Antonina5231
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2022, 15:01

Re: Blizny potrądzikowe :(

14 lis 2022, 15:16

Blizny po trądziku (czyli przebarwienia jak wielu ludzi lubi to nazywać) można bardzo łatwo usunąć. Podobnie jak każdą inną bliznę wystarczy tylko odpowiedni preparat. Przez odpowiedni mam na myśli oczywiście taki, który najlepiej na naszą skórę oddziałuje i nie wywołuje niepożądanych reakcji np alergicznych. Najbezpieczniejszą opcją są preparaty na bazie cebuli bo są mocno naturalne i rzadko uczulają. Osobiście polecam Contractubex, bo bardzo szybko eliminuje blizny i nie posiada nieprzyjemnego zapachu przetworzonej cebuli

Jakesia652
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2022, 11:36

Re: Blizny potrądzikowe :(

23 lis 2022, 11:41

Nie wiedziałam nawet, że blizny można usuwać :o dla mnie to była do tej pory raczej permanentna kwestia. Ale dobrze wiedzieć, że można to zrobić w domu i po taniości :D

Oliwiena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2022, 12:27

Re: Blizny potrądzikowe :(

25 lis 2022, 12:34

[quote="Antonina5231"]Blizny po trądziku (czyli przebarwienia jak wielu ludzi lubi to nazywać) można bardzo łatwo usunąć. Podobnie jak każdą inną bliznę wystarczy tylko odpowiedni preparat. Przez odpowiedni mam na myśli oczywiście taki, który najlepiej na naszą skórę oddziałuje i nie wywołuje niepożądanych reakcji np alergicznych. Najbezpieczniejszą opcją są preparaty na bazie cebuli bo są mocno naturalne i rzadko uczulają. Osobiście polecam Contractubex, bo bardzo szybko eliminuje blizny i nie posiada nieprzyjemnego zapachu przetworzonej cebuli[/quote]

Przebarwienia na skórze po trądziku strasznie mnie irytują więc najprawdopodobniej sprawdzę ten żel

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość