mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 gru 2010, 11:59

moni26, ale ktoś podły był :ico_sorki: :ico_sorki:
sadzę ,że dobrze zrobiłaś i tak oto macie gościa do kochania ,na pewno wam się odwdzięczy również miłością :ico_brawa_01:

fajny psiak naprawdę ,gdyby nas to spotkało to pewnie też bym zatrzymała psiaka w domu :-)
a do jedzenia to w jednej miseczce sucha karma w drugiej tzn mokra czyli saszetka lub puszka :ico_oczko:

warto się przejść do weta ,on ustali co dalej trzeba zrobić np ze szczepieniem ,odrobaczeniem ,odpchleniem,czy ustali ile psiunio liczy sobie :ico_oczko:
daj znać jak odwiedzisz weta :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 gru 2010, 12:26

Śliczny, ja nawet plakatów bym nie rozwieszała :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 gru 2010, 13:10

śliczny :ico_oczko:

a skoro sprawa tak sie ma ze u was zostaje to dawaj mu do jedzenia karmę dla szczeniąt
np. purina, bosh

od poczatku dawaj żółtko
twaróg
kurze łapki SUROWE, umyte i sparzone wrzatkiem, nie gotuj :ico_nienie: to dla zdrowia stawów :ico_sorki: bo widać ze porządne psisko :ico_sorki:

jakby co to wal do mnie śmiało i pytaj postaram sie pomóc w każdej kwestii :-D jeśli nie dam rady pomóc dam namiary gdzie szukać pomocy :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 gru 2010, 13:19

Ja gdybym takiego "znalazła" też bym nie rozwieszała ;-) ale ze strony kogos kto mógł go "zgibic" to szkoda strasznie :ico_sorki:
Fajną ma sierść taki misio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Już widze jakby mój T zareagował z początku szukałby właściciela osobiście pewnie ;-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 gru 2010, 13:23

A mój by znowu nie szukał, bo wie ze ja i dzieci bysmy mu nie pozwolili :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 gru 2010, 13:26

A mój by znowu nie szukał, bo wie ze ja i dzieci bysmy mu nie pozwolili
mój pewnie w efekcie tez, ale to byłby 1 plan jaki by przyszedł mu do głowy
ale zna mnie i wie ze nie miałby szans ;-)
ale pies to ogromny obowiązek :ico_sorki: chyba nie dałabym rady teraz
po prostu leń we mnie siedzi ;-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 gru 2010, 18:22

Dzięki dziewczyny za radę :)
Dam znać jak się wybiorę do weterynarza.

A jak często mogę dawać mu żółtko, bo ja mu już dawałam i myślałam że tak raz na tydzień.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 gru 2010, 20:53

Słodziutki szczeniak tak wyglądowo patrząc po moim to ma z 2-3 miesiące.
możesz mu dawać do jedzenia karmę dla szczeniaka zmieszaną z saszetką dla szczeniąt będzie bardziej mokre ;) mleko też ale już nie tak często i z bułką wdrobioną... sprawdź jak zareaguje na karmę itp... :) mój jak był taki mały to wsuwał wszystko (ze stołu też zabierał) ;) a żółtko ja daję rzadko :)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

13 gru 2010, 21:38

Jak tak na niego patrzę , to myślę , że mama lub tata mogła/mógł być owczarkiem niemieckim lub psem w typie owczarka niemieckiego.
To futerko to mu się najpewniej zamieni na półdługi/długi włos.

Ja bym mu raczej krowiego mleka nie dawała :ico_nienie: Często psy dostają po nim biegunkę.

[ Dodano: 2010-12-13, 20:39 ]
Odrobaczenie konieczne, bo glisty lub tasiemiec może w nim siedzieć. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 gru 2010, 10:44

żółtko 1-2 razy w tygodniu

karma nie musi być mokra
pies musi nauczyć sie jeść twardsze rzeczy zeby ząbki mógł czyscic w naturalny sposób :ico_oczko: karmy suche junior mają odpowiednią twardosć :ico_oczko: szczenie da sobie z nimi radę :ico_oczko:

zamiast saszetek proponuje kupić mrożone mięso dla psów w zoologicznym , gotuje sie je w worku wiec nie smierdzi, zawiera chrząstki baaaardzo zdrowe na stawy
u nas jest mieso wołowe za 8zł/kg, ostatnio nawet kupiłam Hakerowi jelenia za 11zł/kg

kupuje co jakiś czas łąpki kurze, daje porcje rosołowe- drób daję ZAWSZE surowy bo gotowane kosci drobiowe rozwarstwiają sie i są niebezpieczne, mogą przebić jelito

wieprzowiny nie mozna podawac surowej ze wzgledu na to ze w Polsce nie jest ona badana pod kątem wścieklizny rzekomej czyli tzw choroby Aujeszky'ego
zawsze gotowana :ico_sorki: smażona i pieczona


pamiętaj ze w naturze pies je surowe mieso i to dobrze działa na jego układ pokarmowy
poczytaj o diecie BARF

ja łącze Barf z suchą karmą i mój pies świeci sie z daleka, okaz zdrowia, figura bez zarzutu :ico_sorki:

koniecznie odrobacz psa, to koszt 6zł u nas
no i szczepienia- u nas szczepionka na 10 podstawowych chorób kosztuje 45-60zł
wscieklizna 30zł

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość