Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

01 kwie 2007, 15:08

ja sie z rana zerwałam - bo musiałam - do małej i myślałam, że już będę na nogach ale padłam za chwilkę znów do wyrka - chyba mnie coś konkretnego łapie - spałam do 10 i miałam nawet śniadanko do wyrka i dobry tatus sie mała zajął :-D
Aginka ja sie chyba też sypie już na stare lata :-D
nie poklikam dzisiaj i nawt czytać nie mam siły, lep mnie nap...la :ico_placzek:

[ Dodano: 01-04-2007 ]
i ja sie pod słowami Iwonki podpisuję :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 kwie 2007, 16:16

Cześć dziewczyny
no powiem Wam że u nas w nocy było cięzko ale prztrwaliśmy....to znaczy Antoś w nocy dostał dwa razy cyca, raz przez sen (bo tak mi piersi nabrzmiały, że się wystraszyłam...zrobiły się troche czerwonme i ciepłe...więc dałam mu troszkę żeby sciąggnął) i póżniej tak bardziej nad ranem a tak to Mój kochany B miał przerąbane bo wstawał ze trzy razy do Antosia i go lulał....

Poza tym to moje dziecko stało się diabelskie...zaczął troche rządzić.... :/ i się złościć...i jestem troche w :ico_szoking: bo był aniołkiem nigyd się tak nie zachowywał...wszystko się zaczęło po tej chorobie nie wiem :ico_noniewiem: ale chyba za bardzo go rozpieściłam podczas tej choroby. Ale to wszystko z miłości przecież, tak cierpiał jak miał ten kaszel okropny...katar był osłabiony. :ico_olaboga:

iwonka, no to lecz kacyka i wracaj do nas sibciucho...
Iza oj j poznałam smak wstawania do dziecka...po 30 razy :ico_noniewiem:
kaolcia, :ico_brawa_01: dla tatusia Nicolki i dla małej że dała mamci pospać :ico_brawa_01:

No a Tosiaczek w rezultacie spał do 8.10 :-D

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

01 kwie 2007, 19:41

Co was kobitki nie ma dzis...
wybyłyscie swiecic palemki tak??? :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 kwie 2007, 20:10

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ale pusto :ico_olaboga:

Wracac mi tu , ale juz ! :-D

My dxzis caly dzien w parku na pikniku :ico_oczko: ze znajomymi ... nie powiem bylo calkiem przyjemnie :ico_brawa_01:
Kourosh czuje sie dzis wysmienicie i na dworze, w parku pospal sobie, posiedzial wsrod doroslych na kocyku, zjadl wkoncu obiadek i napatrzyl sie na swego o miesiac mlodszego kolege - cudo chlopak ( moj synus naturalnie :ico_haha_01: , ale i Amin byl grzeczny ... wogole nie marudzili :ico_brawa_01:
wypoczelam po tych dniach z chorobskiem :ico_oczko:

A gdzie Wy sie pojawiacie ?

Zapomnialm dodac ...
wiesci z ostatniej chwili :
jestem w ciazy ... smiac sie czy plakac ? nie wiem ... gdyz nie planowalismy :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 kwie 2007, 20:17

dobra dobra diem
prima aprilis :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-04-01 ]
Maggie pisze:
Poza tym to moje dziecko stało się diabelskie...zaczął troche rządzić.... :/ i się złościć...i jestem troche w :ico_szoking: bo był aniołkiem nigyd się tak nie zachowywał...wszystko się zaczęło po tej chorobie nie wiem :ico_noniewiem: ale chyba za bardzo go rozpieściłam podczas tej choroby. Ale to wszystko z miłości przecież, tak cierpiał jak miał ten kaszel okropny...katar był osłabiony. :ico_olaboga:



maggie..a moze dlatego ze Antoś czuje sie odrzucony przez to ze nie cyckuje?? i dlatego taki niedobry sie zrobil??? kurcze, nie wiem.....

[ Dodano: 2007-04-01 ]
diem, no to super ze sobie odpoczelas..nalezalo ci sie!!!

my tez dwa dni na dworku spedzilismy..grilek wczoraj..dzis kosciólek..kawiarnia..lody...fajnie bylo

iwona jak tam kacyk???? wciąż leczysz??

ok laski...do juterka!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 kwie 2007, 20:39

diem pisze:wiesci z ostatniej chwili :
jestem w ciazy ... smiac sie czy plakac ? nie wiem ... gdyz nie planowalismy :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

z takim spokojem kochaniutka piszesz...TO MUSI BYĆ PRIMA APRILIS :-D :027:
iza pisze:maggie..a moze dlatego ze Antoś czuje sie odrzucony przez to ze nie cyckuje?? i dlatego taki niedobry sie zrobil??? kurcze, nie wiem.....

iza, też mi tak mama powiedziała, że to może być jakiś wpływ...no ale co mam zrobić...i tak czuje się z tym zle, ale wiem, że muszę GO odstawić.

A mnie dzisiaj straszliwie głowa boli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 kwie 2007, 21:51

dobra dobra - w pryma aprylis same ciążowe żarty - moja bratowa zrobiła bratu niezły kawał - planowany od jakiegś czasu ... mówiła mu od kilku dni że @ się jej spóźnia - wczoraj prosiła brata by kupił test ciążowy i "zrobiła" go dziś rano - ale podmieniła - wzięła mój test pozytywny (testy ciążowe przechowuje na pamiątkę) - pokazała bratu... myślała że nie będzie mu do smiechu , a on zachwycony (mają jednego syna, ma 12 lat) wyściskał ją, wycałował i przez cały dzień sie cieszył .... i do głowy mu nie przyszło że to głupi żart ... basia nie wytrzymała i wieczorem mu poiwedziala PRYMA APRYLIS >>> BO SIĘ POMYLISZ... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

01 kwie 2007, 22:31

Aginka pisze:myślała że nie będzie mu do smiechu , a on zachwycony (mają jednego syna, ma 12 lat) wyściskał ją, wycałował i przez cały dzień sie cieszył .... i do głowy mu nie przyszło że to głupi żart ... basia nie wytrzymała i wieczorem mu poiwedziala PRYMA APRYLIS >>> BO SIĘ POMYLISZ...


[shadow=orange]Aginka[/shadow] no no dobre sobie...
szkoda chłopaka.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
dobra dziewczyny

[shadow=green]Dobrej nocki [/shadow]wam zycze w tą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [shadow=green] prymaaprylisową noc[/shadow]

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

02 kwie 2007, 07:35

Hej baboski desperadoski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 kwie 2007, 07:35

czesc baboski
kaolka jak zdróweczko? mam nadzieje ze już ci lepiej biedaku......nie syp nam sie .....jeszcze nie
a ja dzis @ i nie za wesolo :ico_placzek:
aginka no to niezly kawał....aż zal mi sie chłopa zrobiło......mi na szczescie nikt kawału nie zrobił :-D

matuś przezywa dni aktywnosci we snie i wstaje..raczkuje..siada..nie wiem co tam jeszcze...łazi po tym łożeczku wszerz i wzdłóz....a ja co chwilka wstaje i go poprawiam.....

[ Dodano: 2007-04-02 ]
kaola, jestes!!!! to dobrze..jak zdrówko???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości