Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 kwie 2007, 20:53

Edyta K, ale to trzeba troche w nosie potrzymac ;p zreszta Julia i tak ma duże dziurki heh
A to jest twoj pierwszy okres po porodzie????? szczesciaro...
Natashka, Julka tez nie lubi sie kremem smarowac ... jezyk wystawia i buzie otwiera.. che to jesc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 kwie 2007, 20:57

Oskar ma to po dziadku ze nie lubi kremow hehe

Dobranocka Gabi :ico_haha_01: kolorowych snow

Kasiu no wiesz nasze dzieci musza miec ze soba cos wspolnego w koncu to nasze "golabki" hehe

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

12 kwie 2007, 21:00

kasiaa1985, moj pierwszy :ico_placzek:
nie no zartuje z tymi dziurkami ale jakos mi sie zawsze tak wydawalo z Ani dziurkami chociaz wcale duzych nie ma :-D
Alexander tylko jak chusteczke widzi albo krople to od razu krzyczy,nie znosi jak mu sie cos kolo nosa robi nawet buziaka nie chce :ico_noniewiem:
ide szybko jeszcze pranie powiesic bo Ania chce nowa spudniczke jutro ubrac i musi do jurta wyschnac :-)
pa kochane gaduly :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 kwie 2007, 21:00

Natashka, co racja to racja :-D Julka już bardzo intensywnie reaguje na imie OSKAR .. z wiadomych powodów :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Dziewczyny czy wasze dzieci też tak żywnie chcą stać na nogach ?????

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Edyta K, mas zjuz małą strojnisie.. sobie rozkazuje co chce ubierac :ico_brawa_01: zaniedługo ja takich czasów doczekam :ico_noniewiem:
Dobranoc.. wyspij sie :)

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

12 kwie 2007, 21:06

[shadow=red][size=150]ADUSIU WSZYSTKIEGO NAJ NA TWOJE 8 MIESIĘCY [/size][/shadow]

Ale Emilka ma śliczną sukieneczkę do chrztu :ico_brawa_01: my mieliśmy chrzest w październiku czyli malutka miała 1,5 miesiąca i nawet wytrzymała a płąciliśmy 50 zeta bo jest co łaska czyli jak u nas to tanio :ico_oczko:

Muszę tęż kupić mojej chrupki bo jeszcze nie dawałam zobaczymy jak sobie schrumka.
Ostatnio to babci nie chce coś zasypiać w dzień na drzemki - tęskni potwornie za cycem i podobno woła mama i patrzy z utęsknieniem na drzwi. Dziś zwiedzała sobie resztę mieszknka sama - w końcu przekonała się że można wyjść z pokoju i poszła a raczej popełzła do naszych butków obwąchać je - grzeczny piesek :ico_haha_01: Teraz to trzeba jej jeszcze bardziej pilnować...

[ Dodano: 2007-04-12 ]
kasiaa1985, moja też chce stawać - dziś chwytała się szuflad uchwytów i próbowała wstawać :-D

[ Dodano: 2007-04-12 ]
To tyle mojego pisania ide spać bo zmęczona po pracy jestem a do tego główka pęka... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 kwie 2007, 21:31

No to widze ze nasze dzieciaczki zdobywaja nowe umiejetnosci :) :ico_brawa_01:

ja też sie zaraz zmywam.. sterta prasowania na mnie czeka.. mężuś zaraz z pracy wraca a on bardzo nie lubi jak na TT siedze :-D zawsze mi to wypomina :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 kwie 2007, 21:50

Osakrka jak sie chwyci pod paszki to tak twardo stoi ze szok, czasami wcale nie chce usiasc....

kurcze to Mala Justynka juz taka sprytna! super.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja umykam na dzis juz spac..ide zagrzac sobie lozeczko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 kwie 2007, 22:05

ja tez uciekam.. DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

13 kwie 2007, 07:00

dzień dobry z rana

co do chrztu - w Łodzi się płaci (niestety) więc jak poszłam to byłam przygotowana tylko nie wiedziałam jak mam zapytac sie ile płace za ta uroczystość ale ksiądz mnie wyręczył bo kiedy juz mi wszystko objasnił i dał wszystkie swistki powiedział "pieniążki proszę zostawić" no to ja się spytałam czy daje się co łaska czy jakas okreslona sume a on mi na to że daja od 100 do 200 zł wiec wyjełam 100 i mu dałam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

moja Oliwka tez bardzo sztywno stoi na nogach jak ja podtrzymuje ale juz sama siedzi co prawda nie długo jakies 5 minut ale zawsze cos

mamo-Emilki ja mam ten sam problem jak chodze po słoncu odrazu mam czerwone plamki na szyji dekolcie i przedramieniach - kłopotliwe to jest bo swędzi jak cholera
ale Natashka ma racje jak to porządnie opale to znika i przestaje dokuczać
może trza z tym isc do dermatologa??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 09:04

Oskarek sam usiedzi juz dosc dlugo, siega po zabawki itd na siedzaco, ale sam jeszcze do siedzenai sie nie podciaga...

dzis w nocy znowu dal mi poalic, chyba wyczowa ze taty nie am i mamusi daje w kosc....ech
chyab czuje respekt do taty ..hehe :ico_haha_01:
teraz lezy w lozeczku i gada i krzyczy..ostatnio zaczal bardzo duzo krzyczec,a ma przy tym tyle radochy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość