magrol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, 15:55

07 wrz 2012, 10:15

wszystkie produkty dopuszczone do uzytku sa przebadane, wiec produkt pewnie nie ma zlym skutkow ;) takze zawsze mozesz sprobwac. a tak z czystej ciekawosc- gdzie sie takie rzeczy kupuje?
Jeśli bardzo chcesz coś chemicznego sobie kupić, zainwestuj w to, co jest sprawdzone, np. z Herbalife. Jednak żadne papki, proszki, gotowe posiłki itp. nie będą działać, jeśli do tego nie dołączysz diety i ćwiczeń.

A jeśli chodzi o podjadanie przy komputerze - mam ten sam prolem. Nie mogę się opanować. Dlatego przed pracą przygotowuję sobie: marchewki (kroję na takie grubsze słupki), jabłka w cząstkach, orzechy, ogórki kiszone, pestki.... zależy co akurat mam w domu.

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Gotowe diety - odchudzają?

10 gru 2012, 22:25

ja nie kupowałam ale moja koleżanka tak i nic jej to nie dało, ale nie wiem czy czegoś nie podjadała :D

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Gotowe diety - odchudzają?

19 mar 2013, 19:14

Jeśli chcemy schudnąć trwale bez efektu jojo dieta musi być zbilansowana bo będziemy na niej przez całe życie. Ćwiczenia też muszą nam wejść w nawyk. Jak się odchudzałam to brałam jeszcze tabletki Therm Lina na przyspieszenie chudnięcia. Ale prawda jest taka, ze tak będziecie zadowolone z nowego wyglądu, że nie będziecie chciały wrócić do tego co było. w końcu dieta stanie się sposobem na życie, a ćwiczenia przyjemnością, a nie mordęgą.

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Gotowe diety - odchudzają?

21 mar 2013, 12:50

Każdy jest inny i przy doborze diety należy się skonsultować z dietetykiem by dobrał najlepszą dla danej osoby. To jest bardzo ważny element, bo dieta źle dobra nie przyniesie tak szybkich i efektownych rezultatów, a to źle wpływa na naszą motywację.

kammila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2013, 00:21

Re: Gotowe diety - odchudzają?

22 mar 2013, 02:35

Też jestem zdania, że nie należy się odchudzać na własna rękę. Dobrze jest poradzić się specjalisty. A przede wszystkim zażywać dużo ruchu. Codzienne spacery minimum godzinka poprawiają kondycję i samopoczucie.

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Gotowe diety - odchudzają?

29 maja 2013, 20:16

Jeśli chodzi Ci o proszek to wydaje mi się że mówisz tu o białku dla sportowców. Taki proszek jak to nazwałaś może być świetnym uzupełnianiem białka w diecie i na pewno możesz go spokojnie pić bez obaw że wejdzie Ci w boczki tak jak rogaliki :)

grripsi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:05

Re: Gotowe diety - odchudzają?

22 sie 2013, 12:39

Nie ufam takim proszkom, nigdy nie wiadomo co jest w środku, poza tym cóż no jedzenie ma smak, zapach, a proszek? :/ Dieta nie jest złym pomysłem, ale najlepiej żeby ułożył ją dobry dietetyk. Z takim niskokalorycznych posiłków to mogę polecić zupę cebulową. Generalnie składa się z cebuli (z pół kg nawet), 2 pomidorów i kilku ziemniaków. Pożywna, a kalorii mało. Można też spokojnie zrezygnować np. z jedzenia masła, cukru czy słodyczy - od razu sporo mniej kalorii. Poza tym unikać podjadania i przed każdym posiłkiem wypijać przynajmniej szklankę wody - wtedy mniej miejsca na jedzenie.

Wika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2013, 14:23

Re: Gotowe diety - odchudzają?

29 sie 2013, 10:37

Też jestem zdania, że zdecydowanie lepiej pójść do dietetyka, żeby sporządził dla nas dietę i wskazał, jak powinnyśmy się odżywiać. Takie podejrzane rzeczy też niekorzystnie wpływają na nasz organizm. A jako przekąski warto jeść owoce, warzywa, ewentualnie jakieś niskokaloryczne przekąski. :)

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Gotowe diety - odchudzają?

15 lis 2013, 09:31

Według mnie takie gotowe diety z pewnością pomagają. Ja się zastanawiam nad zamówieniem diety na oryginaleprzepisy.pl Opinie mają dobre, gotują u nich najlepsi, nawet jest jeden kucharz z TopChef'a chyba spróbuję. samej ciężko mi się w sobie zebrać do gotowania i przyrządzania tylu zdrowych posiłków.

klina123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2013, 16:51

Re: Gotowe diety - odchudzają?

25 lis 2013, 16:54

Jeśli już tak stricte rozmawiamy o profesjonalnych dietach to żeby takową dopasować trzeba by było badać organizm co najmniej rok i później odpowiednią dietę dopasować

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość