@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 lis 2010, 09:02

A ja chodzę regularnie do kosmetyczki na depilację ciepłym woskiem.Absolutnie nie jest to szkodliwe tylko boli trochę bardziej niż przed ciążą :ico_olaboga: skóra jest bardziej wrażliwa .Zapytałam kosmetyczkę czy w ciąży to nie szkodzi a ona do mnie może pani do mnie przychodzić do ostatniego dnia ciąży jeśli tylko da radę pani wgramolić się na stół nogi z tyłu depiluje mi na stojąco komfort super bo na męża z golarką nie mam co liczyć bo przy pierwszym dziecku też nie chciał mnie ogolić (bo się bał ,że na niego dzidzia wyskoczy)

A jak zobaczyłam (po porodzie)jak się sama z lusterkiem ogoliłam to ze śmiechu mało czawki nie dostałam a potem głupio mi przed lekarką było tym razem będzie inaczej!!! :ico_brawa_01: :-D :-D

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

23 lis 2010, 18:21

@gniecha no prosze! chociaz jedna chodzaca do kosmetyczki:) w takim razie ja tez sie wybieram:D

ktoras z as pisala o kremach do depilacji, ze na peno bezpieczne, bo macicy sie nie goli, no ale co z faktem, ze np niektorych balsamow nie mozna stosowac w ciazy? to samo moze byc z kremem. Wole wosk i kosmetyczke:)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 lis 2010, 19:50

Nie znam się na kremach ,ale nie mam zaufania to dość silna chemia jednak .Wosk jest bezpieczniejszy no tylko trochę boli hehe .Ale rezultat super a i dłużej efekt się trzyma :-D Właśnie jutro idę na depilację ,zimą włoski odrastają wolniej więc jeszcze pójdę pewnie ze dwa razy tylko przed porodem

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

23 lis 2010, 19:57

Właśnie jutro idę na depilację ,zimą włoski odrastają wolniej więc jeszcze pójdę pewnie ze dwa razy tylko przed porodem
to fakt, mniej trzeba sie nacierpiec :) woskowanie u kosmetyczki nie jest dla mnie az tak bolesne, bylam jakis czas temu wyprobowac. moze skusze sie jeszcze...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 lis 2010, 20:04

skus skus bo warto !Wiesz nogi mnie nie bolą ,ale ja robię prawie kompletne bikini a trochę tych kudełków mam więc BOLI JAK CHOL.... A do tego w ciąży trochę bardziej uffff dam radę

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

23 lis 2010, 20:06

A do tego w ciąży trochę bardziej uffff dam radę
no musisz wytrzymac bo to niesamowita wygoda :) nie trzeba potem kombinowac jak dotrzec do 'tych' miejsc maszynką :)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 lis 2010, 20:15

nie trzeba potem kombinowac jak dotrzec do 'tych' miejsc maszynką :)
O kochana ja nawet nie próbuję bo chyba bym się cała pokaleczyła bo dawno tego nie robiłam hahaha

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

23 lis 2010, 20:29

wlasnie wyslalam wiadomosc do znajomej kosmetyczki, zobaczymy co ona na to;)
kurcze...nagle proste czynnosci sa takie skomplikowane... ;)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 lis 2010, 22:41

Wczoraj byłam na depilacji i o dziwo wcale tak nie bolało to bikini jak myślałam widać są dni lepsze i gorsze na depilację!!
Dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy np:
1Jest taki płyn do smarowania by włoski nie wrastały i jego nie wolno uzywać w ciąży i podczas karmienia
2Krem do depilacji gorszy niż wosk bo to więcej chemii i wnika w strukturę włosa a nie jak wosk leży na skórze krótko by go usunąć więc mało szkodliwe!
3Gdy się golimy w ciąży włosów odrasta dużo więcej przez hormony i ryzykujemy,że po ciąży tak nam zostanie brrrr

Niezłe wiadomości jak na jedną wizytę co??Spędziłam tam 1h więc miałam czas gadać hehe :-D

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

26 lis 2010, 10:47

@gniecha dzieki za info:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość