tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

Re: prezent

12 maja 2012, 16:14

Za taką kwotę kupiłabym jakiś fajny pierwszy zestaw klocków, np duplo ma w swojej ofercie fajną fotofarmę i spokojnie myślę ze mamusia a póżniej dziecko bardzo się ucieszy z prezentu w postaci kolorowych fajnych klocuszków i super zwierzaków ;)
Widziałam te zestawy,są przeróżne, i duże i mniejsze :) Nawet roczny maluch moze zacząć się takimi interesować :ico_brawa_01: polecam :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 maja 2012, 20:38

Ja też myślę, że na klocki za wcześnie, będą leżały pewno z 1,5 roku...

A poza tym Duplo to chyba nie za 100 zł?? :ico_haha_01: My niedawno kupiliśmy Małemu Duplo stajnię, niewiele tam elementów, a daliśmy 180zł :ico_noniewiem:

A zoo o którym piszecie, to chyba ze 3 stówki trzeszczy :ico_oczko:

kalina.kot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 03:04

19 wrz 2012, 03:10

Ja kupiłam klocki, mam nadzieje że spodobają się dzieciaczkowi:)

miszkaska

Re: Prezent dla dziecka na święta

23 lis 2012, 14:07

[quote="kalina.kot"]Ja kupiłam klocki, mam nadzieje że spodobają się dzieciaczkowi:)[/quote]

a ja już od 2 lat pisze z corka listy do mikolaja, a atak zeby dziecku tradycje jako taka wpoic od malego takze dla dzieci polecam w okresie przedswiątecznym listy od mikolaja,ale....i tu, nowość jak dla mnie w wersji video, niedawno szperalam w internecie i wynalazalam to cudo, polecam wszystkim rodzicom dla swoich pociech, ja mojej Hani od razu wzielam , naprawde super sprawa, a dziecko ucieszone jak rzadko kiedy bo w koncu zobaczylo sw mikolaja, dostepne na stronie: www.imikolaj.pl

martabzym84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2012, 13:05

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

27 lis 2012, 14:00

To zależy od rodziców, jeśli mają trudną sytuację finansową to można dać taki pakiet rzeczy, które się szybko zużywają na przykład jakieś ładne śliniaczki, skarpetki, oliwki, smoczki, buteleczki, tylko wszystko wysokiej jakości bo to w końcu prezent. Jeśli rodzicom się powodzi to lepiej coś pamiątkowego. Kiedyś widziałam taką tabliczkę, żeby zrobić odcisk stópki i rączki dziecka.

Awatar użytkownika
arabella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:32

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

04 lut 2013, 14:43

ja również uważam że przydatne prezenty są najlepsze. w tym okresie rodzice najbardziej potrzebuja takich rzeczy. większą kreatywnością możesz wykazać sie gdy dziecko bd starsze. :)

MajkaB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:30

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

15 paź 2013, 22:44

Mi się bardzo podobają praktyczne prezenty ale nie koniecznie w tradycyjnej formie. Na taką okazję można samemu zrobić tort z pieluszek i ubranek bądź kosmetyków, sama planuję taki zrobić dla kuzynki jak urodzi.

nxnxnx

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

30 paź 2013, 17:43

U mnie sprawdziło się pisanie listu przez internet. Kilka osób w ogóle strasznie dużo mi mówiło o takiej formie. Więc przejrzałam dostępne stronki i najbardziej przypadła mi do gustu listdomikolaja.pl. Mała bawiła się w fabryce w wybieranie prezentów z wielkich worków, ozdabiała list naklejkami i w ogóle mega fun, a ja oszczędziłam maaaaasę czasu i nerwów:)

MARYSIA23

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

07 lis 2013, 16:21

https://www.facebook.com/pages/Wyspa-Sk ... 17?fref=ts
to wg mnie bardzo ciekawe, popularne teraz pomysły na prezent - literki z filcu służyć będą długi czas jako ozdoba pokoju:)

MagiaDziecinstwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 05 paź 2013, 15:29

Re: Prezent dla dziecka na pępkowe

18 lis 2013, 17:47

Ciekawa sprawa,może i takie literki faktycznie będą ozdobą do pokoju dla naszego dziecka,ale tylko do czasu. Chyba lepiej zainwestować w coś bardziej uniwersalnego,w coś co przyda sie także w przyszłości.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość