na Mondi Polska. Praca prosta w Niemczech. Nawet języka nie wymagają :) Jakaś przy konfekcjonowaniu przykładowo. Ale zarobki sensowne. I do tego w euro. No i umowa w Niemczech z ich podatkami itd.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Zmiana zawodu

31 sty 2023, 16:24

Żeby zmienić zawód najlepiej wybrać dobry ośrodek szkoleniowy i odbyć w nim stosowne kursy zawodowe. Niekoniecznie trzeba zmieniać charakter pracy o 180 stopni.
Polecam zajrzeć na stronę ośrodka szkoleniowego Kontimex i zapoznać się z ofertą http://www.kontimex.com/ Mnóstwo kursów i szkoleń do wyboru.

Dorini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 03 lut 2023, 08:28

Re: Zmiana zawodu

03 lut 2023, 12:28

Jeśli chcecie zmienić pracę, pomocne mogą się okazać różnego typu kursy, które pozwolą wam zdobyć nowe kwalifikację, no i dzięki temu nową, lepsza pracę. Jeśli szukacie kursów z branży budowlanej to świetną ofertę ma Centrum Szkoleń Zawodowych w Gdańsku. Z jej szkoleń korzystają i osoby prywatne i firmy, a także różnego typu instytucje państwowe, jak np. urzędy pracy. Między innymi Centrum oferuje świetne kursy dla operatorów maszyn roboczych https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... oboczych//. Bardzo szeroko oferta, kursy na wysokim poziomie, prowadzone przez świetny instruktorów.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość