Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: drogie ubrania

21 sie 2013, 09:25

Ja też wolę wydać więcej na jedno ale porządne ubranie. Jednak ubrania od projektantów znacznie przewyższają moje możliwości finansowe :P Całe szczęście mamy jeszcze lumpeksy gdzie bez problemów możemy znaleźć takie perełki ;)

grripsi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:05

Re: drogie ubrania

22 sie 2013, 12:21

Szczerze mówią czasem jak widzę cenę jakiegoś ubrania to mi się ciuch od razu przestaje podobać XD Nie to żebym nie doceniała jak ktoś umie zaprojektować coś fajnego, ale bez przesady. Fortuny na ubrania nie zamierzam wydawać.

Fabrik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2013, 19:48

Re: drogie ubrania

10 paź 2013, 15:11

Ja nigdy nie kupuje tych drogich ubran,ponieważ nie bardzo widzę w tym sens. Zdecydowanie polecam tutaj sklepy internetowe,gdzie mamy wiele rzeczy taniej,a sam wybór szeroki.

Fabrik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2013, 19:48

Re: drogie ubrania

21 lis 2013, 17:26

W kwestii rozmiarów,to u nas także każdy znajdzie coś dla siebie,chętnie pomoge podczas wyboru,a ten jest naprawdę szeroki:)

kamila441
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:58

Re: drogie ubrania

25 cze 2014, 18:46

ja tez nie kupuje drogich ubrań.. :)nie warto:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: drogie ubrania

26 cze 2014, 18:48

A moim zdaniem opłaca się ;) NIby dany ciuszek kosztuje dużo, niemniej jest zazwyczaj dobrze wykonany jakościowo i posłuży nam o wiele dłużej niż normalny ciuszek .
Ja kiedyś kupowałam większość ubrań w sieciówkach, obecnie przekonuję się do kolekcji projektantów polskich ponieważ ubrania są bardzo oryginalne. No i mniejsza szansa,że znajdziesz się na imprezie na której ktoś ma na sobie taką samą sukienkę (raz mi się coś takiego zdarzyło i nie jest to zbyt ciekawe doświadczenie).
Tak czy inaczej markowe ubrania można zobaczyć w sklepie Mostrami - nie wiem czy kojarzycie ale jest to galeria, w której można przejrzeć sobie najnowsze kolekcje znanych polskich projektantów takich jak Teresa Rosati czy też Łukasz Jemioł.
Mają tam na przykład świetne tuniki damskie - ja od tygodnia dosłownie ,,choruję" na najnowszy ciuszek z kolekcji Plich:
Obrazek

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: drogie ubrania

17 lut 2017, 11:00

Emamoda Francuski producent, ma stylowe oraz modne kolekcje w swojej ofercie. Zapraszamy do naszego sklepu po ich produkty :)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: drogie ubrania

24 lut 2017, 11:33

Kupując te drogie ubrania lub obuwie, sugerujemy się głównie firmą czy wyglądem, natomiast zapominamy o bardzo istotnej kwestii jaką jest jakość, przez co zwyczajnie przepłacamy za markę. Można połączyć trwałość i solidność z niższą cenę, wystarczy jedynie poszukać.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość