gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 kwie 2007, 16:11

jasnie pani wiec w takim razie trzymamy kciuki by sie udalo.
A jakis lekarz w polsce nie moze dac zaswiadczenia ze jestes w ciazy itd? Przeciez to moze byc jakis lekarz biegly sądowy czy ktos taki.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 kwie 2007, 16:56

Jasnie Pani wspolczuje Ci naprawde :ico_placzek:
Kasik hihiihihihihhihi zostawie to bez komentarza, dzidzia lubi Twoj brzuszek i juz!!!!!!!!!!!!!!! i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
a co do pokarmu to szkoda gadac bo wszystkie ciuchy mam w plamy i musze juz wkladki nosic :ico_olaboga:
co do lekarza to bylam w przychodn a baba mi na to ze lekarz mnie przyjmie w przyszly wtorek, wiec sicka sobie dzis wzielam, ech szkoda slow!!!!! pozdrwiam Was wszystkie i spadam bo nie mam sil na nic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 kwie 2007, 19:17

Gosienka mi jest potrzebny dokladnie ten formularz. U mnie w pracy przeciez widzieli, ze w ciazy jestem i moj maz ma moja green book, ale to nie jest kwestia wiary tylko biurokracji. Gdyby to moj pracodawca wyplacal mi maternity pay to bym to miala bez problemu, ale niestety to rzad brytyjski wyplaca, wiec musza miec dokladnie ten formularz, bez niego ani rusz. Raczej zaden polski lekarz nie wyda mi zaswiadczenia na angielskim druku a wszyscy polscy ginekolodzy w Londynie juz obdzwonieni i niestety nie maja uprawnien. Za jakies pol godziny dowiem sie co moj maz u GP zalatwil to od razu wam zamelduje.
martucha to jakas lipa z ta przychodnia. ja do mojej zadzwonilam dzis po 14 i od strzalam mojegomeza na 17.40 tego samego dnia umowili.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 kwie 2007, 20:55

martucha co to za przychodnia :ico_olaboga: mnie zawsze w ten sam dzien przyjmuja,a jak nie maja miejsc to nastepnego. jasnie pani powodzenia ...trzymam kciuki...gosia ladne zdjecie tomusia w podpisie...wyglada jak maly aniolek,ale wiem,ze nie jest :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 kwie 2007, 21:47

Martucha jak ci tak w GP powiedzieli to trzeba bylo na pogotowie iśc lub do GP out of hours (jest w szpitalu i przyjmuje od razu)... i od nich wyciągnąc zwolnienie lekarskie to by ci zaklad pracy płacił za chorobowe...

Jasnie Pani przykro mi, ze tak ci sie wszystko pokomplikowało z tym MAT B1 :ico_pocieszyciel: trzymam mocno kciuki, zeby wszystko skonczyło się po twojej mysli...

a ja właśnie sie rozchorowałam :ico_chory: :ico_placzek: strasznie boli mnie i drapie gardło i czuje jak mi ropa spływa w gardle :ico_placzek: wzięłam sobie Paracetamol i wypiłam goracą herbatę z miodem i cytryną... mąż jak wróci z pracy to ma mi zrobić mleko z miodem... a ja znikam do łózka się wygrzewać... :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 kwie 2007, 22:22

kasik to pechowo ,najpierw mezus ,teraz ty :ico_noniewiem: kuruj sie,zebys zdrowa byla jak dzidzia juz zechce wyjsc :-D jejku kasik,jak ta twoja dzidzia wszystkich w napieciu trzyma he he

[ Dodano: 2007-04-24, 10:45 ]
a kasik jeszcze nie zameldowana ?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 kwie 2007, 11:29

no i rozłożyło mnie na całego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie mam nawet siły wstać z łóżka i ciężko mi się oddycha :ico_placzek:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 kwie 2007, 11:33

Hello!
Ja na sekundke, bo mi lapto2p nawala, dwujki sie same pisza, co zreszta widac :ico_olaboga:
Maya nie daje mi spokoju, jak widzi laptopa to dostaje jakiegos szalu i chce pstrykac :ico_olaboga:
Zycze Wam udanego i slonecznego dnia.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 12:04

ksik bidulko :ico_chory: wspolczuje....lez w lozeczku i sie wygrzewaj ...delfinka chyba musisz sprawic mayci zabawkowego,ale pewnie ona i tak bedzie wolala prawdziwego :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 kwie 2007, 13:19

kasik kuruj sie :ico_chory: bidulko. Cos mąż za bardzo się przytulał do ciebie w nocy.
Jasnie PAni zalatwil cos maz?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość