Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 kwie 2007, 10:21

dziewczyny chyba jakiś cud się zdarzył! Moja Agatka wczoraj nie miała kolki, normalnie pierwszy raz od chyba 3 tygodni :ico_brawa_01:
Nie wiem co spowodowało taką nagłą zmiane, może to że nie jadłam przez cały dzień nabiału czy może to że zmieniłam mleko z NAN1 na ten Bebilon przeciw kolce i wzdęciom - co wcześniej/wyżej pisałam o nim. Ciekawe jak dziś będzie....

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 kwie 2007, 10:35

super, na pewno to ze nie jadłaś nabiału pomogło, więc jest obawa ze ma skazę białkową

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 kwie 2007, 10:59

sosna no chyba masz rację, dziś też nie zjem nic z tych rzeczy. Czy powinnam zatem skontaktowac się z pediatrą? Mój lekarz rodzinny stwierdził że mała ma kolke bo mam za dużo "dziurek" w brodawce i pokarm za szybko leci....ale zostawmy to bez komentarza :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

12 kwie 2007, 11:05

wydaje mi się, że jak poobserwujesz parę dni i będzie dobrze, to nie musisz iść do pediatry, zwłaszcza że karmisz piersią. Wiesz, może sie okazać, że wcale tej skazy nie ma. Co do dziurek w piersi, jak się mała nałyka więcej powietrza to też problem, należy wtedy odpowiednio uciskać pierś od góry, żeby trochę na początek przystopować. Tylko też trzeba uważać, żeby sobie zatoru nie zrobić i żeby się kanaliki nie pozapychały.
U nas jak mała podrosła, zaczęła sie pionu bawić, zaczęliśmy ją nosić pionowo, to wtedy mimo iż posiłek zjadła 2-3h temu to jej się jeszcze odbijało...

Aga
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:16

12 kwie 2007, 13:44

Wyczytałam ostatnio że kolkę u małego dziecka z niedojrzałym układem trawiennym może wywoływać nawet picie herbaty lub jedzenie czekolady przez mamę. I hm.. nie wiem ale może odkryłam to co męczyło moją malutką. Wczoraj cały dzień piłam herbatę tylko rumiankową i dzisiaj malutka jest jak aniołeczek popłakuje tylko czasami a tak to calutki dzień spokojnie sobie śpi. Jestem strasznie szczęśliwa że maleństwo dzisiaj juz się tak bardzo nie męczy. :-) :-) Teraz będe dbać o to co jem i piję (pomimo częstych różnych zachcianek)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 kwie 2007, 16:22

Dorota.M. pisze:Mój lekarz rodzinny stwierdził że mała ma kolke bo mam za dużo "dziurek" w brodawce i pokarm za szybko leci....ale zostawmy to bez komentarza
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Aga, no ja tez nie pije czarnej herbaty i uwazam co jem ale juz coraz wiecej moge :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 kwie 2007, 11:20

No i to druga nocka była bez kolki...jak mi ulżyło, może teraz już tak zostanie :ico_haha_01:
Nie jem nabiału i Agatce jest przez to lepiej, nie boli ją brzuszek i zniknęły wzdęcia, kolki....hurrra!
dorotaczekolada śliczna dzidzia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

13 kwie 2007, 13:55

nie chce mącić radosnej chwili, ale kolka może odpuścić na 3 dni i powrót, wiem bo tak miałyśmy.... :/

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

16 kwie 2007, 11:00

HURRA do tej pory Agatka nie ma kolki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

14 cze 2007, 14:55

Moja mała też miała straszne kolki żadne kropla nie pomagały. Kuzynka poleciła ma kropelki, które nazywają się lefax niestety są niedostępna na polskim rynku, można je kupić w Niemczech lub w czechach są bez recepty. Po kilku dniach podawania kolki znikły jak ręką odjął.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość