Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2007, 15:07

Hm... zapomniałam napisać - dziś zostaję w pracy - mamy a do wypicia bardzo duzo alkoholu .... i chłopcy stwierdzili że szkło dłużej cierpieć nie może .... więc Tomek dziś siedzi z dziećmi a jak się będę przyglądała pijakom .... chyba będę musiała ich potem poodwozić ... no zobaczymy jak będzie ale zwykle było wesoło ... bardzo wesoło .... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2007, 16:28

Aginka, no to masz zadanie :one:

O rany jaki dzień, Antoś dzisiaj jest jakby diabełek w Niego wstąpił :-D wszędzie Go pełno, nie mam czasu nawet w głowę się podrapać :ico_olaboga:

Lecę obiad gotować :ico_papa:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2007, 16:41

Aginka to się naśmiejesz pewnie.... :-D
Maggie Antoś widocznie ma taki dzień. Kinga teraz też zaczyna :ico_placzek:

Spacer bardzo nam się udał. Trwał ponad 2 godzinki. A później Kinga pozowała mi na balkonie. Pierwszy raz stała tam na własnych nóżkach...

Obrazek

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

13 kwie 2007, 17:48

Mama_Kingi, jakie Kingunia ma śłiczne zębole !!!

Witam mamuśki !!!

Mężu pojechał do szkoły,Ziunia zasnęła to wpadłam do Was na chwile.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

13 kwie 2007, 18:58

w calym domu unosi sie smr0d lakieru do drewna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam dosyc tego balaganu i juz mnie dzis nie pociesza mysl, ze blizej konca i juz prawie wszystko zrobione ( na dole , bo gora jeszcze czeka)

[ Dodano: 2007-04-13 ]
a Misiu znowu nic nie chce tylko mleko ... i schudl troche :ico_placzek:
zreszta nie dziwie sie, ze wybrzydza ... ile mozna jesc jogurtow, owocow i sucharek ?
kuchenke dopiero wczoraj wmontowali , a i tak w kuchni smrod lakieru i kurz wszedzie, wiec nici z gotowania :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2007, 20:22

diem, współczuje, bo wiem co to remont, a szczególnie co się dzieje i ile pracy po nim jest.... :/
ale dacie radę już mniej niż więcej.
Mój Antoś pod wieczór kochaniutki i grzeczniutki, nawet tak nie płakał po kąpieli, ale ubierać to On się nie znosi...zresztą pewnie WASZE maluchy tak samo...taki etap :ico_haha_01:
...a jak rano mu zmieniam pieluchę to jest taki wrzask :ico_olaboga:
Pokłóciłam się z B i jestem zła, a jeszcze dotego on jest taki ze się obraża na niewiadomo ile czasu...ja to lubie sobie wyjaśnić od razu, a on... :ico_olaboga:
Teraz czekam aż szanowny Książę.....zechce pogadać................................

....................a w nosie to mam, teraz ja znim nie będę gadać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

13 kwie 2007, 20:30

maggus gadaj z nami a z mezem sie wyjasnie z czasem:)
u nas tez jest masakra jesli chodzi o zmiane pieluchy :ico_olaboga: maly zwiewa z golym tylkiem po calym lozku :ico_olaboga: ...nie bylo by to straszne ale czasami tez zwiewa z "osranym tyleczkiem " :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wtedy to juz mi nerwy puszczaja masakra
maggi dzieki z apunkcik :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale nie wiem za co ale to mile :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo nie wiem gdzie szukac w tym profilu bo nie mogez nalezc
lece robic jak aginka wczoraj ....bigosik papapap bede zagladac
diem wspolczuje ale jak pisze maggie "juz niedlugo" pow szyskim a pozniej z jakis rok ....i pozbedzieszsie kurzu :ico_smiechbig:
zdjecie kinguni jest rewelacyjne hihihi slodzinka

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2007, 20:35

iwonus, jeśli chodzi o ten punkcik to jak wejdziesz w profil to masz tam "POMOGŁA: 1 raz" i wcoskasz to "1 raz" to jest pod notką ile postów nabazgrałaś :-D
iwonap pisze:lece robic jak aginka wczoraj ....bigosik papapap bede zagladac

u nas był w świeta bigos, nawet troche zamroziłam bo zostało...nie wiem co prawda czy bedzie zjadliwy, bo nigdy nie mroziłam, ale zobaczymy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

13 kwie 2007, 21:02

doczytalam dziekuje :ico_wstydzioch: ale to zwykly poscik :ico_wstydzioch:
co do mrozenia to ja zawsze mroze bigosik i jest ok ...takze bedzie dobry mowie {pisze} ci .my tez na swieta robilismy ale eposzedl raz dwa :ico_olaboga:

lece pomerdac zeby sie nie przypalil
aginka ty to pewnie "mily wieczor ' masz :ico_olaboga:
a co z kaolcia ? pusto i teskno za nia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 kwie 2007, 22:01

czesc Baboski!!!!!

kaola no wlasnie..gdzie ty jestes??? pewnie komp jej wysiadl,...nie widze innej przyczyny!!!!

Mama_Kingi, sliczne zdjecie....jak kingusia super stoi i sie pięknie usmiecha!!!!


co do blogów to fajna strawa...mareka siostra jest w Irlandi..i zawsze wie co tam u nas slychac i do tego foteczki na bieżąco......a poza tym to fajna pamiątka
za jakis czas zacznę drukowac wszystkie moje notki i zaloze segregator.....i po kolei bede dołącac następne..a taka pamiątka dla Matusia i dla potomności..a prowadzenie bloga nie jest wcale takie trudne..poczatki wiadomo są cięzki ale z biegiem czasu juz jest luzik

ja dzis w szkole..i jutro znowu...ale mi sie nie chce..taka piekna pogoda a ja w ciemnym zimnym budynku!!!! brrr

aginka miłego wieczorku!!!! baw sie dobrze!!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
ja sie juz zegnam..spijcie dobrze...papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości