Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 kwie 2007, 10:13

spoko nie placze dla dzidzi to wszystko takze nie panikuje :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 kwie 2007, 10:19

Cześć dziewczynki, wpadłam się przywitać i zmykam do łóżeczka

Frydza piękny bębenek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy moja pralka też się zaczęła psuć a tez już po gwarancji, Mam jednak to sazczęście że kupiliśmy ją w sklepie u mojego kuzyna i podbił mi gwarancję z późniejszą datą także teoretycznie jesczze do stycznia jest na gwarancja. LIczę na to że jak zacznę prać te wszystkie pieluchy to zepsuje sie na dobre i mi ją naprawią albo wymienią.

A co do rozstępów, to się nie załamujcie, ja nie mam na brzuchu ani jednego ale jakbyście zobaczyły moje pośladki i boczki to dopiero byscie się załamały. A do tego ja jestem jakaś inna i od razu robią mi się jasne więc już nie ma szans na ich pozbycie się. Także głowa do góry.

Pozdrawiam Was gorąco i do następnego razu. Moze dziś wieczorkiem do was zajrze, a jak nie to jutro. pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 kwie 2007, 10:31

czesc dziewczyny ....frydza fajowe zdjecie :ico_brawa_01: a co do rozstepow,to chyba nic nie zrobimy,jak maja byc to bede i juz :ico_noniewiem: najwazniejsze,ze dzidzie zdrowe :-D ...no wlasnie,ja tez chcialam ciuszki dzidziusia poprac ....a tu lipa...i do tego mam kosz ubran :ico_olaboga: bez pralki to ani rusz ....nie chce mi sie do pralni jezdzic ....

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 kwie 2007, 10:38

a ja narazie nie mam ani jednego rozstępu.... ale to jeszcze nie koniec ciąży....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 kwie 2007, 10:41

witam serdecznie...
Oj ja wczoraj poszalałam. Poszłam z koleżanką do jeje siostry farbować jej włosy i zrobiła się mała imprezka. Naśmialiśmy się i nagadaliśmy do północy. Ale fajnie było.

Wczoraj kupiłam na allegro łóżeczko. Ale pokażę Wam dopiero jak przyjdzie i je rozłożę, bo tam zdjęcie dali beznadziejne. Do tego jeszcze przewijak, prześcieradło i kilka bzdurek jak gruszka do noska, czy patyczki do uszu.
Zaszłam też do Rossmana i kupiłam mydełko i krem Bambino oraz Sudokrem.
Nawet nie wiedziałam, że Bambino to też firma NIVEA, a na tą firme się nastawiałam.
Zostało mi już niewiele zakupów, no i po mału też się biorę za pranko.

Beatko na L4 na razie się nie wybieram. Dobrze się czuję i mogę spokojnie pracować, a pieniążki się przydadzą. Poza tym nudziłabym sie na zwolnieniu.

Co do brzuszka, to może dziś zrobię jaką fotkę i wkleję.

Asiulka nie martw sie za bardzo, bo będzie wszystko w porządku. Dzidzia ma jeszcze dużo czasu. A nawet jeśli położenie się nie zmieni to cesarka nie jest taka straszna. Przecioeż dużo kobiet decyduje się na nią z własnej woli. 10 minutek i nic się nie męczysz. Ale na pewno jeszxcze wszystko będzie jak trzeba. Co do szyjki to musisz faktycznie się oszczędzać i dużo odpoczywać. Lepiej niech maleństwo jeszcze sobie tam posiedzi. Ale i tytaj spokojnie, bo jakby co to spokjnie jest w stanie się urodzić i przeżyć. Zawsze szukaj pozytywów kochana. Ale poza tym bądz dobrej myśli, kochaj swoją kruszynkę i ufaj, że jednak wszystko będzie po twojej myśli :588: Ja tam wierzę!!!!

Madziorka szczęśliwej podróży. Czekamy na twój powrót. Może w Polsce znajdziesz chwilkę, żeby do nas zawitać no i popwiedzieć jak tam 3D....koniecznie!!!

Frydza no teraz to brzuszek widać i nie płacz to tylko dwa rozstępy. Mogłoby być gorzej.

Basiu ściskaj męża ile możesz ale zpstaw siły na następny jego powrót...

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Lucy a może trzeba filtr tylko przeczyścić. Każda pralka ma gdzieś na dole taką otwieraną klapkę. Wystarczy tam odkręciś i zobaczyć co jakiś czas. Tylko uważaj bo woda trochę wyleci więc szmatę dużą podłóż.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 kwie 2007, 11:12

Ja też tylko na chwilkę, bo właśnie pralka wiruje mi drugie dzidziusiowe pranie i zaraz muszę je rozwiesić .Póżniej jadę do kumpeli na kwusię i pewnie w domku będę dopiero wieczorem, bo pogoda nas dzisiaj rozpieszcza.Na jutro zostawię sobie maraton prasowania, ale to takie maleńkie ciuszki że sama radość tak sobie prasować.
Leatko kochana nie dołuj się tak tymi rozstępami, mi po tamtej ciąży zostały na udach i pośladkach a teraz doszło kilka nowych, nie wiem jakim cudem ale brzuch mi oszczędziły jak narazie.
Asiula ja wtedy też miałam różowe rozstępy a jak mały się urodził to zrobiły się jasne i już zostały.Kamila ma rację musisz dużo leżeć , bo przy częstym chodzeniu główka dziecka bardziej napiera na szyjkę.Na pewno urodziszw terminie, nie martw się tak słoneczko.
Ale nie ma czym się martwić w końcu żadna z nas nie jest żadną top modelką żeby kilka rozsęp0ów życie zrujnowało :-D
Kamilko faktycznie zapomniałam o twojej sytuacji w pracy, masz rację że póki dobrze się czujesz to każdy grosz się przyda, a co u twojego Jarka, znalazł już pracę? Łóżeczko na pewno jest śliczne , ja też kupiłam na allegro tylko używane - powinno przyjść w przyszłym tygodniu.

Przesyłam buziaki i zmykam , miłego dnia
Basiu wykochaj męża ile wlezie.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 kwie 2007, 11:25

dziewczyny ale przecież jak się jest na L4 w ciąży to dostaje się 100% wynagrodzenia, bez tych wszystkich odliczeń, tak że finansowo bardziej opłaca się leżec w domku niż chodzić do pracy.. ale nie wiem może u was jest jakoś inaczej.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 kwie 2007, 12:11

Basiu masz rację ja na L4 wychodzę lepiej , ale Kamila ma niższą pensję na umowie niż w rzeczywistości jej płacą i jak przejdzie na chorobowe to dostanie dużo mniej

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 kwie 2007, 12:14

acha, teraz już wszystko rozumiem :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 kwie 2007, 12:14

Popołudniu wybiore sie na spacer z P do parku na lody jakies :-D
Juz planuje na długi wekend w maju zrobic grilla na działce :ico_brawa_01: chciałabym przed porodem zjesc miesko z grilla :-D

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Acia jutro awansujesz do 50 :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość