ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 kwie 2007, 11:44

Gosia Tomus slodko wyglada w sukieneczke,patrzac tak na niego,mysle,ze musicie sie mu o siostrzyczke postarac... :-D i nawet wozek dla lalek dojrzalam dla siostrzyczki :-)
Fajnie,ze bedziesz miala wolne,odpoczniesz tez o tych dojazdow do Warszawy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Co do aparatu to Vinee tez ostatnio nie da sobie zrobic,bo chce aparat,jak bylismy w parku ostatnio to tak sie rozdarla,ze wszyscy sie na nas gapili.. :ico_szoking: Teraz wlasnie tanczy przy piosence Kulfon i Monika :-D
Kasi.k a moze Twoje dziecie czeka dokladnie na termin...punktualne chce byc..

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 kwie 2007, 12:01

Gosia ale się usmiałam z tych zdjęć Tomka w sukieneczce... wygląda superaśnie... a Ty może weź sobie wolne na poniedziałek i piątek i wtedy cały tydzień wolnego :ico_brawa_01:

Ilonka przykro mi, ze Bablu się nie powiodło i że trafił na taką czepialską babę... mój mąż na szczęście ma prawko z Polski, bo tak to nie wiem jakby tu było :ico_olaboga:

Lucy ja miałam robione te badanie na Downa... mnie pobierali dwukrotnie krew (1 raz w 13 tygodniu i 2 raz w 15 tygodniu)... nie wiem dokładnie jaki tam stosunek wyszedł, bo w liście pisało tylko, ze jestem w grupie z najmniejszym ryzykiem i niepotrzebne są nastepne badania...

Julie a to sobie podjadlas :ico_haha_02: ja tam się nie znam na hinduskiej kuchni, ale byłam tu kiedys w hinduskiej restauracji i jedzenie było pychotka...

Martucha juuuuupi :509: wreszcie masz wolne i możesz sobie odpocząć :509:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
ilonakk9 pisze:Kasi.k a moze Twoje dziecie czeka dokladnie na termin...punktualne chce byc..


Ilonka ja juz nie wiem na co czeka moje dziecko :ico_olaboga: :ico_noniewiem: z tego całego czekania to tylko mąż się cieszy, bo due date wypada w jego imieniny...

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 kwie 2007, 12:07

Hej Kochane, Boze ile naklikalyscie! Niestety nie odpisze na wszystkie posty, bo mnie czs goni, jutro Mama do Polski wraca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Troche jestem podlamana, ale pocieszam sie, ze jeszcze trzy miesiace i sie znow zobaczymy :ico_haha_01: .
Serce mnie sciska, bo Maya tak jest za nia, piszczy z radosci rano jak ja po nocy widzi, i teraz beda musialy zyc bez siebie! Dlaczego takie to zycie jest? Dalo mi szczescie tu tak daleko od domu, pewnie nie mozna miec wszystkiego :ico_olaboga:
Uciekam spedzic ostatnie godzinki z Mama!
Buziaki do jutra!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 12:13

co do imienia to Oliver,bo mysle,ze w uk zostaniemy,a to chyba latwiej dla wszystkich (i dla mnie he he ) chociaz tyle moglam powiedziec w sprawie imienia :-D tez cos wybralam hihi syndrom downa,to mialam robione tylko prawdopodobienstwo....bo dalsze badania robia jak wynik jest mniej niz 1:250....ja tez uwazam,ze to barbarzynstwo,bo w 16 tyg lub pozniej usuwac ciaze :ico_olaboga: a poza tym nawet jak ma sie kipski wynik,to i tak zazwyczaj dzidzi rodza sie zdrowe,wiec troche loteria...jasnie pani wspolczuje z tym formularzem....moja midwife juz mi 2 wydala bez zadnego problemu,wiec moze ci wydadza ,jak zadzwonisz i twoj maz odbierze?gosia tomus jako dziewczynka robi furore he he jaka slodka blondyneczka :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 kwie 2007, 12:58

tak wychwalilyscie Tomka - dziewczynki to wkleje wam jeszcze jedno zdjecie z wakacji zeszlych.
Obrazek

Co do wozka to Ilonka nic sie nie da ukryc przed Toba. Był z moją siostrą w sklepie i mu kupiła bo u kolezanki to przednia zabawa z wozkiem. Wklada tam samochodziki i wozi.


Co do badan na syndrom downa to ja tez bym nie chciala by mi zrobili. A co jesli by np wyszedl stosunek 1:50. Całą ciąże bym sie zastanawiala czy dziecko chore sie urodzi czy nie. A nie usunelabym bo jak mozna usunac dziecko w tym tygodniu. Nie jestem przeciwna aborcji ale jak mialam robione usg w 20 tc to juz wszystko widzialam jak sie rusza szybciutko. Jak macha nozkami. Rzeczy na ktore sie nie ma wplywu lepiej nie wiedziec.

Delfina 3 miesiace szybko miną. Niech sie babcia nacieszy Maycią. A ty rob duzo zdjec i je pozniej powklejasz.

Kasik ja widze ze ty caly czas jak na szpilkach siedzisz.

A co do siostryzczki to bardzo bym chciala, ale niestety jeszcze nie teraz. Najpierw musze dom pobudowac i znalezc prace w siedlcach. A potem kto wie ale to najwczesniej za 5 lat. Tak bym przed 30-tką sie wyrobiła.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 kwie 2007, 13:18

gosia888 pisze:Kasik ja widze ze ty caly czas jak na szpilkach siedzisz.


trudno jest nie siedzieć, jak wszyscy się zmówili i ciągle wydzwaniają z pytaniem czy już urodziłam :ico_zly: no przeciez mam jeszcze 4 dni!!! a oni już aferę robią i mnie tylko stresują i denerwują :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 kwie 2007, 13:34

kasik podenerwujesz sie troche to szybciej urodzisz :diabel2: ale tak powaznie, to :ico_pocieszyciel:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 15:55

gosia urocza z tomusia dziewczynka :-D widze,ze podoba mu sieten kapelusik....a wiesz ,moj brat jak byl taki jak tomus (tez tomus he he ) to myslal,ze jest dziewczynka :-D mowil jak dziewczynki i malowal sobie pazokcie rozowym lakierem i mamie wstyd robil :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: i zakladal moja opaske do wlosow....he he tez rozowa hihi kasik a ty juz niedlugo hihi ale wszyscy sie niecierpliwia ;)

[ Dodano: 2007-04-13 ]
tomek rozkrecil pralke i zgadnijcie co w rurze znalazl??? skarpetke :ico_szoking: :ico_szoking: todlatego nie wylewala wody...jak skreci to zrobimy probne pranie :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 kwie 2007, 18:42

Kasik Ty sie nie martw, moja siora miala termin na 2 lutego,a urodzila 17 i to jeszcze z krzykami bo pojechala doo szpitala i powiedziala, ze maja jej wywolac bo juz jest po terminie a pielegniara na to, ze o co ci kobieto chodzi!!!!! wiec nie denerwuj sie bo to szkodzi na urode, a Ty masz ladna buzke :ico_haha_01:
Tyle zescie naklikaly od rana ze szok :ico_szoking:
a ja dzis wolne HURRAAAAAA :597: :509:
pozdrawiam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 19:33

martucha odpoczywaj.....a ja pranie robie,pralka dziala...mowie wam jak sie ciesze he he :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
musze kupic taki worek do pralki,co sie do niego skarpetki wsadza :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość