Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

04 kwie 2007, 22:17

Ulcia, no niestety jak bywa...a tak mnie chwalili po tym porodzie, ze taka posluszna, ze nie krzyczala i w ogole...pewno mieli cykora, ze to zglosze..jak nas potraktowali!!Maly dostal tylko 5 pkt....

Ale dla poprawy humoru dolacze jeszcze dwie fotki...
z chlebusiem i z mamusia :DD
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 kwie 2007, 22:18

czasem tak bywa... lekarze czasem podchodza do pacjentow rutynowo i stad pozniej te zaniedbania...
Asymetria komor mogła Julce grozić opoznieniem w rozwoju ruchowym.. zatem miałam sie czego bac...
Czesto jest tak ze dzidzius w łonie zdrowiutki jak rybka a przy porodzie moze tyle powaznych powikłań się nabawić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
DAwidek to naprawde duży facio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

04 kwie 2007, 22:20

~anula~, ale super zdjącia i jak pięknie się tuli do Ciebie :ico_haha_02: ważne że teraz jest już ok i byle tak dalej :-)
coś mi się już chce spać więc uciekam do łóżeczka pa kobietki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 kwie 2007, 22:29

Tak tak Kasiu swieta prawda Wiktoria miala ulozenie posladkowe no i lekarz powiedzial ze moge urodzic naturalnie ale ja zdecydowalam sie na c.c, ale tez za dlugo czekali na zrobienie c.c bo 30godzin Nie Anula jest z Bydgoszcz, no nic ide dalej pakowac walizki no niewiem jak sobie z tym poradze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

04 kwie 2007, 22:38

Kasia, a nm powiedzieli, ze Dawidek ma zaokraglone rogi czolowe i to moze miec wplyw na jego rozwoj psycho-ruchowy, wiec te stres mielismy, no i mamy, ale chodzimy do neurologa i na kontrole do pani rehabilitantki i poki co jest ok..oby tak dalej...
Smiac mi sie chcialo, bo ja mowie tak samo...ze z Dawcia to duzy facio :ico_smiechbig:

Chcialam jeszcze Was zapytac jakie macie podejscie do sadzania na nocniczku?Probujecie juz teraz czy chcecie zaczac wiele, wiele pozniej...??Ja zaczelam juz teraz i nawet to podoba sie Dawidkowi :ico_haha_02: Od wczoraj kupke robi tylko na nocniczku..hehe, ale to dlatego,ze robi je zwykle o stalych porach i wtedy go sadzam na tronie :ico_haha_01:
Ale mine przy tym robi jakby juz byl taki duzy i madry i jakby wiedzial, po co tam siada...smieszny maly czlowieczek...poki co to tylko oswajanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 kwie 2007, 22:39

tak to juz jest.. roznie w zyciu bywa.. ale dobrze ze juz jest dobrze i nasze maluchy zdrowo sie rozwijają :ico_brawa_01: OBY TAK JUZ ZAWSZE :-)

Justysiu poradzisz sobie spokojnie.. :-)

Ja tez już zmykam spac :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 kwie 2007, 22:40

Anula chyba dzisiaj nie dodzwonie sie do Ciebie znowu cos z tym chol..... telefonem niewiesz nawet jak sie zederwowalam :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 kwie 2007, 22:41

ja jeszcze nie sadzam na nocniczek.... nawet o tym jakos specjalnie nie myslalam jeszcze.. hmm..

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

04 kwie 2007, 22:44

Justysia, nie ma sprawy... :ico_oczko: Jutro pogadamy :ico_haha_02:
Tak mi pachnie z kuchni, ze maz chyba juz sie nie zalapie na pizze, bo ja ja wciagne..hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Tu Dawidek myje zabki :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 kwie 2007, 07:55

hej hej laseczki
fajny Dawidek
kolejny wrzesjniowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wczoraj jak bylamw sklepie z T to myslelismy czy nie kupic amlemu nocnika wlasnie i nie zaczac go z nim oswajac...

oj dziewczyny to sie mialyscie przy porodach
a ja tylko godzinka i z glowy....rozwarcie szlo mi expresowo a i przy skurczach nie nameczylam sie za bardzo...moze porod tak mi poszedl szybko bo Oskarek mial tylko 50 cm i 2350g... :ico_noniewiem:
porod wspominam dosc milo za to dzien pozniej juz nie, jak dowiedzialam sie ze maluch ma posocznice i inne pierdoly to ryczalam chyba z 2 dni caly czas i tylko stalam nad tym inkubatorem i sie modlilam nad moja kruszynka aby wszystko bylo ok, ale okazalo sie ze Oskaerk jest silnym facetem i dal rade ze wszystkim :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość