maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

11 kwie 2007, 18:48

Ja wypróbowałam kilka różnych - m.in. Cilest, Logest i inne (już nawet nazw nie pamiętam) i przy wszystkich spadało mi libido, a po odstawieniu tyłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

12 kwie 2007, 09:23

maua to ty całkiem odrębnie reagujesz na odstawienie pigułek :-D Tyjesz? Ja tyje jak biorę :ico_noniewiem: Ale libido po każdych mi spadało, brałam ostatnio Cilest, przedtem Microgynon 21 i rigevidon, przy Mercilonie piersi mnie cały m-c bolały i miałam migreny :ico_olaboga:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

12 kwie 2007, 12:16

Tak, ja jestem dziwny przypadek.
A migreny zaczęły mi się też po odstawieniu a nie podczas brania :ico_haha_01:

Dlatego teraz po porodzie boję się sięgać po jakąkolwiek hormonalną antykoncepcję, bo boję się, co będzie przy ewentualnym odstawieniu :ico_noniewiem:

Poza tym jestem po operacji guza piersi, więc boję się ryzykować z jakimikolwiek hormonami.
Błędne koło.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 kwie 2007, 15:04

JA brałam Diane35 nie przytyłam nic, wręcz przeciwnie nie miałam łaknienia... ochotę na przytulanki miałąm ze hej :-D ..brałam je 2 lata.
Słyszałąm ze przed braniem tabsów powinno się zrobić badnie n hormonalne.

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

16 kwie 2007, 08:10

Meggi oczywiście że lakarz powinien skierowac na badania hormonalne ale w rzeczywistości działa na metodzie prób i błędów :ico_puknij: Ja dziś się zapiszę do gina i poprosze o zmiane tablet , żebym chociaz nie tyła :ico_zly:

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

20 kwie 2007, 01:17

cilest bralam , robilam sobie co jakis czas przerwy , po porodzie rok karmilam i bralam cerazette , potem wrocilam do cilest , na pocztku po przerwie troszke mnie mdli i zawsze zakrągle sie troszke ale naprawde mało

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 maja 2007, 22:40

a ja się właśnie zastanawiam nad rodzajem tabletek :ico_noniewiem:
dawno temu przed pierwszą ciąża brałam mykrogynon lub coś takiego po pierwszej ciąży karmiłam 14 miesięcy i nic nie brałam i wogóle nic nie biorę do teraz czyli ok 5 lat i naprawdę wybiłam się z rytmu :ico_haha_01: bo kiedyś brałam ok 5 lat non stop.
A co najlepsze,że ja właśnie chciałabym przytyć :ico_haha_01: i mam ogromną nadzieję,że pigułki mi w tym pomogą :ico_noniewiem: ale jakie? Sama nie wiem,może zobaczę co mi poleci ginekolog.Wiem,że wieloródkom polecają spiralę ale ja nie chcę...za tydzień może mnie przyjmą do gina to zobaczę ,bo o wielu tabletkach o których tu piszecie nie słyszałam.

[ Dodano: 2007-05-14 ]
Byłam u gina :-D przepisał mi Regulon :-) Zobaczymy jak to będzie.Przez pierwsze dni bolała mnie strasznie głowa ale już jest ok no i przedłużył mi się okres ale to ponoć normalne przy 1 opakowaniu :ico_noniewiem: Mam nadzieję ,że uda mi się przytyć :-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

21 lip 2007, 23:06

ja bralam logest kiedys bylo oki,potem mercilon ale po ciazy bralam cerazzette i jak potem wrocilam do mercilonu to niestey organizm zaczal protestowac...przybylo 5 kg glowa pekala okresy tez roznie nawet ostatnio wogole nie mialm wiec teraz gin zmienil mi na Jeanine pono rewelacja wg kolezanek ale wiec ie jak to jest roznie moze byc u danej osoby...wiecie cos moze o nich?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 lip 2007, 20:52

hej
ja przed ciażą chyba z5 lat ciągle brałam HARMONET i to one maja najmniejsza dawke hormonów, czułam sie dobrze, nie tyłam, nie chudłam, ochota na seks ok!!
Teraz po pordzie, dokładnie od wczoraj zaczełam brac YASMIN, ginekolog mi je polecił, bo niby nowocześniejsze niz Harmonet i tez mało hormonów. Zobaczymy w trakcie, czy cos sie bedzie działo...napisze swoje spostrzeżenia.
Jedyny mankament to to, ze kosztuja 38 zł!

A co do tych CILESTÓW to moze ta antykoncepcja tak ma działac, ze niknie ochota na seks? Nie ma seksu - nie ma ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

31 lip 2007, 01:06

ladybird23 pisze:A co do tych CILESTÓW to moze ta antykoncepcja tak ma działac, ze niknie ochota na seks? Nie ma seksu - nie ma ciąży
_________________

popieram hihi tez tak mysle :ico_oczko:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość