Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

10 kwie 2007, 09:24

aginka nie wszystkie dzieci raczkuja nie przejmuj sie moj tez jakos nie radzio sobie najwazniejsze ze sa zdrowe a nawet sie nie obejrzusz jak malwinka zacznie wstawac ....ja tez nie bylam gotowa a teraz prosze ......nie zdaze sie odwrocic a maly juz stoi

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 kwie 2007, 09:27

Kaola ja Komańczę znam jak własną kieszeń .... chłopaków z Komańczy też .... po trochu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Solina też nie jest mi obca - ale Tylko Solina ....
Wogóle Bieszczady .... super sprawa .... uwielbiam .... każdą wolną chwilę spędzam tam lub w Rymanowie Zdroju ....

[ Dodano: 2007-04-10 ]
iwonap, ja z tego nie robię problemu - Kacper też nie raczkował .... i ja nie widzę różnicy - ale Ona pokazała mi kilka ćwiczeń aby kapik wykonał i rzeczywiście koordynacja ruchowa to na kiepskim poziomie się u niego trzyma ..... ale tak na codzień nie widziałam tego .... no nie musi byc z niego akrobata czy tancerz .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

10 kwie 2007, 09:47

no dokladnie ..po co ci akrobata w ponczochach :ico_smiechbig:
a co do gor ....to bylam tylko dwa razy .....ale w biesczzady tez bym ciala pojechac .......super krajobrazy .....eh......a z mojego miasta wszedzie daleko nawet do morza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 kwie 2007, 09:53

czesc Baboski
przede wszystkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dominiczka za chodzenie..ja jestem w szoku...ale on jeste silny..niesamowity jest po prostu......
i dla Kourosha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejnego ząbalka!!!!!

[ Dodano: 2007-04-10 ]
Aginka, jak tam Malwinka?? nadal marudna???
Matuś teraz zasnął..ciesze sie bo ostatnio w dzien nie sypial wcale..bylam zmuszona isc z nim na spacer w tak piździuwke.....pogoda okropna!!!
kaola no to pięknie spi Nicolka!!!!!

[ Dodano: 2007-04-10 ]
pozniej wkleje kilka zdjec ze swiat..teraz..trzeba
:ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 kwie 2007, 10:11

witam :ico_haha_02:

Wielkie brawa dla Dominika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aginka moja Ada tez w święta zaczeła stać jak się ją postawi ale sama sie jeszcze nie dżwiga

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 kwie 2007, 10:59

witam :ico_haha_02:


:ico_szoking: jestem w szoku ... brawa dla Dominiczka naszego pioniera!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 kwie 2007, 11:11

iza, Malwina jest nieznośna ....

NIe wiem to chyba przez zębiska bo już prześwitują górne jedynki ... ale prześwitują już kolejny raz ... może w końcu tym razem wyjdą .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale ona tak jest rozpieszczona ... okropnie rozpieszczona ... Nie można jej zostawić samej w pokoju nawet na sekundę ... piszczy krzyszy i od razu leją się ciurkiem łzy ... w krzesełku nie chce siedzieć gdy chcę ją zapiąć krzyczy w niebogłosy .... Jeszcze nie wiem jak to jest bo Magda mówi że malwina jest grzeczna .... ale ona się nie chce przyznać ... i tak wiem że daje jej popalić ....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 kwie 2007, 15:22

Maggie niby moge sobie od czasu do czasu piwo wypic, ale jakos odrzuca mnie i odprezyc sie nie moge ... wiec zrezygnowalam calkowicie ... czasami tylko lyczka od tak by pragnienie zagasic :-)
Gratulacje dla Ciebie i meza, ze tak wytrwale i zespolowo osiagacie powoli sukces : Antos przesypia nocki bez cyca i za dnia takze sobie radzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona a co to tak rzadko sie tu zaglada :511:
buziaki dla Piotrusia :ico_buziaczki_big: i dziekujemy za film; Lulek az rwie sie do chodzenia ... tak to wyglada jakby bez podparcia probowal wstawc ... no no :ico_oczko:
iza pisze:pozniej wkleje kilka zdjec ze swiat..teraz..trzeba
czekamy :509:
na mnie czeka prasowanie, ale cos mi sie nie chce ... lenia mam :ico_wstydzioch:
Aginka pisze:Ale ona tak jest rozpieszczona ... okropnie rozpieszczona ...

takze rozpieszczalabym taka slodka istotke , uroczy buziak ... mniam :ico_haha_02: :ico_buziaczki_big:
kaola takze mialam przygody z wlosami ... :-D wlosy do pasa, a mi sie dredow zachcialo, po tyem juz mi przeszlo, wiec bylo scinanie na bardzo krotko i farbowanie ... i tak sobie mysle, ze strasznie szybko mi wtedy wlosy rosly, bo teraz to nic a nic ... i jeszcze na dodatek wypadaja :ico_wstydzioch:

Moj Misiu marudzi przez te zabki podobnie jak Malwinka ... :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 kwie 2007, 19:19

cześć dziewczynki, nie mogłam być dzisiaj z Wami ani na chwile, bo znowu koszmarny dzień, Antkowi chyba zęby idą, bo jest tragicznie , ani na chwile nie moge z Antkiem sie rozstac tylko raczki iraczki, a o nocy juz nie wspomne...tamta przedwczorajsza to był chyba jakiś cud, wczoraj od nowa śpiewka...od 12 do 3 nmie spaliśmy :506: jestem juz tak padnięta ze nie daje rady.
Jestem coś ostatnio do d.......................... nie radzę sobie .

Gratulacje ogromniaste dla DOMINICZKA za samodzielne chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Naprawde to musi być niesamowite.
diem pisze:takze mialam przygody z wlosami ... :-D wlosy do pasa, a mi sie dredow zachcialo, po tyem juz mi przeszlo(...)

diem, też miałam kiedys fazę dredów, ale przeszło mi byłam zagorzałą fanką reggae i Boba Marleya :ico_wstydzioch:

Lecę bo Antoś znowu wyjca włączył..................... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 kwie 2007, 19:30

ach te zębiska.......maggie trzymaj sie kochana..współczuje ci bardzo
u nas w nocy na szczescie jest dobrze..tzn 3-4 pobudki..ale to standard..za to w dzien jest masakra,,matuś nie chce spać....ale zębów nie widac
aginka oby zęby wyszły jak najszybciej......to Malwinka sie na pewno uspokoi

co do fryzur to ja swojego czasy mialam rudo-czerwone..w liceum..etap glanów i grunge.....ale fajbie było :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości