Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

13 wrz 2012, 13:09

Wracam tu po jakimś czasie, kiedyś pisałam że chce próbować diety Cambridge ze względu na gotowe produkty bo nie mam czasu na gotowanie innego obiadu dla każdego, teraz wracam do Was lżejsza o 10 kg i zadowolona chociaż początki łatwe nie były ale to pewnie w każdej diecie tak jest. Więc nie żadne tabletki bo łykając je i jeść dalej to samo nic nie zmieni, bardziej polecam właśnie zbilansowaną dietę i trochę silnej woli.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: Jak schudnąć ?

26 wrz 2012, 21:33

U mnie najgorzej z t silną wolą.. jak ja bym chciała te 10kg jeszcze zrzucić.. było by bajecznie..
o tej diecie słyszałam sporo, dośc dobrych opinii ale jetsem ciekawa czy te gotowe produkty dostarczają tych wszystkich niezbędnych witamin i minerałów? no i gdzie się je kupuje? chyba nie jest to takie proste.

ps... jak tu się ładnie zrobiło :D zmiany super!

Aloa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2009, 10:02

Re: Jak schudnąć ?

30 paź 2012, 15:12

Na Twoim miejscu nie faszerowałabym się lekami, których nie ma na polskim rynku… Zresztą w ogóle jestem przeciwniczką chemicznego wspomagania diety. Jak już odstawisz leki, a nie zmienisz diety, od razu przybędzie Ci kilka kilogramów… Moim zdaniem dużo rozsądniejsze by było gdybyś zmieniła nawyki żywieniowe. Wiem jakie to trudne, bo sama to przechodziłam i zdaję sobie sprawę, że nagle zamiana coli na wodę, lub pizzy na warzywa na parze może być szokiem… Ale jednak to jest niestety jedyna skuteczna droga. U mnie to wszystko połączyło się z chęcią przejścia na bardziej ekologiczną stronę życia ;). Na przykład odkąd dowiedziałam się, że woda w kranie w moim mieście (Warszawa) jest równie zdrowa co woda w sklepach, zrezygnowałam z plastikowych buteleczek. Do tego poszukuje produktów wytwarzanych bez konserwujących chemikaliów, zaglądam do sklepów z ekożywnością (tam tego jest najwięcej). Nawet sobie nie wyobrażasz ile tuczących konserwantów jest w tym co jemy na co dzień…

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: Jak schudnąć ?

03 sty 2013, 16:26

Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa.

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: Jak schudnąć ?

12 lut 2013, 16:49

Nie warto faszerować się tabletkami czy innymi świństwami. Trzeba wziąć sprawę w swoje ręce. Ustal sobie dietę, co możesz jeść i ile. Ale pamiętaj, że musisz tego przestrzegać i sama się pilnować. Do tego ćwicz i pij dużo wody niegazowanej. Efekt murowany.

julcia3
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2012, 16:57

Re: Jak schudnąć ?

18 lut 2013, 10:43

Moim zdaniem jedyna droga to dużo ruchu, zdrowa, zrównoważona dieta i lekarz, względnie dobry dietetyk. Ani leki, ani diety cud nic nie pomogą, a tylko mogą pogorszyć sprawę...

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Jak schudnąć ?

25 lut 2013, 11:29

Ja już od stycznia staram się regularnie ćwiczyć, a teraz wybieram się na wczasy odchudzające do Hotelu Primavera Spa. Bogata oferta zabiegów pozwoli mi umocnić się w postanowieniu i z pewnością przyspieszy efekty.

Awatar użytkownika
marta19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2013, 10:55

Re: Jak schudnąć ?

01 mar 2013, 16:53

Ja już spotkałam się nie raz z krótką i wymowną odpowiedzią "ŻP" (czyt. Żreć Połowę). Niestety nie zawsze sama dieta pomaga. Ale też nie pomogą same tabletki. Skuteczne odchudzanie to proces składający się z wielu elementów, które należy realizować systematycznie i długotrwale. Nie wierz w cudowne diety i tabletki. Kiedyś oglądałam program dotyczący właśnie różnego rodzaju specyfików na odchudzanie. Powiedziane było, że osoba, która znalazłaby by cudowny i skuteczny lek na otyłość, stałaby się najbogatszą lub jedną z najbogatszych osób na ziemi. Wszelkie specyfiki, farmaceutyki czy kosmetyki, należy traktować jako element wspomagający, a nie główny lub nie rzadko jedyny. Co mogę polecić: delikatna dieta, niezbyt ograniczająca ale długotrwała, bogatsza w zdrowsze, naturalne produkty, więcej ruchu, ćwiczenia fizyczne. Jeśli chodzi o walkę z cellulitem lub rozstępami warto dodać jakieś masaże i kosmetyki. Systematyczność i silna wola są bardzo ważne przy odchudzaniu - jeśli ma być trwałe i skuteczne.

Jeśli chodzi o wspomniane turnusy, to warto przed jego wyborem poczytać opinie osób, które były na takich turnusach odchudzających. Z pewnością są lepsze i gorsze firmy organizujące takie turnusy. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli na turnusie uda Ci się zgubić sporo zbędnych kilogramów, to po turnusie będziesz musiała przestrzegać kilku zasad, których się tam nauczysz, a to też wymaga silnej woli i systematyczności.

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Jak schudnąć ?

03 mar 2013, 16:52

Już przed ciążą miałam nadwagę. Po ciąży wyglądałam już jak wieloryb. Wyprawa na zakupy była koszmarem, a ze spotkań z dawnymi "szczupłymi" koleżankami wracałam z płaczem. W końcu postanowiłam już nie płakać. Zmieniłam dietę, zaczęłam ostro ćwiczyć i zaczęłam brać tabletki Therm Line Forte by efekty były lepsze. Kofeina dawała energię, chrom ograniczał chęć na słodycze. Teraz chodzę z podniesioną głową, kupuję obcisłe sukienki, a wśród koleżanek mam najlepszą figurę. Chcieć to móc.

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Jak schudnąć ?

07 mar 2013, 11:35

Oczywiście, że mogę. Takie turnusy odbywają się w Jastrzębiej Górze, a dokładniej w hotelu Primavera Spa. Ofertę możesz przejrzeć na ich stronce :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość