Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

31 lip 2014, 16:31

Ja na czytanie książek każda wolną chwile poświęcam.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

06 sie 2014, 19:13

Już nie pamiętam kiedy coś czytałam:/ Od jakiegoś czasu marzą mi się też gry online np ta http://dogry.pl/howrse ale nie mam czasu. Jestem ostatnio tak zabiegana, że czasami nie wiem jak się nazywam nie wspominając już o tym że mylą mi się dni tygodnia. Czekam z niecierpliwością na urlop i będę nadrabiała zaległości. Na pewno przeczytam kilka książek i zagram w kilka fajnych gier. Pełen relaks:)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

23 sie 2014, 14:24

Ja maluję obrazy:) A ty chcesz zacząć malować? Jeśli tak to radzę ci kupić farby akrylowe, są najlepsze dla początkujących. Przede wszystkim szybko schną i łatwo się je rozprowadza co jest dużym plusem, bo z olejnymi nie jest już ta łatwo:) Decoupage też czasami się zajmuje ale sporadycznie, wolę malować:)

trybik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2014, 10:25

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

25 sie 2014, 10:56

Ja w wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi. Mam też dwie nowe pasje, którym poświęcam wolną chwilę - taniec współczesny i zumba. Polecam!

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

18 lut 2015, 13:15

Mi też jest ciężko znaleźć czas na to co lubię. Praca zajmuje mi bardzo dużo czasu.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

19 lut 2015, 20:10

dla mnie ostatnio chwilą dla siebie jest ta chwila w której buszuję po forum :ico_haha_01:
takie niby nic a jednak - chwila dla mnie

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

23 lut 2015, 08:15

Gdy ma się pracę to rzeczywiście coraz trudniej o wolny czas, ale ja zawsze staram się znaleźć w weekendy po te 2-3 godziny dziennie na własne przyjemności: czytanie, oglądanie filmów, bieganie.

OdaM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2015, 20:36

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

01 mar 2015, 20:44

Witajcie. :)

Odnośnie hobby i znajdowania czasu na to, co lubimy.

Mam nadzieję, że znajdziecie czas aby wybrać się na VII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox, które odbędą się w Murzasichle koło Zakopanego.

Ta impreza jest najstarszą, największą i, co tu dużo mówić: najlepszą imprezą tego typu w Polsce.

Jeżeli lubicie taniec „dwa na jeden”, chcecie poprawić technikę, poznać dotąd nie znane figury, zgłębić Discofox w wersji turniejowej – serdecznie zapraszamy. 8-)


KIEDY
Rozpoczęcie: piątek 17.04.2015 godz. 19:00
Zakończenie: niedziela 19.04.2015 godz. 15:00

MIEJSCE
Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b


Organizatorem warsztatów jest Akademia Tańca AT http://naukatanca.com

Pełna informacja o imprezie dostępna pod linkiem http://naukatanca.com/blog/vii-ogolnopo ... -discofox/

Pozdrawiam!

Oda M.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

10 mar 2015, 09:51

Czasu najczęściej brakuje na przyjemności, ciekawe dlaczego. Ja zauważyłam, że wiele zabiera mi go przesiadywanie w internecie. ograniczyłam więc tu swoją bytność i teraz tylko szybko sprawdzam facebooka, posiedzę kilka minut na forum, poczytam bieżące informacje na portalu http://bezpiecznepomorze.pl/ i już mnie nie ma on-line. Dziennie siedzę tu maksymalnie 1 godzinę, co pozwala mi znaleźć czas na wiele innych przyjemności, a także zwykły relaks z książką przy kubku kawy lub kakao.
Tak jest o wiele przyjemniej.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: znaleźć czas na to co lubię ...

23 mar 2015, 20:52

Gdy ma się pracę to rzeczywiście coraz trudniej o wolny czas, ale ja zawsze staram się znaleźć w weekendy po te 2-3 godziny dziennie na własne przyjemności: czytanie, oglądanie filmów, bieganie.
Czasami to swoje parę chwil naprawdę jest ciężko wygospodarować - ale co prawda to prawda - ważna jest konsekwencja i dobra organizacja nawet wolnego czasu jakim jest weekend

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość