Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2011, 13:27

Emilia chcesz herbatkę z herbapolu? Mi zostały 2 opakowania mogę Ci wysłać.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 cze 2011, 13:28

Emilia chcesz herbatkę z herbapolu? Mi zostały 2 opakowania mogę Ci wysłać.
bardzo chetnie, jesli to nie problem

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 13:31

jak ta herbatka się nazywa? po prostu dla karmiących i mogę ją w aptece kupić?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2011, 13:40

Aniu wejdź na stronę herbapol pruszków i wypełnij ankietę to przyślą Ci 3 opakowania gratis. Kupisz ją w aptece, nazywa się Herbatka ziołowa dla matek karmiących wspomagająca laktację. Są też innych firm ale nie orientuję się w cenach. Mi ta na początku pomogła tyle że mój ssak nie chciał ssać.

Emilia podaj mi swój adres to Ci wyślę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 14:07

Murchinson mi wyskakuje strona herbapol wrocław :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 cze 2011, 14:26

melduję się i ja :-D

Aniu jak chcesz, to odstąpię Ci swoje herbatki, bo ja nie mam potrzeby ich pić, mam 2 całe opakowania, trzecie mój mąż napoczął, bo on uwielbia anyż, a ta herbatka ma posmak anyżu :ico_oczko: my usg bioderek mamy 29 czerwca

Emilia położna kazał mi małego profilaktycznie szeroko pieluchować, ale w szpitalu mówili, że nie ma potrzeby, więc tego nie robię, tym bardziej, że tak gorąco było. A kiedy macie teraz kontrolę?

Ja numeru do Martusi też nie mam, ona chyba nikomu nie podawała :ico_noniewiem:

Motylek i Pawełek wychodzą dzisiaj do domu :ico_brawa_01: wyniki badań wyszły dobre :ico_brawa_01:

Jeżeli chodzi o antykoncepcję, to ja będę chciała tabletki. Spirala jest na 5 lat i to duży koszt, a jakby się okazało, że mój organizm jej nie toleruje, to kasa wywalona w błoto, a tabletki mogę zawsze odstawić. Cerazette są chyba dla karmiących i jeszcze jakieś jedne jeżeli się nie mylę.

Nie wiem czemu mój Krzysio po rannym karmieniu nie chce spać w łóżeczku, tylko u mnie albo u męża na piersi :ico_noniewiem: co go odkładamy, to zaraz się budzi i jest ryk, wystarczy wziąć na ręce i od razu zasypia, dopiero po ok. dwóch godzinach możemy go spokojnie odłożyć i wtedy już śpi. Tak jest tylko do południa :ico_noniewiem: z tego względu chcę kupić chustę, bo jak jestem sama, to nie mam nawet jak śniadania zjeść, czy do toalety pójść :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2011, 14:27

Aniu wysłałam Ci adres strony.

[ Dodano: 09-06-2011, 14:33 ]
Nie wiem czemu mój Krzysio po rannym karmieniu nie chce spać w łóżeczku, tylko u mnie albo u męża na piersi :ico_noniewiem: co go odkładamy, to zaraz się budzi i jest ryk, wystarczy wziąć na ręce i od razu zasypia, dopiero po ok. dwóch godzinach możemy go spokojnie odłożyć i wtedy już śpi. Tak jest tylko do południa :ico_noniewiem: z tego względu chcę kupić chustę, bo jak jestem sama, to nie mam nawet jak śniadania zjeść, czy do toalety pójść :ico_sorki:
Chyba prawie wszystkie maluchy przechodzą taką fazę-nie wiem jak to nazwać. My też tak mamy, a śniadanie no cóż jem na raty albo jak D wstaje do pracy o 6 bo mały jeszcze śpi. Taka akcję z brakiem snu jak u Was też mieliśmy ale całe szczęście tylko raz :ico_sorki: Czytam teraz książki od Ciebie o usypianiu. My mamy nosidełko, muszę je wyjąć i spróbować.

To czekamy na relację Motylka.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 cze 2011, 14:54

A kiedy macie teraz kontrolę?
w srode

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 cze 2011, 14:57

hej

witam się i ja :-)

ania pierwsza stronka lux :ico_brawa_01: :-)

u mnie duchota, dobrze, ze lekki wiaterek jest, burze krąża od paru dni, ale póki co tylko straszą :-)

Ja dziś byłam w mieście. Zamówiełam tort dla Poli (z Barbie :ico_oczko: ), kupiłam sobie buty i 3 bluzeczki :-) . jedna z myślą o chcrzcie, musze tylko spódniczke dokupić :ico_sorki: .
Powiem Wam, że do upragnionej wagi jeszcze trochę, ale mieszcze sie spokojnie w wieksze 36 :-)

Co do wagi Liwii to byłam troche w szoku, że tyle przybrała :-)

Herbatkę na laktacje piję z herbapolu 3x dziennie, lubię jej smak, mam jeszcze z Hippa (granulowana), ale dla mnie za słodka :ico_sorki:

murchinson u mnie podobne ceny, ale na rota jest najdrozsza

markotka szczepimy na rota, pneumo i 6w1. Co do pieluchowania to nam w szpitalu kazali, a pediatra nie wiec nie pieluchuję.
Czy wysłałaś mi ta ksiązkę, bo nie dostałam :ico_sorki:

emilia ja tez myślę o spirali, ja ide dopiero w lipcu do gina więc mam jeszcze czas do zastanowienia, mysle, ze to najlepsze rozwiazanie, zwłaszcza, że dzieci już nie planujemy

Mloda zasnęła, oczywiście na rekach :-) idę ją na pole i obiadek zjeść :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 cze 2011, 14:59

Jeżeli chodzi o antykoncepcję, to ja będę chciała tabletki. Spirala jest na 5 lat i to duży koszt, a jakby się okazało, że mój organizm jej nie toleruje, to kasa wywalona w błoto, a tabletki mogę zawsze odstawić. Cerazette są chyba dla karmiących i jeszcze jakieś jedne jeżeli się nie mylę.
Cerazette jest dla karmiacych, sama go brałam przez pewien czas.

Co do spirali to koszty nie są takie aż duże, chyba że zdecydujesz się na spiralę hormonalną. Ja mam bez hormonu od roku i jestem bardzo zadowolona (mąż również) płaciłam razem z założeniem 300 zł i mam ja na 3 lata, chociaż może być ona również na 5 lat, ale mój lekarz stwierdził że tak będzie dla mnie lepiej bo nie rodziłam- miałam cesarkę.
Wiec może warto się zastanowić. tutaj masz coś na ten temat http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=7978

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość