DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 kwie 2007, 15:24

Kasik tak mi przykro, ze sie na koniec rozchorowalas! Przesylamy Ci z Mayeczka stos goracych buziakow!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-24, 15:26 ]
Lucy nie ma mowy o zamiennikach w przypadku mego dzieciecia :ico_haha_01: , nawet uszkodzony pilot jej nie pasi tylko taki co go sie uzywa :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 15:39

tak myslalam,ze mayeczki sie w konia nie da zrobic :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 kwie 2007, 16:06

kasik tak mi przykro ze sie rozchorowałas, leż w łóżeczku i sie kuruj :ico_olaboga:
Dziewczyny czy wy kiedykolwiek słyszałyście o Belfaście????? na czym tu polega wszystko????? na religii, tu sa zamieszki religijne i bardzo wazne jest czy jestes katolikiem czy protestantem, dlatego musialam uciekac ze starego miejsca zamieszkania bo protestanci by nas zniszczyli, w karcie lekarskiej mam wpisane katolik, a przychodnia jest w dzielnicy protestanckiej.... ja wiem ze dla Was nawet dla mnie to jest niedorzeczne i smieszne, ale tak jest, bo dla mnie tez jest to smieszne, ze lekarz moze mnie przyjac w przyszlym tyg, i dla mnie to smieszne ze w szpitalu pytaja cie o religie, nawet im nie mowilam, bo to moja sprawa ale Polak = katolik ( bo dlaczego nas tak tu olewaja)?, przeciez pisałam Wam juz tez kiedys ze dwie osoby w mojej pracy nie chca zebym sie nimi zajmowala ze wzgledu na religie..... wiem trudne do uwierzenia.....
ale czy to nie smieszne ze lekarz ma czas dla mnie w przyszlym tyg?????
dlatego chce jaknajszybciej uciekac stad, leciec do Polski chociaz tam finansowo kiepsko.... ech zycie
Kasik jakbys lepiej sie poczula ( nie spieszy sie) to czy moglabys mi prosze jeszcze raz przeslac ten link o tych benefitach i tax creditach? komp mi sie caly zresetowal i poszlo wszystko, zdjecia muza rozne ciekawe linki itp, z gory dziekuje
wracam do lozka bo dzis na nocke a znow mi smary lecą, a w czwartek ide na te antyciala, ciekawe czy mi podadza jesli jestem chora????

Kasik musisz sie wypocic lepiej sie poczujesz buziale dla Ciebie

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 kwie 2007, 17:03

Czesc dziewczyny ja tylko na chwile poniewaz nie zgadzam sie z wypowiedzia martuchafrost,

martuchafrost, ja tutaj mieszkam od roku, nigdy mnie zadna przykrosc nie spotkala, do przychodni chodze min raz w miesiacu, tutaj urodzilam dziecko, drugie chodzi tu do szkoly, mamy tu przyjaciol protestantow jak i katolikow i ateistow (lubimy poznawac kulture i ludzi) i tez sie z toba nie zgodze ze dyskryminuja katolikow :ico_nienie: a co do pytania o wyznanie przeciez zawsze mozesz wpisac bo jest taka opcja "nie dotyczy"
cyt :dla Was nawet dla mnie to jest niedorzeczne i smieszne i to co piszesz jest dla mnie niedorzeczne

[ Dodano: 2007-04-24, 17:19 ]
kasi.k, zdrowiej szybciutko :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani :), mam nadzieje ze da rade jakos zalatwic ten formularz :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 kwie 2007, 18:41

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
przyszlam do was sobie poplakac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
z kazda chwila oddalam sie od maternity pay. wszystkie legalne i uczciwe drogi zostaly odrzucone przez brytyjska sluzbe zdrowia, zostaly tylko niezbyt uczciwe, ale trudno, jak oni nam tak my im. Wszyscy w UK nagle strasznie chca mnie zobaczyc, zeby w formularzu wpisac moj due day :ico_olaboga:

Emilka widze, ze zebys nas odwiedzila trzeba ci mocno na odcisk nadepnac :ico_oczko:

Kasik, ales dorobila, kuruj sie, bo na co dzicku zasmarkana mama. teraz na pewno do konca twojej choroby nie wyjdzie z brzuchola :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 18:49

jsnie pani i co ty teraz biedna zrobisz? :ico_olaboga: mam nadzieje,ze jednak cos zalatwicie...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 kwie 2007, 19:27

Oj Jasnie Pani :), ja ciagle na bierzaco was czytam ale niestety nie bardzo mam czas pisac :ico_placzek: no ale dzieciaczki najwazniejsze :ico_haha

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 kwie 2007, 23:33

dziewczyny a pamietacie tego linka co podawala kiedys julie na darmowe rozmowy z internetu?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 kwie 2007, 00:42

hey kobietki!!!!
Wreszcie znalazlam czas,zeby odpisac.. :ico_olaboga: u mnie juz goraczka przedwyjazdowa,prania i prasowania nie widac konca :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: ..poza tym jakies smaki mnie dzis napadly i zachcialo mi sie babki,mielonych i salatki jednoczesnie tak wiec pol dnia spedzilam w kuchnii..i mam za swoje..padnieta jestem i jeszcze musze wpelznac na steppera,ale to juz zalicze do przyjemnosci :-D mam nadzieje,ze Bablu mnie nie bedzie musial z niego sciagac..hihih
Czytalam Wasze posty na biezaco,i co to sie dzieje nasze ciezaroweczki choruja kurcze....mam nadzieje,ze szybko sie wykurujecie,bo kto jak kto,ale Wam nie wolno chorowac :ico_nienie: :ico_olaboga:
Kasi.k trzymam kciuki bardzo mocno,zeby chorobsko sobie jak najszybciej poszlo w tataraki,bo przeciez dzidziulek juz czeka wiec mamusia chorowac nie moze :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel: gorace buziole dla Was,i zdrowka moc przesylamy!!!!! co do konsulatu to Bablu byl po wize dla siebie i spoko,choc smiesza mnie totalnie,bo rozmawiaja z nim po polsku,normalnie czeska komedia...ale co tu wymagac od nich,zeby angielskim wladali ,bez komentarza pozostawie,bo pol strony zajme jak zaczne o nich wypisywac..hihiih
Jasnie Pani:) i martuchafrost dla Was tez zdrowka :ico_buziaczki_big: i dla Waszych brzuszkow przede wszystkim..Jasnie Pani:) kurcze przeczytalam cala ta historie i naprawde podle postapili z tym maternity,trzymam mocno kciukolce,zeby sprawa sie pozytywnie rozwiazala...
Gosia super,ze Pawel znalazl prace jako manager,i ze tak dobrze sobie radzi,a widzisz nawet Ty go nie poznajesz,ze tak mu wszystko gladko idzie z przygotowaniami... :ico_brawa_01: zuch mezulek :ico_brawa_01: :-D sliczna fotka Tomusia w podpisie :ico_buziaczki_big:
Kasiula piaskownica Lenci w deche,widac,ze ma niezla frajde,dziadzius sie postaral na medal dla wnuczki.. :ico_brawa_01: Kuba widze,ze juz zaczal sezon wedkarki,ale teraz bedziesz miala rybek w domu..mniam mniam.. :-)
Emilka ciesze sie,ze Alusia zniosla dzielnie wyrywanie zabkow,ogromne brawa dla niej,bo to nie lada odeagi wymaga.. :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Lucy a jak tam Twoj synus??Kiedy macie egzamin z prawka??
Delfina Maycia spryciula,tak to juz jest,ze te dzieciaki jakies takie madre jak nie wiem co,Vinee np.pilota do dvd nawet nie dotknie,bo ja nie interesuje,tylko te co do tv..bo wie,ze tam same ciekawe rzeczy..hihi
Madziorka ale Ci Twoj Adas super niespodzianke sprawil..fajnie,ze juz jestes w Uk.. :-D
Dziewczyny u nas od dwoch dni taka kiepska pogoda,leje i nawet nie chce sie wychodzic,a ja normalnie w domu bzika dostaje...dobra lece na steppera,bo mnie ranek zastanie..dobrej nocki kobietki i zdrowiejcie nam ciezaroweczki szybciutko!!!!

[ Dodano: 2007-04-25, 01:26 ]
ja jeszcze na chwilke po cwiczonkach :-D Lucy co do tej stronki to nie wiem,bo akurat sobie wtedy nie zapisalam,ale pewnie na poczatkowych stronach znajdziesz,ale trzeba poszeprac...wiem,ze Julie chyba dwa razy wklejala linka z ta stronka.. :-)
Zapomnialam Wam dziewczyny powiedziec,ze Vinee zostala dumna posiadaczka dziurek w uszach :-D o dziwo nawet sie nie zorientowala,ze cos tam ma..raz jak jej pokazalam w lusterku to cos tam dojrzala,ale tak to olala swoje ozdoby..hihihi :-D

[ Dodano: 2007-04-25, 01:49 ]
to znowu ja..hihih..zrobilam sobie jeszcze malo dogrzewke :-) dziewczyny chcialam sie Was zapytac na kogo glosujecie,bo dzis nam przyszly listy do glosowania..az wstyd sie przyznac,ale ja zaznaczylam te partie,ktora czesciej bedzie brala kosze na smieci,Bablu dostal glupawy :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2007, 09:46

jasnie pani wierze ze dostaniesz swoje zasluzone pieniadze.
ilonka nie przemeczaj sie tyle. A tak powaznie to zazdroszcze ci za twoje samozaparcie. U mnie niestety takie cos nie istnieje. A szkoda...
a jak tam nasze chorowitki sie czują? Lepiej dzisiaj???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość