Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 cze 2011, 23:11

dzieki za wszystkie info
przeszukuje internet i ofert jest masa
niestety nie wiem co wybrac,jutro podzwonie bo pewnie w większosci są zajęte
my chcemy domek żeby w razie niepogody nie siedziec w jednym pokoiku
no i jedziemy ze szwagrem z żoną i ich dzieciem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
myśle nad Ustroniem Morskim,Darłówkiem,Pobierowo,Chłopy sama nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 cze 2011, 23:15

Dodam jeszcze,że w szukaniu miejsca wypoczynku ważne jest,czy blisko jest przychodnia i szpital,ponieważ jak Zuza była mała,mieliśmy jeden dzień urlopu przeznaczony na jeżdżeniu po lekarzach (coś Zuzię ugryzło i nie mogła oka otworzyć,tak było spuchnięte,więc od razy zastrzyk odczulający,a jak wróciliśmy do ośrodka,ledwo zdążając na obiad,to odgarniając jej włoski,znalazłam kleszcza wbitego w jej szyję,więc znowu do tego samego dr.)Nie wyobrażam sobie,żebym musiała z dzieckiem jeździć kilkanaście kilometrów szukając szpitala :ico_olaboga:

[ Dodano: 17-06-2011, 23:16 ]
myśle nad Ustroniem Morskim,Darłówkiem,Pobierowo,Chłopy sama nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga:
aga216, to masz w czym wybierać :ico_oczko:
Życzę udanego wypoczynku :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2011, 06:32

aga216, Ustronie jest super takie raczej spokojne i ma sporo marketów my jeździliśmy do Sianożęt to jest kilka km od Ustronia i często tam na spacery chodziliśmy polecam z czystym sumieniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 cze 2011, 14:09

aga216, w Ustroniu jest super. Byliśmy tam z mężem po ślubie.
4 lata temu byliśmy w Karwii. Też polecam z czystym sumieniem. Domków masa. Miejscowość cicha i spokojna. Akurat na pobyt z dziećmi. My akurat byliśmy w domku mojej koleżanki, ale możesz poszukać w necie ofert.
W ubiegłym roku byliśmy w Chłapowie- dzielnica Władysławowo. Wynajmowaliśmy domek holenderski. Też nie było źle.

lilo

18 cze 2011, 15:59

aga216, dużo zależy w którą część wybrzeża chcecie jechać??? Z malutkim dzieckiem raczej wybierzcie tak żeby nie spędzić w samochodzie całego dnia w podróży, w miarę blisko.
Darłówek polecam, fajne miejsce dla dzieci, nie malutkie, nie duże, atrakcji dla dzieci sporo, a w pobliskim Darłowie do którego na piechotę chodziliśmy, sklepów masa, biedronki itp :ico_oczko:
4 lata temu byliśmy w Karwii. Też polecam z czystym sumieniem
O cieszę się bo za parę dni tam jedziemy pierwszy raz :ico_oczko: Czy kwaterę polecę to się okaże :ico_oczko:
Ja od 15 lat jeżdzę do Świnoujścia
Ja jakoś nie lubię w to samo miejsce często jeździć - lubimy zwiedzać a po paru latach znalibyśmy okolicę na wylot :ico_oczko:
my rok temu byliśmy 3 km od Jastrzębiej Góry
Tylko do morza kawałek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 cze 2011, 16:06

Zulcia napisał/a:
Ja od 15 lat jeżdzę do Świnoujścia

Ja jakoś nie lubię w to samo miejsce często jeździć - lubimy zwiedzać a po paru latach znalibyśmy okolicę na wylot :ico_oczko:
I dlatego lubię tam jeździć,bo znam okolicę na wylot i nic mnie nie zaskoczy :ico_oczko:
I tak co roku coś tam się zmienia.Jak jeszcze Julki nie było na świecie,to pojechaliśmy sobie do Trójmiasta i nie były to nasze najlepsze wakacje niestety :ico_noniewiem:
Moja siostra z mężem tak robią,że jeżdżą co roku w inne miejsce i raz mają fajne wakacje,a raz załują.W Jastarni im się bardzo podobało,nawet 3 lata z rzędu tam jeździli,Łeba tak sobie,a Krynica nawet fajna podobno.
Ja byłam 2 razy w Ustce,raz w Międzyzdrojach,w Łazach(straszna dziura),Gdańsku,Gdyni i w Sopocie,w Kołobrzegu no i od 15 lat w Świnoujściu.W Śopocie masa glonów pływała,więc się nie kąpałam,(ale to może akurat w tym czasie jak ja byłam),Kołobrzeg fajny,tylko morze dość zimne,Ustki nie pamiętam,bo mała byłam :ico_oczko: ,w Międzyzdrojach tak sobie,w łazach nawet fajnie(miałam 13 lat),duży ośrodek,więc i dzieci pełno,ale dziura była straszna :ico_oczko:Gdańsk do zwiedzania super,do plażowania już mniej. To tyle ode mnie :-)
Pozdrawiam i każdej Z Was życzę udanego wypoczynku :-)

lilo

18 cze 2011, 16:20

Ja nie mówię że to źle - każdy lubi coś innego. Ja lubię poznawać nowe miejsca, nudziłoby mi się inaczej. Na miejscowość nigdy nie narzekałam, wszędzie można znaleźć coś ciekawego. Jeśli narzekałam to na pogodę która nie dopisała ale tego się nie zamówi nad polskim morzem i nie zależy to od danego miasteczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 cze 2011, 17:07

ja także polecam Niechorze, Pogorzelicę, Pustkowo, Pobierowo, Rewal i Trzęsacz, Mielno, Unieście... ogólnie okolice Kołobrzegu, wszędzie w tych miejscach można znaleźć (nawet na dziko na miejscu) pokoje z łazienkami i kuchnią do dyspozycji za około 35-45zł za dobę od osoby

jak sie wysiada z busa to na dworcu już stoją ludziki z ogłoszeniami "pokoje do wynajęcia"

jeśli chodzi o całe domki letniskowe to jeździłam tylko do Niechorza ale nie pamiętam nazwy ośrodka :ico_wstydzioch: płaciliśmy 2400zł za dwa tygodnie niezależnie od ilosci osób :ico_oczko: były dwie sypialnie, kuchnia i łazienka + zadaszony taras
były tam też domki za 1800zł za dwa tygodnie ale takie mniej komfortowe

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 cze 2011, 18:09

Ja nie mówię że to źle - każdy lubi coś innego.
lilo, przecież wiem,dlatego moja odp zawierała oczko :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 18-06-2011, 18:11 ]
Ja ogólnie lubię wakacje nad polskim morzem :-) Co roku przeglądam sobie zagraniczne oferty a i tak lądujemy nad Bałtykiem :-)

[ Dodano: 18-06-2011, 18:12 ]
jak sie wysiada z busa to na dworcu już stoją ludziki z ogłoszeniami "pokoje do wynajęcia"
:-D wiem

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 cze 2011, 20:47

Polecam Darłówko( mieszkam 27 km od Darłówka ;) ) bliziutko z Darłówka jest do Jarosławca mała miejscowość dużo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych na odpoczynek bardzo polecam bo jest wszystko na miejscu. Z Jarosławca jest blisko do Ustki z 20 km .

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość