Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 kwie 2007, 20:16

kocica idzie film :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

12 kwie 2007, 20:31

Riterka ja nic nie dostałam a co do bzykania to chyba rozumiem o co chodzi bez filmu :ico_haha_01:

Taka piękna pogoda pozytywnie nastraja człowieka,,,byleby nie było takich upałów w lecie znowu bo chyba zdechne....

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

12 kwie 2007, 20:44

MK malenstwa nam padna !!!

ja dzisiaj bylam prawie caly dzien poza domem , Ola chyba jest zadowolona bo juz nie protestuje jak jej czapke ubieram ale przez to mam balagan straszny w domu

Jola a przez sen nie mozesz go ubrac i wyjsc?

Awatar użytkownika
Kasiula-77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:18

12 kwie 2007, 20:50

Cześć laski!
Po pierwsze dzięki za zdjęcia Reni i Chloe- Anetka- od ciebie nie dostałam... :ico_placzek:
Chloe- ja też pracuję w szkole- wracam 7 maja. Pamiętaj, jak chcesz żeby za wakacje płacili ci 100% to parę dni przed zakończeniem roku szkolnego wróć, to wtedy nie będziesz miała ciągłośći L4. Ja raczej wracam- ciągnie mnie do ludzi :ico_haha_02:

Piękna pogoda, więc pewnie zaczną się forumowe pustki...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 kwie 2007, 20:52

ja tylko na momencik, jestem bardzo zmęczona, a poza tym mąż mnie wywala z kompa, a mój siadł i chyba to potrwa zanim go na nogi postawimy.... wiecie od kogo to zależy :/

chciałam sie tylko pochwalić, że chyba mamy górną lewą jedynkę :ico_brawa_01: Dziś smarowałam clagelem i coś mnie ukłuło w palec :-D .... tylko czemu od górnych zaczynamy :583:

Mosob, dziecku trawkę :ico_nienie:
Gosiu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 21:02

Sosna, gratulacje dla Zuzi z okazji pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja też padam, więc spadam :-D

Mosob, prez sen nie da rady bo się budzi i potem marudzi :-D Ale sobie poradziliśmy, tylko wszystko się poprzesuwało :ico_noniewiem:

Buziaki...jutro wyjeżdżam nad morze i wracam najwczesniej w sobotę więc PAPAPAPAPAPA :-D

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

12 kwie 2007, 21:34

na tylko na chwileczke zagladnelam bo bylam z mala dzis caly dzien po za domem i normalnie juz padam,tyle sie nalazilam ze szok.Jutro jade na spotkanie w sprawie pracy,trzymajcie kciuki,mam nadzieje ze dostane ta prace.To tylko sezonowka ale zawsze cos,no to dobranoc dziewczyny :ico_papa: :555:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

12 kwie 2007, 21:36

Jolu zabierz nas ze soba

Sosna Zuzia jest wyjatkowa i ma charakterek ,robi co jej sie podoba ,chce miec najpierw u gory :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Kasiu pewnie ze bedziemy trzymac ,troche bedzie niewygodnie pchac wozek ale dla ciebie wszystko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 kwie 2007, 21:48

Chloe- na poczatku miał zielone kupki bo jadł Nana i troche mojego mleka jak zmienilismy na Bebilon jest ok. i miał krostki na policzkach ale też znikneły, ja nie robie badań bo jest w porzadku

Mk- te badania robi się z krwi,czy jest uczulony na białko, to chodzi o przeciwciała, ich poziom, zapytaj lekarza napewno wie o co chodzi

Reni- dzieki za zdjecia ,Ernest ślicznie wygladał i Ty też, narezkałaś, ze chcesz schudnać a Ty przecież szczupła laska :ico_haha_02:

Sosna- :ico_brawa_01: dla Zuzi za ząbeczka

Gosiuniu dużo radości i szczęścia z okazji urodzin
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasiula84- trzymam kciuki, żebyś dostała tą pracę :-)

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Spadam bo mężus teraz do kompa chce zasiąść :ico_noniewiem: smacznych snów, ja pewnie znów się nie wyśpię papa kochane

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 kwie 2007, 22:04

Ależ się dziś nałaziłam,nie mam siły.Jeszcze odwaliłam ogromną górę :ico_prasowanko: ,przed chwilą skonczyłam i padam na pysk :-/ .Bartek na szczęscie bez lamentu usnął i mam na dziś wolne.Oj jak mi tego trzeba.Jeszcze co prawda muszę na męża poczekać,bo biedaczysko jeszcze zpracy nie wrócił :ico_olaboga:

Zmykam jeszce na jutro na obiad mięsko podszykować i spać :ico_spanko:

Miłej nocki,do jutra

[ Dodano: 2007-04-12 ]
nie oczywiście wpadka jak zaawsze :ico_wstydzioch:

Gosiu wszystkiego najlepszego,zdróweczka,miłości pociechy z Juleńki-z okazji urodzinek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: .Zaglądaj częściej,bo ja nie jestem prymusem ,ale Ty to się lenisz kochana,oj nieładnie :ico_nienie:

Kasiu ,kciuki masz jak w banku :ico_oczko:

:ico_buziaczki_big: - to dla Zuzolka za ząbalka

Teraz to już naprawdę spadam ,bo i mąż wrócił-wreszcie :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości