SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 mar 2007, 18:48

ja na szczescie nie musze wozka wnosic po schodach :ico_sorki: kurcze moj Kubus taki rozdrty ostatni ciagle placze :ico_olaboga: mysle ze to mja wina bo nosilam go na rochkach bralam do luzka co ja z nim nie wyprawialam i zylam w przekonaniu ze teraz juz sam nie zasnie tylko na raczkach i jak go poloze to pewnie sie obudzi :ico_puknij: postanowilam to zmienic nakarmilam go przewinelam i polozylam w luzeczku i odeszlam ale bylam w pokoju za 20 min zasna troszke pomarudzil ale nie reagowalam i spi jak aniolek nie chce zapeszac bo cos mi za latwo poszlo ale mam zamiar juz tego nie zmieniac :ico_nienie: mam nadzieje ze mi sie uda :ico_sorki:
moj mezus pojachal mi kupic drukarke do zdjec ogladalam w katalogu i tak mi sie spodobala ze go namowilam :ico_haha_01: strasznie sie ciesze zaraz wydrukuje wszystkie zdjecia naszego synka :ico_haha_01: aha a moj Kubuncio dzis ma 2 miesiace :ico_haha_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 mar 2007, 19:01

Sandrusiu to wszystkiego najlepszego dla Kubusia :)))
fajna sprawa taka drukareczka...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 mar 2007, 19:07

Eva_1977, no ja sie strasznie ciesze hi hi a jest fajna bo ma tez skaner i ksero :ico_wstydzioch: dzis chyba nie odejde od kapa hi hi maz jeszcze nie wie w co sie pakuje hi hi :ico_oczko:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 mar 2007, 19:16

wybralismy sie po obiedzie na spacerek a ze mezus dzisiaj mial wolne (pierwszy raz od dluzszego juz czasu) to postanowilismy pojsc wszyscy razem
u nas jes super park zdrojowy i mialam nadzieje, ze tam wlasnie pojedziemy
maz wsadzil nas do samochodu i pojechlalismy
no i wywiozl nas az do Pszczyny :ico_szoking:
pochodzilismy po parku przy zamku, potem bylismy na rynku...
starsza sie wybiegala
a Mlody spal jak aniolek :)

super takie spacerki... :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
SANDRUSIA)) pisze:Eva_1977, no ja sie strasznie ciesze hi hi a jest fajna bo ma tez skaner i ksero :ico_wstydzioch: dzis chyba nie odejde od kapa hi hi maz jeszcze nie wie w co sie pakuje hi hi :ico_oczko:


a to super, ze ma dodatkowo skaner i ksero, zawsze pod reką :)
czasem lepiej mezulkom nic za wczasu nie mowic bo mogliby sie jeszcze rozmyslic

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 mar 2007, 20:15

hej dziewczyny nareszcie skończyłyśmy z Joasią turnus rehabilitacyjny, teraz czekają nas ćwiczenia w domku a za 2 miesiące znów turnus. przez to wszystko w ogóle nie miałam czasu do was wpadać. Jutro jedziemy na cały dzień do teściowej więc mam nadzieję, że w poniedziałek nadrobię zaległości na forum :-) teraz zmykam kąpać małą. papa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

31 mar 2007, 23:01

Eva_1977, wITAJ Z POWROTEM NA FORUM BO DAWNO CIE NIE BYLO

asiam_26, Ja juz opracowlalam meode wchodzenia z wozkiem,najpoerw nosilam osobno stelaz i gondole z dzidzia a teraz zjezdzam powoli calym wozkiem a potem wjezdzam ,tak jest znacznie Batwiej a ostatni prawie caly tydzien mialam takie szczescie ze nie musialam wjezdzac bo ktos zawsze sie trafil i mi pomogl hehe,maz sie smial zxe farciara ze mnie
A manewry tym wozkiem to super sprawa,dzis bylismy w centrum handl i duzo sklepo odwiedzilismy a ja tak smigalam miedzy roznymi wieszakami i regalami super,takim bez skretnych pewnie bym sie musiala niezle naposic zeby po tych sklepikach pojezdzic i jeszcze tyle ludzi wymijac.
Ale jestem zadowolona bo kupilam sobie kilka nowych ciuszkow juz w moim rozmiarze,bo tylko troszke brzuszka mi zostalo.


My z Partryczkiem nadal walczymy z krostkami, bo nie chca schodzic i chyba ich nawet wiecej jest na brzuszku,boje sie ze to skaza bilalkowa a czy przy niej mozna karmic piersia,wiecie cos o tym?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

31 mar 2007, 23:03

SANDRUSIA)), no widzisz moze juz lepiej bedzie z tym przebieraniem malego, no a ztym noszeniem na raczkach to uwazaj ja ten sam blad zrobilam w zeszlym tygodniu i potem placilam odzwyczajaniem no ale coraz juz lepiej idzie pierwszy dzien mala zasypiala bez placzu drugiego dnia jej sie cos odwidzialo i plakala no ale uparlam sie i po 5 minutach zawsze jej smoka wkladalam a teraz przedluzylam do 8 minut i mala zazwyczaj sie uspokaja przed, teraz to nawet na placz niewyglada tylko marudzenie hiihihi a mniej roboty z tym niz takim odkladaniem co piec minut, a mala i tak by plakala i tak, no wiec dzis calkiem lajtowo zasnela tylko sie przebudzila pol godiznki temu ale zasnela po dwoch minutkach..dziwna kobiecina hihiihih

a my dzis tez na wycieczce bylismy jak wkazdy weekend jakies podroze wymyslamy bede musiala na blogu zaktualizowac i wycieczke opisac, no i wkleic zdjatka

sandrusia jak super ze drukarke bedziesz miala no to ja ci zdjatka wysle i mi wydrukowane poczta wyslesz oki hihiihhihi zartuje oczywiscie, ja narazie cyfrowke dobra dostalam podobna do lustrzanki wiec o nic narazie nie prosze, szczegolnie ze bardzo chce mi sie jechac na dluuuuugie wakacje do polski hihihi no ale jak plany sie sprawdzaja to sie jeszcze zobaczy.....

a moja mala wciaz przesypia nocki rano dzis sie obudzila o polgodziny pozniej bo o 6.30 dostala cyca i znow do lozka ale rano ujuz ja biore do siebie wiec sobie spalismy razem do 9.30 to jzu taka nasza tradycja,

cos sie martwie bo mala dzis niebardzo piers chciala ciagnac wiec jej butelke podawalam bo duzo samochodem jechalismy na obwodnicach wiec nie bylo jak ja wyjac z fotelika no ale nawet tej butli duzo niepociagnela jakas taka nadzwyczajnie nieglodna sie zrobila ostatnimi czasy a moze po prostu lepiej ciagnie i mi sie tylko tak zdaje :ico_noniewiem: martwie sie tylko zeby chorutka niebyla po tych podrozach no ale calkiem ciepluto dzis bylo miala ubrane takie jakby rajstopki body sukieneczke bluzeczke i ciepla bluze czasem nawet jej ta bluze rozpinalam bo bylo cieplutko ze sie pocilismy ale moze malo pila bo uregulowaly jej sie czasy spania w ciagu dnia a pila tak co 3-4 godzinki no niewiem niewiem :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 kwie 2007, 00:28

oj co ja ma z tym moim synkiem :ico_olaboga: dzis tak plakal ze szalu dostalam sama sie rozryczalam strasznie i on przestal i patrzyl tak sie przytulil i tak mi go zal bylo ze ja sie zloszcze :ico_puknij: ale naprawde koszmar :ico_placzek: teraz spi w luzeczklu my wlasnie go odkladalismy ale i tak plakal strasznie zobaczymy moze sie jakos to wszystko ulozy postaram sie byc konsekwetna MamciaKochana, a ty tak przetrzymujesz Julcie jak placze tak ? napisz cos wiecej jak to robisz moze i ja sprobuje bo juz nie wiem co robic :ico_placzek:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 kwie 2007, 11:17

witajcie
jestem dzisiaj tak padnieta po tej nocy, ze szok
maly byl bardzo niespokojny
budzil sie co chwilke a kolo 5 rano to juz na dobre sie przebudzil i juz nie myslam o ponownym usnieciu :/
nie chcial spac, sam nie wiedzial co chce
najpierw chcial jesc a za chwilke juz wypluwal smoka :(
lekarka mowila, ze tak moze sie zachowywac po szczepieniach i dlatego mam nadzieje, ze szybko mu to przejdzie

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 kwie 2007, 11:20

Sandrusiamój mały też strasznie wrzeszczy :ico_placzek: i nie za bardzo lubi spać w łóżeczku, ale i tak go odkładam. Najgorsze jest że jak się zbudzi to od raz wrzask robi na 100 fajerek :ico_olaboga: U mnie na rękach jeszcze gorzej beczy bo cyca szuka ( najchętniej to by spał na tym cycu bo jeśli chodzi o jedzenie to pociągnie 3 razy i śpi).
Mamciakochanaale fajnie, że masz taką ładną pogodę. U mnie na wschodzie Polski jeszcze nie jest ciepło bo strasznie wieje, aż do kości przechodzi.
Idę oglądać Twojego bloga
Iwona77Kupiłaś Volanta czy ten nowy w kwiatki co Ci się podobał? Zazdroszczę, że znów masz super figurę - u mnie dalej aż strach, wciąż liczne kg na plusie. I co najgorsze przez te cholerne wkładki laktacyjne nie mogęnosić wielu bluzek bo sie odznaczają.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość