Katherine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2009, 23:01

Re: Mężczyźni na wakacjach?

09 paź 2012, 13:08

Cześć,
Chyba to wszystko zależy od mentalności, nie koniecznie od płci. Wystarczy obejrzeć film z tego roku o dojrzałych kobietach, które wyjeżdżają do Kongo w poszukiwaniu uciech fizycznych - Paradise: Love :). Wracając do tematu, mój przyjaciel jeździ często sam i nigdy nie słyszałam, żeby takie rzeczy były mu w głowie. Fakt, że to podróże głównie służbowe, ale zdecydowanie bardziej liczy się dla niego na wyjeździe np. możliwość skorzystania z basenu w hotelu, albo z siłowni. Przeważnie firma wykupuje mu całkiem niezłe noclegi - ostatnio np. mieszkał w Kielcach w hotelu Mercure, to nawet na miejscu miał kręgielnie :). Taka rozrywka z kolegą z pracy wieczorami bardziej mu odpowiada niż szukanie na siłę doznań fizycznych po agencjach itp…

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Mężczyźni na wakacjach?

03 kwie 2023, 12:05

Ja tam wole być czujna i nie puszczam męża samego na wakacje. W ferie zimowe, jak i w porze wakacji zazwyczaj jeździmy w góry do Włoch,https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość