moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 lut 2011, 18:09

A Maja: na nerwach mamusi :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:-D :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 lut 2011, 14:18

Pani pyta na czym? A Maja: na nerwach mamusi
dzieci sa boskie :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 lut 2011, 14:22

Pani pyta na czym? A Maja: na nerwach mamusi
dzieci sa boskie :-D
prawda sa boskie. :ico_haha_01:

AgataW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2011, 20:33

14 lut 2011, 16:04

moni26, "powoli zacząć pracować" oznacza bawić się zabawkami, które wydają różne słówka, podświetlając dany obrazek. I próbuję małej coś wytłumaczyć. Poważniejsze zabawki... jakie miały Wasze dzieci ???
Rozmawianie z nią, czy mówienie do niej swoją drogą, i owszem ..od samego początku. :-D

lilo

14 lut 2011, 16:27

Poważniejsze zabawki...
:ico_szoking: A co to znaczy??????????? :ico_noniewiem:

Zabawki z samego założenia powinny być niepoważne albo przynajmniej takie być z pozoru :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 lut 2011, 19:02

moni26, "powoli zacząć pracować" oznacza bawić się zabawkami, które wydają różne słówka, podświetlając dany obrazek. I próbuję małej coś wytłumaczyć. Poważniejsze zabawki... jakie miały Wasze dzieci ???
Rozmawianie z nią, czy mówienie do niej swoją drogą, i owszem ..od samego początku. :-D

no ja jednak miałam zupełnie inne metody. Książeczki z pojedynczymi słowami to jej pokazywałam jak miała rok.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 lut 2011, 22:40

Zabawki z samego założenia powinny być niepoważne albo przynajmniej takie być z pozoru
też tak uważam :-D
no ja jednak miałam zupełnie inne metody. Książeczki z pojedynczymi słowami to jej pokazywałam jak miała rok.
ja też, nawet wcześniej :-P
i ciagłe gadanie doprowadziło do tego ze Zuzia juz buduje zdania z 3-4 a nawet 5 wyrazów :ico_brawa_01:
więc tą metodę popieram najbardziej!

marta_tymuch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2011, 17:22

15 lut 2011, 14:04

AgataW, możesz bawić się z Małą w telefonowanie. Albo kup jej taki telefon, który prowadzi wgrany ma dialog i poprowadzi rozmowę z dzieckiem - mój Adaś dostał taki telefon akurat z Fisher-Price i długo się nim bawił. Teraz bardzo lubi telefonować do rodziców i dziadków :-D

Awatar użytkownika
netara27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2009, 19:57

Witam

17 lut 2011, 21:28

Witam :ico_haha_01:
nie dawno kolekcja zabawek mojego synka powiększyła się o
Gadającą kierownicę z firmy Fisher Price :ico_brawa_01:
Śliczna kolorowa kierownica która mówi w języku polskim i angielskim.
Uważam że jest to idealna zabawka dla dzieci, które zaczynają poznawać słowa, kolory i przedmioty. Interaktywna kierownica zachęca dziecko do nauki, pomaga maluszkowi wypowiadać pierwsze słowa, a także zdania.Kierownica śpiewa piosenki , co sprawia że mój synek porusza się w rytm śpiewanej piosenki. Podczas poruszania kierownicą i dźwignią zmiany biegów słychać realistyczne odgłosy jadącego auta mojemu maluszkowi bardzo to przypadło do gustu.Ponadto można przekręcać kluczyk, włączać światła, poruszać dźwignią kierunkowskazów. Szczeniaczek umieszczony na desce rozdzielczej porusza się. Dodatkową atrakcją są migające kolorowe światełka. Dzięki kierownicy mój synek poznaje alfabet, liczby, przeciwieństwa oraz kierunki a to wszystko w trakcie zabawy :)Ileż mój synek ma radości bawiąc się Kierownicą -widok bezcenny.Jednak zauważyłam też wadę w kierownicy chodzi o słaby dostęp do prędkościomierzy.Dziecko ma utrudniony dostęp do nich.
Wiek dziecka: od 6 m-cy świetnie nadaje się dla starszych dzieci.Zabawka sprawia dziecku frajdę, uczy się poprzez
codzienne doświadczenia.Uważam że zabawka jest godna polecenia i wg.mnie REWELACJA
Fisher Price to zabawki dla niemowląt i przedszkolaków dostosowane do wieku, możliwości i umiejętności naszych dzieci.
Teraz się bawi Nati a za kilka miesięcy będzie bawił się braciszek albo siostrzyczka :ico_ciezarowka: :-)

AgataW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2011, 20:33

18 lut 2011, 14:46

netara27, szkoda że nie mam chłopca :ico_oczko: .....kto wie , może kiedyś.
Ale za to podsunęłaś mi pomysł na świetny prezent dla dzieci koleżanek :-D Dzięęękiii
Gabi po części masz rację, jednak interaktywnymi zabawkami dzieci zawsze zajmują się dłużej, bo takie zabawki mają więcej opcji :D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość