lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

przekąski dla psa

27 lut 2022, 22:17

kupujecie dla swoich psów jakieś przekąski? Zaczęłam trochę mojego pupila trenować i szukam dobrych nagród dla Atosa. Znalazlam na allegro kabanosy z jelenia Animal Island, zastanawiam się czy nie kupić dla psiaka

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: przekąski dla psa

14 mar 2022, 09:55

Ja nie kupuje żadnych przekąsek. Zamawiamy pełnowartosciowa i dobrze zbilansowana karme wiec nie ma potrzeby dodawac czegokolwiek jeszcze :) Psi Bufet ma dobre jedzenie dla piesków,przygotowywane dzieki rekomendacjom psich dietetykow.

Mirabela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2018, 09:27

Re: przekąski dla psa

14 mar 2022, 17:47

W przekąskach nie chodzi o to, żeby psa nimi nakarmić, tylko jako powiedzmy nagrodę dawać.
_________________________________________
belfor.com.pl - osuszanie murów Łódź

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: przekąski dla psa

23 cze 2022, 23:16

W przekąskach też można przemycić ważne substancje dla naszych psiaków jak np. kolagen. Pomaga on w zachowaniu dobrej kondycji jego stawów, a w postaci roladek wołowych od Empire na pewno będzie ulubionym przysmakiem Twego pupila.

mereiz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:59

-

25 cze 2022, 16:36

Fajnym pomysłem według mnie jest alkomat, mój mąż dostał na kawalerskim alkohita i jest bardzo zadowolony. Czy na jakimś grillu czy jak jedziemy na wesele to zawsze się przydaje, jak nie dla nas to dla innych biesiadników.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość