ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

18 kwie 2012, 00:20

a nie jest tak ze ocet przez to ze jest kwasem, zwieksza ilosc kwwasow w zoladku, tym samym przyspieszajac rozklad i trawienie pokarmow, i chyba rozbija tluszcze

ulka652
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2012, 16:49

23 kwie 2012, 16:51

Link usuniety przez moderatora ! Dowiedziałam się ostatnio. Zaczęłam używać tabletek na odchudzanie.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 17:48 przez ulka652, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataOgielska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2012, 14:19

23 maja 2012, 14:23

Proponuję zapoznać się z suplementem diety Betalip, który ze względu na swoje właściwości obniżające poziom cholesterolu we krwi, w tym cukrzyków, polecany jest w codziennej diecie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Beata Ogielska
_____________________________
eRzecznik suplementu diety Betalip

Daga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:22

20 cze 2012, 18:06

Ja właśnie zakupiłam suplement Betalip i zobaczymy jakie będą efekty w połączeniu z ćwiczeniami. Najbardziej przekonała mnie właśnie konsystencja go jako kleiku zamiast proszków.
Panie Beato czy podczas przyjmowania kolejnego opakowania powinnam zrobić przerwę?

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

24 cze 2012, 13:54

a nie jest tak ze ocet przez to ze jest kwasem, zwieksza ilosc kwwasow w zoladku, tym samym przyspieszajac rozklad i trawienie pokarmow, i chyba rozbija tluszcze
skoro zwieksza ilosc kwasow to nie jest wskazany dla osob, ktore maja problemy z zoladkiem tak jak ja.

[ Dodano: 24-06-2012, 13:55 ]
kazdy uzywa taki suplement jakis dla niego jest odpowiedni, mi najabrdziej przypadl do gustu slimitin aqua bo potrzebuja opczywscic organizm i zmniejszyc apetyt na poczatku diety.

Daga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:22

28 cze 2012, 13:05

Ja już jakiś czas temu brałam ten Slim aqua i nie byłam zadowolona- ale może dlatego, że zrezygnowałam z częstych ćwiczeń. Teraz postanowiłam wypróbować Betalip ponieważ tak jak w/w nie jest w postaci proszków.

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: naturalny preparat na odchudzanie

09 gru 2012, 23:01

Słyszałam i czytałam, że jagoda acai jest na odchudzania i na prawdę działa, a efekty są zaskakujące. Zawarte w jagodzie acai składniki przyspieszają metabolizm, ograniczają łaknienie oraz zwiększają pokłady energii, która jest niezbędna do wysiłku fizycznego (ważnego elementu każdej kuracji odchudzającej). Jest to produkt całkowicie naturalny i sprzedawany jest jako suplement diety.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: naturalny preparat na odchudzanie

31 sty 2013, 17:14

Ja Wam polecam grejpfruty są rewelacyjne jeśli chce się zrzucić zbędne kilogramy, dodawane do każdego posiłku mogę zdziałać cuda.

FabrykaFormy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2013, 14:47

Re: naturalny preparat na odchudzanie

04 lut 2013, 14:49

Wraz z nastaniem Nowego Roku wielu z nas postanawia zmienić coś w swoim życiu. Bardzo często jest to dieta, nawyki żywieniowe albo aktywność fizyczna. Po miesiącu od rozpoczęcia odnowy naszego stylu życia warto przeanalizować osiągnięte efekty oraz zastanowić się, co możemy poprawić, aby utrzymać założone sobie postanowienie noworoczne.
Często już na wstępie za wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. O ile pierwsze efekty zbyt restrykcyjnej diety mogą przyjść szybko, to równie prędko może zaskoczyć nas efekt jojo. W wielu przypadkach za duże wymagania nie pozwalają nam dotrwać do końca z naszymi postanowieniami, skutkiem czego zniechęcamy się, brakuje nam dalszej motywacji, a w najgorszym wypadku – rezygnujemy z podjętego planu.
W takich sytuacjach zbawienna może się jednak okazać pomoc dietetyka, który nie tylko doradzi, w jaki sposób odżywiać się racjonalnie, lecz także przygotuje indywidualnie dobrany jadłospis. Decydując się na konsultację u eksperta zyskujemy pewność, że dieta zostanie dobrana optymalnie do naszych potrzeb i możliwości. Czasami warto więc sięgnąć po dodatkowe wsparcie, aby konsekwentnie realizować nasze postanowienie i osiągnąć założony cel.

Fabryka Formy Centrum Fitness

monia1989
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:04

Re: naturalny preparat na odchudzanie

05 mar 2013, 20:59

osobiście stosowałam Colon Pack na jesieni zeszłego roku i bardzo mi pomógł w odchudzaniu :) oczyszczenie organizmu okazało się być kluczowym czynnikiem, do tego dorzuciłam ćwiczenia i dziś czuje sie ze sobą o wiele lepiej!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość