elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Swingers

06 mar 2020, 09:54

Byłam na klasycznym swingers party w https://www.lava-club.pl/, jeszcze jako początkująca jakiś czas temu, w roli bardziej obserwatora z ówczesnym chłopakiem. Miło wspominam, chociaż trochę inaczej sobie wyobrażałam. Imprezy wyłącznie dla par organizują, więc można nawet porozmawiać, poznać różnorodne potrzeby, jakoś się dogadać. Czasami chemia jest od razu, a czasami trzeba trochę się dopasować, ale ogólnie to polecam.

saszazjeb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 17:11

Re: Swingers

17 wrz 2020, 14:00

ja narazie fantazjuję z żoną na temat nie tyle co swingers bo ja nie jestem zainteresowany seksem z inymi kobietami co klimatem cuckold czyli takiego układu 2M + 1K lub zdrada kontrolowana nie wiem czy kiedyś odważymy się na to ale w chwili obecnej uzywamy pół środków jak tabletki Prosent 600 po których mam kilka wytrysków w ten sposób gdy dochodzę kilka razy na brzuch czy piersi jeseśmy w stanie sobie wyobrazić że spóściło się kilku facetów na żonę. Stosujemy też wibrator mamy taki najbardziej naturalny ze sztucznej skóry z jądrami w kolorze i kształcie najbardziej zbliżonym do natury. Mamy też czarnego dildo. Na razie zabawiamy się w ten sposób życie pokaże co przyszłość przyniesie.

cuckold39
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 13:29

Re: Swingers

13 wrz 2021, 13:38

nie tylko w fantazjach sprawdza się ten prosent 600. Wziąłem z ciekawości i zdziwiła się para z którą się spotykamy z wielkości mojego wytrysku :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość