Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2007, 17:26

no problem, wysylka ma byc podobno po swietach :ico_oczko: , bedziemy mialy co czytac :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 kwie 2007, 17:53

no ja chyba troche malo czasu bede miala po swietach na czytanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2007, 18:07

Aga super gfotki, Dejvi taki sliczny

nie mielismy dzis szczepienij :ico_zly: przychodze do przychodni, a one ze nie wiedza jak to zrobivc bo nie jestem polka i niemam stalego meldunku,
no ja mowie ze zaplace, za szczepionke, a one jak debili nie wiedza co robic
wiec pojechalam do pryw. gabinetu, tam mi lekarka wypisala recepte, poszlam do apteki, i bedzie jutro, kosztuje 280zl. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 kwie 2007, 19:15

no a maly gdzie sie urodzil??? Gdzie jest zameldowany????

No czy ta sluzba zdrowia kiedys zmadrzeje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2007, 19:50

iw_rybka, w Polsce urodzony, ale nie jest tez zameldowany w Polsce, bo nie jest polakiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 kwie 2007, 20:02

kurcze - ale jak tu sie urodzil to chyba ma podwojne obywatelstwo ??? Czy w Polsce to tak nie dziala ????
Kolezanka urodzila syna w UK i on ma dwa obywatelstwa :ico_olaboga:

A poza tym to jest dziecko i chyba szczepienie trzeba mu zrobic :ico_szoking: Co za swiat Lulu - zwariowac mozna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 kwie 2007, 20:13

nie w Polsce tak niema, co do podwojnego obywatelstwa

ja jestem rozczarowana ta sluzba zdrowia Polski

jak przyjechalam rodzic, to pierwsze pytanie bylo czy mam pieniadze na porod,
a ciekawa jestem jezeli bym nie mialam , to pod bramą by usiadlam i rodzilam :ico_haha_01: albo na tt weszlam i dziewczyny ktore juz rodzile mi dawaly porady co robic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 kwie 2007, 20:50

lulu81, pewnie tak :ico_szoking:
Kurcze jestem w szoku,nie wiedzialam,ze tu jest az taka lipa - bo,ze jest kiepsko to wiedzialam ale,ze az tak :ico_szoking:

Dobrze,ze Ty podchodzisz do tego tak spokojnie lulu81, ale jak bym miala takiego slicznego maluszka tez bym byla spokojna :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2007, 07:58

hej laseczki
ja tez podziwiam Lulu, dlatego ja chce spadac z tego kraju bo mnie tu wszystko wkurza!!!! doslownie wsyzstko!! co za kraj!! coraz gorzej tu sie robi :ico_olaboga:

u nas dzis pochmurno, nawet slonko sie nie probuje przebic

mama w nocy z tata wrocili z niemeic....jeszcze jej nie widzialam bo juz spalam a teraz ona jeszcze spi...pewnie bedzie zszokowana jak Oskarek urosl od poczatku lutego jak wyjezdzala :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 kwie 2007, 08:14

witajcie!
lulu, skad pochodzisz, jesli mozna spytac i czy malzonek tez nie jest polakiem?
we francji jest wrecz odwrotnie jak w polsce i m.in. dlatego zdecydowalam sie tutaj rodzic.
wyobrazcie sobie, ze tu jak ktos nie ma obywatelstwa i pieniedzy, to przysluguja mu wszelkie doplaty( na dziecko, do mieszkania, na telefon) a takze darmowe leki i wizyty lekarskie...nieco gorzej jest, gdy sie ma pozwolenie o prace i stale zarobki, bo wszystkie swiadczenia albo zmniejszaja albo calkiem zabieraja... :ico_placzek:
kiedy kilka lat temu znajoma urodzila tu dziecko ( nie miala ubezpieczenia) to przyszedl jej ogromny rachunek za porod...do tego sie okazalo ze dzidzi trzeba przeszczepic watrobke...zabieg tez kosztowny... i potem lekarstwa...napisala pismo z prosba o umozenie rachunku i wyobrazcie sobie ze nie zaplacila ani grosza...a w polsce?w polsce nie podarowali by za porod a operacji dzieciatko napewno by sie nie doczekalo.
kiedy w zeszlym roku coreczka szwagra zakrztusila sie kawalkiem banana i zadzwonili na pogotowie, to zamiast natychmiast przyjechac pod wskazany adres, to oni pytali sie o wiek dziecka, imie, imiona rodzicow...HORROR :ico_olaboga:
cale szczescie szwagier tak dzieckiem potrzasal, ze udalo sie uratowac...ale juz bylo fioletowe... a karetki sie nie doczekali...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość