Madziaa1_1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2010, 10:37

01 mar 2011, 20:46

A stosowałyście pasty wybielające zęby? Są skuteczne? Co sądzicie, doradźcie!! :)
Kiedyś stosowałam jakąś taką pearl coś :) ale mizerne skutki. Pani dentystka poleciła mi elmex. Jest ich kilka rodzai. Ja mam ten czerwony. O wiele lepsza pasta od tamtej.

lentinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2014, 17:52

Re: wybielanie zębów

24 maja 2014, 19:26

Ja stosowałam rok temu białą perłe, efekt był świetny i długo się utrzymywał, teraz chciałam ponownie zakupić ten preparat ale już go nie ma:/ teraz wprowadzili jakąś białą perłę z trzema preparatami i chyba innym stężeniem, nie wiem jakie są teraz po niej efekty....

jolka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2014, 14:57

Re: wybielanie zębów

31 maja 2014, 15:02

Hej, ja też słyszałam dużo o bialej perle, ale nie wiem jak z tą nową. Ostatno zdecydowałam się na wybielanie u dentysty, zużyłam dopiero pierwszą strzykawkę ) na 3) a dziewczyny w pracy już zauważył różnice :D ( nie mówiłam im wcześniej, że będę wybiealać). WIęc jak dla mnie warto.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: wybielanie zębów

31 maja 2014, 20:28

Ja również rozważam wybielanie ząbków :) Jolka czy mogłabyś bardziej przybliżyć jak to dokładnie wygląda ? :) szczególnie zainteresowała mnie ta część ze strzykawką. Więc zamieniam się w słuch ;P

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: wybielanie zębów

07 cze 2014, 09:57

Ja zrezygnowałam z wszelkiej maści past wybielających, bo jedyny widoczny efekt to starte szkliwo. Czytałam gdzieś o cudownych efektach po paskach Bled-a-Med ale nie mogę ich nigdzie dostać.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: wybielanie zębów

08 cze 2014, 19:58

Także zaczynam się zastanawiać nad wybielaniem bo coś mi się wydaje, że moje ząbki są coraz bardziej żółte. Nie wiem od czego - palić nie palę, kawy nie piję. Szczękę szoruję regularnie. Kiedyś dentystka coś mi tam szlifowała ale teraz moja zaufana jest na chorobowym a potem macierzyńskie. Jakieś pasty do zębów cud????

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: wybielanie zębów

27 cze 2014, 14:50

Zdejmuję niedługo aparat ortodontyczny i wiem, że wybielenie będzie koniecznością. Słyszałam jednak (w sumie to mogłam zapytać lekarza), że po zdjęciu aparatu trzeba wstrzymać się z wybielaniem przynajmniej pół roku. Czy wie ktoś, czy to prawda?

GoldClinicpl
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2013, 11:13

Re: wybielanie zębów

30 cze 2014, 14:14

Jeżeli mowa o wybielaniu to ja polecam tylko dobry i sprawdzony gabinet stomatologiczny gdzie zajmie się tym fachowiec,wszystkie pasty wybielające niestety w moim przypadku okazały się mało skuteczne i nie polecam.

marsweronika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2014, 13:13

Re: wybielanie zębów

09 lip 2014, 13:16

Ja właśnie sama zastanawiam się nad wybieleniem sobie zębów - i póki co nie znalazłam jeszcze odpowiedniego gabinetu. Ale jak coś znajdę to dam znać ;)

Marrowy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2014, 11:41

Re: wybielanie zębów

15 lip 2014, 11:47

Sytuację z odbarwieniem zębów warto skonsultować z lekarzem stomatologiem. Możemy mieć tutaj kilka sytuacji:
a) wystarczy zdjęcie kamienia i zęby od razu staną się bielsze
b) wybielanie zębów z nalotów od pokarmów i napojów - wskazane
c) tonacja uzębienia w kolorze kości słoniowej - jeśli to naturalny odcień nie rekomenduję wybielać zębów - taka Twoja natura.



___________________
Protetyka Opole- Gabinet Stomatologiczny Estetyka

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość