Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

11 kwie 2007, 15:11

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: DLA PIOTRUSIA!!!!!!

diem, mnie tez dzis czeka :ico_prasowanko:
a dzis juz :ico_odkurzanie:
a teraz
:ico_duzepranko: :ico_pranko:


:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2007, 15:24

ja już po :ico_duzepranko: :ico_pranko:
a wieczorkiem czeka mnie :ico_prasowanko: :-?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 kwie 2007, 15:36

Cześć dziewczynki...
Po pierwsze:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Matusia za słowo "MAMA" iza, to cuydowne uśłyszeć pierwszy raz to słowo :ico_haha_02:
Po drugie:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrulka za raczkowanie :ico_oczko:
Iwonuś kochana jesteś, dzięki za ten dłuuugi pościk skierowany do mnie, masz świętą rację że są ludzie którzy przeżywają o stokroć gorsze rzeczy i sobie świetnie radzą, ja o tym pamietam ale czasem musze się wygadać i ...wypisać WAm dziewczynki :ico_wstydzioch:
kaola czekamy na kaczuszki :-D
Aginka Kapik jest super, chciałabym żeby mój Antoś był taki, wrażliwym chłopcem, chociaż wiem ze "wrażliwce" mają na tym swiece\ie przerąbane... :ico_noniewiem: ale co tam lepiej być wrażliwym niż...same wiecie kim :-D
Narazie to mój Tosiak to rozrabiak :ico_olaboga:
Co do prasowania to znów mi się góra uzbierała...matko kochana :ico_olaboga:

Dzisiaj musiałam sama wstawać do Antosia, bo chciałam żeby B się wyspał, bo musiiał wstać o 4 do pracy :ico_noniewiem:
ale na szczęście była jedna powazniejsza pobudka ok 11, więc dosyć wcześnie jeszcze nie zdążyłam dobrze zasnąć, ale wiem ze Antosiowi znowu zębolki się wyżynają, bo się tak kręcił i ogólnie spał niespokojnie.

Bylismy też na badaniu wzroku, bo u nas w rzodzinie nie ciekawie ze wzrokiem, pare osób okularki nosi, ale Antoś ma wzrok dobry i narazie nie ma powodów do obaw.

[ Dodano: 2007-04-11 ]
od rana Kourosh daje mamie buziaki :ico_oczko:

słodki chłoppaczek z tego naszego Kourosha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2007, 15:52

Oj a ja nie mogę się zabrać za :ico_odkurzanie: Muszę czekać na męża, bo Kinga się boi. Niestety, dalej wisi mi na rękach. Teraz śpi, ale jak odkladam ją do łóżeczka to się budzi... Ale lepiej niech tak pośpi niż miałaby płakać. :ico_placzek:
Fajnie, że Wasze Maluchy tak się ładnie rozwijają. Kinga ćwiczy samodzielne stanie. Mały chytrus robi to przy nas, jak jest na wersalce. Zabiera wtedy łapki i stoi kilkanaście sekund. A później na pupkę pada. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2007, 15:56

Adusia też sie jakiś czas bała :ico_odkurzanie: ale juz jej mineło .
Za to teraz boi się blendera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2007, 16:01

Kinga zaakceptowala juz mikser i maszynkę do mięsa, ale sokowirówka i odkurzacz są jeszcze na czarnej liście.
Dziewczyny- mam nietypowe pytanko: po jakim czasie planujecie następnego dzidziusia? Boże, za mną już chodzi myśl o rodzeństwie dla Niuni... Psychicznie jestem na "tak" ale czy dam radę fizycznie z dwoma brzdącami? I czy nie za szybko na kolejną ciążę? Jak poradzi sobie organizm?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 kwie 2007, 16:03

justyna25, ale Ada pięknie stoi - siedzi też fajowo - ja tak Malwiny nie jestem w stanie posadzić w łóżeczku .... zaraz się puszcza i wypina do tyłu albo nawet się nie złapie łapkami by sie przytrzymać ... ona chyba jeszcze nie załapała że rączki służą do dłuższego trzymania ... ona tylko wszystkim rzuca lub wszystko przesuwa ...

[ Dodano: 2007-04-11 ]
Mama_Kingi, ja się na ten temat nie chcę wypowiadać bo teoretycznie "produkcja" u mnie jest zamknięta ..... a praktycznie .... to się nie zarzekam .... ale mam już "wszystkie dzieci" ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2007, 16:13

Aginka widzę, że różnica wieku między Twoimi Maluchami to 5 lat. Między mną i moim bratem jest taka sama, ale ja myślę o tym, aby wychowywały się i rosły razem.
A i latka też lecą... :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 kwie 2007, 16:21

Mama_Kingi pisze:Niestety, dalej wisi mi na rękach. Teraz śpi, ale jak odkladam ją do łóżeczka to się budzi..

właśne u nas od czasu tego ostatniego przeziębienia jest tak samo...zanim Go położymy to trochę potrwa, czasem za 5-tym podejściem :ico_olaboga:
A odkurzacza też sie bał, ale teraz jest oki, śmieje się jak odkurzam :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2007, 16:21

Aginka Adusia uwielbia w ten sposób siedzieć w łóżeczku jak cos robie np.sprzątam to zawsze ja tak sadzam a ona wszystko obserwuje :ico_oczko:
Mama_Kingi ja na razie nie myśle o 2 dzidziusiu choć nie mówi że bym nie chciała bo owszem chce ale to jeszcze troche czasu musi upłynąć.Przede wszystkim najpierw musimy sie troszke ustabilizować mieszkaniowo bo na razie mieszkamy na wynajętem jednopokojowum mieszkanku i jest strasznie ciasno :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości