szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

14 paź 2014, 16:45

My mieszkaliśmy w Wawie przez pół roku i teraz szukamy czegoś w łodzi. Zbyt tłoczno jest w stolicy dla nas

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

14 paź 2014, 16:46

A gdzie w łodzi chcecie mieszkać? My też szukamy eM w tym mieście i jak na razie z marnym skutkiem:/ Nie wiem czy naprawdę nic nie ma czy ja nie potrafię szukać.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

14 paź 2014, 16:47

My mieszkamy w stolicy na Mokotowie i nie narzekam. Nie chciałabym mieszkać w mniejszym mieście.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

21 paź 2014, 12:34

Ja też obecnie nie wyobrażam sobie mieszkać w Warszawie. Jest wiele ciekawych nieruchomości w Katowicach, w Chorzowie czy Łodzi. A wydaje mi się, że większość osób kieruje się popularnością i często prestiżem?

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

22 kwie 2015, 13:57

Ja przez okres studiów mieszkałam w Warszawie, ale nie mogłam się w niej odnaleźć. Wszystko szybko, szybko ja tak nie potrafię. Dlatego po zakończeniu szkoły przeniosłam się do Rzeszowa. Ogłoszeń typu"Wynajmę nowe mieszkanie Rzeszów" w szczególności na http://www.nieruchomosci-kat.pl/mieszkania/wynajem/ było mnóstwo więc szybko znalazłam lokum i tak w sumie leci już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona xD Nie ma takiego wyścigu szczurów ;)

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

26 kwie 2015, 09:45

O ja też szukam mieszkania w Warszawie, powiem CI, że bardzo fajne oferty są na http://www.vivainvest.pl/. Jak na razie ich oferta mieszkaniowa przypadła i do gustu. Fajne rozwiązania i super lokalizacje :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

25 maja 2015, 12:50

Mokotów oraz Wilanów to faktycznie bardzo fajne dzielnice ale ceny są wysokie. Nie wiem czy kupiłabym tam mieszkanie . Wolałabym wybrać spokojniejszą dzielnicę, bardziej oddaloną od centrum ale za to kupić sobie mieszkanie o większym metrażu oraz lepszym standardzie.

Fajne mieszkania powstają obecnie na Białołęce:
http://www.metrobielany.pl/ - osiedle Metrobielany. Na stronie możecie zapoznać się ze szczegółami. Mieszkania są planowane do oddania do użytku w II połowie 2016 roku. Blisko jest również stacja metra .

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

13 lip 2015, 15:38

Dzielnic w Warszawie jest wiele Sama nie polecam kupowania mieszkania w samym centrum bo jednak jest glosno a same mieszkania są bardzo drogie. Natomiast z takich dzienic jak na przykład Bielany albo Białołęka może być kłopotliwy dojazd. Moim zdaniem ciekawy jest Wilanów. Obecnie sama jestem na etapie rozglądania sie za mieszkaniem w tej okolicy.

Fajna jest nowa inwestycja na Teodorowicza. Zora Wilanów. Mieszkania planowane do oddania w 2016 roku. Jak na tak wysoki standard nie jest tak drogo ( juz się dowiadywalam ale w zasadzie każde mieszkanie to inna cena tak więc same musiałybyście się zorientować).

Rosanto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2015, 11:36

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

16 lip 2015, 14:05

W sumie racja,mieszkan w Warszawie jest wiele tylko kwestia wyboru odpowiedniej dzielnicy,im bliżej centrum tym moim zdaniem lepiej ale też z drugiej strony kwestia cen,mieszkania będą po prostu droższe.

gambik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2014, 07:52

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

24 wrz 2015, 11:43

Jesli chodzi o mieszkania w Warszawie najlepiej http://warszawalokalnie.pl/nieruchomosci/mieszkania ich tutaj szukac najwiecej ogloszeni o miezskaniach w warszawie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość