Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 mar 2011, 17:18

ja też witam!!
ja już wogóle nie mam czasu zajrzeć....mała w dzień mało śpi w nocy już lepiej choć dzis już o 5 nie spayśmy bo ją brzuszek bolał..a od rana spała dziś razem dwie drzemki godzinę no i zasnela wkońcu teraz tak 15.45 jestem ciekawa ile pośpi...wczoraj zasnęla o 13.50 i spałą prawie do 18...ale to tylko raz tak dziennie śpi.a ja wtedy czas poświęcam młodemu.teraz akurat ogląda bajki a ja ogę sobie do was zajrzeć...w sobotę odbieramy wózek!!!kupiłam na alegro za 250 zł ale musimy po niego jachać do Malborka ale soie od razu zrobimy spacer..oby było tak ciepło jak dziś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzieciaczki nam się superowo udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziś udalo mi się na 5 min do apteki wyskoczyć jak bła moja mam na pączku i spotkałąm kobietę w ciąży gdzieś 9 miesiąc widac było po twarzy haahah-zapomniało jak było cięzko....i tak jej pozazdrościłam że ma jeszcze dzidzie w brzuszku....ale jak sobie pomyślalam o porodzie to juz jej nie zazdrościlam.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 mar 2011, 17:22

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratuluje wszystkim mamusią
pozazdrościłam że ma jeszcze dzidzie w brzuszku....ale jak sobie pomyślalam o porodzie to juz jej nie zazdrościlam.
hihi fajnie to napisałaś

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

03 mar 2011, 22:00

Znalazłam was :) u mnie też na razie z czasem cieńko zwłaszcza ze Matylda drugi tydzień do przedszkola nie chodzi . juz jest ok ale od poniedziałku dopiero ją puszcze do przedszkola. A ten mój mały skubany stwór nie daje mi żyć. Tak jak Matyldzia jadła , spała, a jak nie spała to leżała na leżaczku albo w huście ja nosiłam albo na macie lub w łóżeczku grzecznie leżała to mały nie chce. Jak tylko otworzy oko zaraz do cyca i nie daje sie odłożyć. Nie chodzi nawet o to ze na rekach musi być czy ze trzeba go nosić bo to byłoby ok. ale on sobie z cycka smoczek zrobił i cycuś muci byc cały czas w buzi :ico_olaboga: Wiec jak wstaje koło 8 to mniej wiecej ok 12-13 mały idzie spać i wtedy udaje mi sie zjeść śniadanie :ico_haha_01: cieawe jak długo tak bedzie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 mar 2011, 22:05

Gratulacje dla wszystkich lutowych mam :ico_brawa_01: Niech Wasze dzieciaczki rosną zdrowe i uśmiechnięte :ico_sorki:
Dziewczyny serdecznie gratuluję wam pieknych dzieciaczków :)
dzięki dziewczyny :-)

My dzisiaj złożyliśmy pita mojego męża, jeszcze muszę Zus załatwić do macierzyńskiego, ale do tego potrzebuję odpis skrócony aktu urodzenia Stasia.
Kupilam też sobie dzisiaj muszle laktacyjna na brodawki, bo mi Staś w szpitalu trochę je poranił i ciągle się goją, a bielizna i wkładki trochę je podrażniają.
Młody śpi w ciągu dnia ładnie, choć daję mu smoka, bo jakoś z nim spokojniejszy jest, za to na wieczór ma większy apetyt i ciągnie nawet dwa cyce. Ale ja to lubię :-) więc to nie jest problem.
Jutro rano jadę do szpitala na zdjęcie szwów, z dziećmi zostanie mój tata.

[ Dodano: 2011-03-03, 21:06 ]
Wiec jak wstaje koło 8 to mniej wiecej ok 12-13 mały idzie spać i wtedy udaje mi sie zjeść śniadanie :ico_haha_01: cieawe jak długo tak bedzie.
hehehhe, u nas byłoby tak samo, ale daję młodemu smoka :-) przez to udaje mi się go troszkę oszukać :-)

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

03 mar 2011, 22:19

pinko, żeby ten mój frendzel zechciał łaskawie smoczka zamiast cycka pociumkać to byłabym w niebie. Ale skubaniec nie chce.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 mar 2011, 22:23

Trochę naszych fotek nowych:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-03, 21:25 ]
Ale skubaniec nie chce.
hehehe, wie co dobre. Stasia też na długo smokiem nie oszukam, ale to i tak wystarcza ;-)

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

03 mar 2011, 22:38

Sliczny maluczek :) I widać ze siostrzyczka zakochana :)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 mar 2011, 23:11

:-)
Dzięki

Uciekam się kąpać i spać :ico_spanko:
Do jutra...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 mar 2011, 00:14

hej

ja stawiam :ico_tort: za 1 mc życia Nelluni :-D

a oto moja księżniczka dziś

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj trochę zagilana , ale chciałam wam pokazać jak zaczyna podnosić mi główkę :-)
Obrazek

Pinko super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ze Stasia niezły przystojniaczek, a Ula jest cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaka zakochana w braciszku :-D

a maścią smarujesz sutki??
mi też sie ponadrywały przez laktator i ciągle muszę smarować tym puleranem inaczej nie dałabym rady odciągać mleka

Tynusz
oj wcale ci się nie dziwie, że już masz tyle zdjęć do wywołania :-D

mania6891, a niech tam wisi na cycu a co tam , chodź jak się ma 2 dzieci to już czas na dwoje trzeba dzielić , szkoda, że nie chcę tego smoczka , moja niby chce ale muszę jej cięgle go trzymać by nie wylatywał :-)

anijka, powiem ci, że i ja ostatnio widziałam dziewczynę w sklepie w ciąży, ale tak w 6mc i też mi się za brzuszkiem zatęskniło , a zwłaszcza, że jeszcze nie zdążył mi tak ciężyć jak wam :-)

[ Dodano: 2011-03-03, 23:17 ]
pinko, no teraz ciężko jest jak jedno dziecko przeszkadza drugiemu w spaniu, ale powiem ci na pocieszenie, ze już moje dzieci się nauczyły siebie (bynajmniej tak mi się wydaje :ico_oczko: ), bo jak już Nell płacze to Michael się nie budzi, nawet tego nie słyszy, a wcześniej to strasznie się budził za każdym jęknięciem :-)

Agniecha super, ze jednak wszytko ok u ciebie z tymi babskimi sprawami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 mar 2011, 16:54

ja stawiam :ico_tort: za 1 mc życia Nelluni :-D
już miesiąc :ico_olaboga: 100 lat!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ ona śliczna :ico_brawa_01: i jakie ma piekne długie włoski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a maścią smarujesz sutki??
tak, też mam purelan i jeszcze takie muszle laktacyjne z medeli kupiłam i już dzisiaj widzę poprawę :-) Już mnie tak nie bolą.

Ja dzisiaj byłam na zdjęciu szwów, a młody skończył dzisiaj 7 dni :-) ale czas leci...
Mi się za brzuszkiem aż tak nie tęskni, niedawno jeszcze go miałam, a stres z porodem ogromny, więc jak widzę ciężarną, to w duszy cieszę się, że ja już mam poród za sobą i moge cieszzyć się synkiem :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość