malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

05 gru 2010, 11:55

czesc kobietki
chcialam sie tylko przywitac i powiedziec ze wczoraj wrocilismy do domu
nocki ciezkie, pokarm dopiero dostaje ale jakos z butlą tez dajemy rade

Krzysio fajnie zareagowal na Kasie a tak poza tym to od czasu do czasu przypomina sobie ze jest i pyta o nia a tak to ja ignoruje wiec jesst ok

poród jak poród - ciezki ale poszło
trwał 2:40 wiec dosc krótko ale bolało jak cholera i swiadoma bylam wszsytkiego nie tak jak poprzednio
Kasia urodzila sie o 20:40 miala 57cm i 3830 wagi wiec duza dziewczyna
ale udalo sie urodzic bez naciecia i bez zadnych otarc wiec do formy wrocilam juz prawie nastepnego dnia

trzymajcie sie ciepło w te mrozne dni, jak bede miala chwile i jakos sie ogarne to sie jeszcze odezwe i cos skrobne :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 gru 2010, 12:36

hejka laski:)
ejustysia dzieki za suwaczki:) dla mnie rewelacja:)

u nas nocka w miare spokojna:)zaraz lece rosol wstawic na obiad;)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 gru 2010, 16:20

poród jak poród - ciezki ale poszło
oj jak ja Ci zazdroszcze ze cie nie nacinali :-D

ogolnie to jeszcze kochana na fotki Kasi czekamy :)
justysia dzieki za suwaczki:) dla mnie rewelacja:)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki

my po spacerku, moja mama wziela wika na sankach on wolal jednak je pchac niz na nich jechac, Mikolaj super w wozku spal - to byl nasz pierwszy spacerek wczesniej tylko sie wietrzylismy na balkonie

u nas nocka nonono, w dzien tez nonono, ogolnioe bujanie i bujanie

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 gru 2010, 18:07

Witam :-)
U nas zima pełną parą :-D Własnie wróciłam z Madzią ze zjezdzania na jabłuszku :-)
Maja śpi jeszcze na swojej drzemce a Mati zjadł i tez spi - zreszta on póki co tylko je, śpi, robi kupke i tak 24/h :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 gru 2010, 20:17

pomocnik mamusi

Obrazek

mikołajek

Obrazek

Obrazek

miny mikolajka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 gru 2010, 20:50

Swietne fotki justysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas tez zima na calego, nie da sie wyjsc bo jak anglia zasypana to ogolny paraliz, chodniki to istna szklanka i mozna tylko orla wywinac
Byli znajomi, ja dzis nic nie pieklam w sumie tylko rosol zrobilam, a oni weszli jak akurat sie poklocilam z mezem, ogolnie jak zwykle o pierdoly ale szkoda slow

kupilismy dzisiaj malemu mleko dla dzieci glodnych, zobaczymy czy to zrobi roznice bo nocke mialam fatalna, bylam sama bo maz w pracy ale tragedia, ja nie wiem, on ostatnio tak placze strasznie i ja nie wiem czy on moze glodny czy co...

a wogole to piersi mi juz wraaja do normy ale jak je przycisne to idzie dosc mleka i dzis ta kolezanka mowi zebym sprobowala teraz dac malemu a moze zalapie i ja sama nie wiem co robic, co myslicie???? moze sprobuje tak chociaz na probe... :ico_noniewiem:

aha i odnosnie kupek to robi juz normalna tylko strasznie cuchnaca, nie wiem czy to dlatego ze na butli czy moze cos mu jest juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 gru 2010, 21:12

aniaj84, Ty masz tu sie nam caly czas udzielac kochana a nie jak urodzisz!!!
Ty jestes nasza listopadowka od poczatku!!!!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


ja dziś padnięta jestem bo byłam u siostry i jeszcze na zakupy wyruszyłyśmy
pokłóciłam sie z krzysiem
jestem zła, i w ogóle kicha dzis :ico_placzek:

wy tu o kupkach i mlekach a ja jutro na ktg
jeszcze 2 tyg :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 gru 2010, 21:49

karolina-ch, a jakie to mleko dla dzieci glodnych kurcze u nas chyba rtakiego nie mA a przydaloby sie bo ten moj glodomor to 120 zjada, ja tylko pamietam ze jak wiko duzo jadl to lekarz kazal kupowac mleko 2 i dawac mu ja na noc, co do karmienia mysle ze teraz wiktorkowi ciezko byloby zlapac piers, z butelki jednak leci odrazu a przy cycu musi sie napracowac i po pierwsze wymeczy ci sutki po 2 to bedzie sytres dla niego i dla ciebie przynajmniej mi sie tak wydaje ale moge sie mylic

co do kupek to mikolaja tez pieknie nie pachna wiec to chyba po butli :-D

wy tu o kupkach i mlekach a ja jutro na ktg
jeszcze 2 tyg
ciesz sie kochana puki mozesz ze w nocy mozesz spac :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 gru 2010, 22:25

ejustysia, super fotki i minki Mikołajka :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84, trzymam kciuki za jutrzejsze KTG by coś już pokazało :ico_sorki:

karolina-ch, a może on sie nie najada z piersi bo za ciężko mu ciągnąć??? Próbowałaś ściągać swój pokarm i dawać mu przez butelke? Będziesz mieć pewność ile zjada i czy sie najada...

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

05 gru 2010, 23:13

malgoskab, ale szybko poszedł ci poród. Fajnie że Krzys dobrze zaakceptował siostrzyczkę.
ejustysia, super fotki Mikołajka. Najbardziej podoba mi się ta z jezykiem :-)
odnosnie kupek to robi juz normalna tylko strasznie cuchnaca, nie wiem czy to dlatego ze na butli
mój mały jest na piersi a tez robi cuchnące kupki
jeszcze 2 tyg
zobaczysz szybko zleci a może dzidzia pojawi sie prze terminem?

U nas dzisiaj niedziela upłynęła bardzo sympatycznie. Bylismy na imieninach u mojego meża siostry, a pózniej wieczorkiem mieliśmy gości. Zaliczyłam też spacerek w ciagu dnia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość