Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 kwie 2007, 12:53

gosiaczek21, witamy wsrod sierpnioweczek.

Mala-myszko, ja juz teraz po ostatniej "przygodzie zdrowotnej" nie bede czekala nie wiadomo ile tylko od razu bede biegac do lekarza. Mam nauczek, bo gdybym poszla wczesniej, to wiedzialabym co to jest i nie bolaloby mnie teraz tak mocno... :ico_placzek: No, ale trudno.
A moj R dzis zostal w domku bo jest chory... Tzn on tak twierdzi :-)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 kwie 2007, 12:53

No i nici z usg. Byłam u lekarza, ale niestety zamiast usg wysłuchałam 40 min wykładu na temat mojego podejścia do ciązy. Poszłam jak zawsze szczęśliwa, bo usg i jak zawsze mój gin pyta jak się czuję. A ja najszczęśliwsza i cała w skowronkach mówię boli mnie tylko brzuch. A on- a gdzie boli? To mówię na dole czasem z tej strony, czasem z tej. A kied boli? No czasem jak wstaję, a czasem tak po pracy, w pracy, w domu. I się zaczęło. Oczywiście nie zapomniał, że już w dwa tygodnie temu chciał mnie wysłać na zwolnienie, a ja nie, bo praca, bo na rok mnie wyłączą. Oj się mi dostało, ale ma rację. Bez ogródek zapytał się mnie, czy chcę urodzić w terminie i naturalnie, czy nie. A ja naiwna myślałam, że to normalne, że macica sie rozciąga. Oj dostało mi się i jeszcze powiedział, że do szpitala. Wystraszyłam się. Teraz mam przykaz leżenia w domu i jakieś leki. Jestem przerażona, ale miał rację. Usg musi poczekać, bo zabrakło czasu. Cieszę się za to, bo posłuchałam bicia serduszka i z dzieckiem wszystko w porządku.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 kwie 2007, 12:55

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Kasiu, dzieki za instrukcje. No i sie udalo wkleic zdjatko.

Yvone, uwazaj na siebie i Malenstwo. Ja tez dostalam nauczke i teraz poslusznie siedze w domku i sie nie przemeczam...

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

17 kwie 2007, 13:44

wisienka, ślicznie wyglądasz. :ico_brawa_01:
yvone, uważaj na siebie i maluszka.
Ja się już czuję dobrze, przeszłam się na spacerek i zapomniałam o porannym strachu. Jak znam siebie, jeżeli to byłtaka jednorazowa atrakcja, to za tydzień przy wizycie nie będę zupełnie pamiętać i zapomnę powiedzieć gince. Oby to było jednorazowe.
Jak wyłączyć tą głupią reklamówkę, która wyskakuje z boku?? nie wiem kto pisze, bo mi to to zasłania.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 kwie 2007, 15:24

Mnie też ta reklamówka przeszkadza. Podobnie jak Ty nie widzę, kto pisze. Mała- Myszko nie lekceważ, zapisz sobie, bo nigdy nic nie wiadomo. Ja po dzisiejszej wizycie zgłupiałam trochę, bo to co wydawało mi się normalne, okazało się wcale nienormalne. Lepiej powiedzieć ginowi. Nie zaszkodzi, a człowiek będzie spokojniejszy.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 kwie 2007, 15:36

Mala Myszo ja mialam taka sama sytuacje tyle ze mnie dodatkowo zoladek bolal i przeszlo mi po 1 dniu moze jeszcze troszki bolalo potem.Mysle ze moze to byc tym ze wszystkie flaczki nam sie podnosza bo dzidzia rosnie i moze sie cos tam zatkalo :-D !taka mam teorie...
I dzien dzis taki sobie...Usg dopiero w piatek za tydzien :ico_placzek: !!!
Nasza dzidzia tak dzis zsalala w brzuszku ze lekarz nie mogl chwycic tetna bo tylko na chwile lapal i dzidzia czmyk i juz byla gdzie indziej!Tylko tak cichutko bylo slychac serduszko i tez mnie to zmarwilomimoze lakarz zapewnial ze wszytsko oki.Bo ja jakas glupia jestem ze tak sie martwie...Mialyscie podobna sytuacje?Mezus mi mowi zebym sie uspokoila bo wszytsko jest oki...a ja jakas nienormalna jestemm i sie martwie :ico_puknij: !!!
Noi Wisienko chcialalm powiedziec ze pieknie wygladasz!!! :ico_brawa_01:
Yvone dbaj o Was i wierze ze jestes smutna ze usg nie bylo bo ja tez jestem...ale glowa do gory wszystko bedzie dobrze!!I co wlasciwie gino stwierdzil ze co to jest??Bo ja chyba jestem jeszczce do tego malo czajaca...Trzymajcie sie cieplutko!!! :-)

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Mala Myszo zapisz sobie to bo ja dzis bylam u lekarza i tez zapomnialam sie spytac o ten bol.Jejku chyba jutro sie do niego wybiore bo nie chce sie stresowac i moze dzidzia pozwoli wysluchac serduszka...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2007, 16:35

Yvone odpoczywaj i nie pzremęczaj sie - swoja drogą to ja też każdy ból tłumaczę sobie rozciąganiem się macicy :ico_noniewiem:
wisienka wiecej uśmiuechu
ja od przyszłego tygodnia na zwolnieniu :ico_brawa_01: więc będę wypoczywać

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

17 kwie 2007, 16:41

martunia, mi przy którejś wizycie też się tak zdarzyło, że maleństwo uciekało i serduszko było tak słabiutko słychać. Ginka powiedziała, że to zależy jak się ułoży. Czasem tak się dzidzia obruci, że tłumi ten dźwięk. Nie martw się, napewno wszystko jest oki. I nie jesteś nienormalna - chyba każda z nas przeżywa każdą małą wątpliwość.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 kwie 2007, 22:36

ja wyznaje zasade ze wszystko MUSI byc dobrze i nawet jak mnie cos tam boli to jak to nie jest mocny bol to ma tak byc przeciez to nie jest nornalny stan a dziecko coraz wieksze i moze rozne narzady uciskac :ico_noniewiem: ja dzisiaj mam bardzo owocny dzien caly dzien poza domem az mi nogi spuchly :ico_placzek: kupilam dzisiaj mojemu synusiowi bluze z kapturem i pajacyka z misiem sobie torebke bylam na rybie a potem u rodzicow odzyskalam aparat zrobilam zdjecia i uzupelniam braki :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 kwie 2007, 03:52

CZeść słonka !! :ico_ciezarowka:
Jestem zaskoczona tematem bólu, bo ja czasem miewam bóle ale nie sądziłam, że to może być aż tak. Powinnam odpoczywać, ale sama mam tyle roboty, że nie wiem jak sobie poraddzić.
Wisienko podziwiam cię, że tak leżysz i nic nie robisz. :ico_oczko:
Yvone dzieki za opis i trzymaj się. Wy przynajmniej możecie wziąść chorobowe ja tu mam odrazu macierzyński od momentu kiedy nie pracuje, kicha.
Ale pewnie jak do konca maja nie dam więcej rady pracować. Mam już problemy z schylaniem i dzwiganiem i ciągłym chodzeniem, w te i wewte. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-04-18 ]
Wisienko widziałaś wiadomość na gg odemnie, bo nic mi nie odpisałas , wiec nie wiem.
A ja wczraj dostałam pódło wielkie ubrań i fotelik dla niemowlaka i chuśtawke dla maluska z melodyjką. Ale zagracił się nam domek, a kotki uwielbiaja fotelik. :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość