moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 cze 2012, 08:09

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie ma słów....
i powiedzcie gdzie jest sprawiedliwość?????
Maleństwa walczą o życie, cierpią, ale są dziewczyny które by oddały wszystko aby mieć kochaną istotkę przy sobie... rozumiem wypadki się zdarzają.... ale przecież w takiej sytuacji działamy ratujemy....

lilo

25 cze 2012, 08:12

Przedziwne zakończenie sprawy.... Ale dobrze, że się wyjaśniła....

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

25 cze 2012, 08:59

Za dużo ostatnio 'nieszczęśliwych' wypadków.
Potrafię zrozumieć działanie w szoku i w ogóle.

Ale ten chłopczyk był pochowany jako NN :(
Ja bym nie potrafiła, nie mogłabym czytać, oglądać pogrzebu własnego dziecka samemu w tym nie uczestniczyć ... To nawet nie zwierze, to potwór nie matka :(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 cze 2012, 09:03

Z drugiej strony, media tak naglosnily chociazby sprawe malej Madzi.... ze matki sie napatrzyly (te majace cos na sumieniu). Ze strachu zatajaly prawde widzac co media potrafia zrobic z czlowiekiem.
Tragedia tragedia, ale uwazam ze media nie wiedza kiedy popuscic...
Beda kolejne takie tragedie, zatajenia.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

25 cze 2012, 09:20

Mad. ale chłopczyk ten umarł przed Madzią
Bo w marcu 2010 roku znaleziono jego ciałko w tym stawie/zalewie .....

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 cze 2012, 09:41

gosha, tak wiem...
Mozna wprawdzie gdybac, ale...
Gdyby nie sprawa z Madzia moze wczesniej rozwiazalaby sie ta tragedia.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 cze 2012, 16:53

Gdyby nie sprawa z Madzia moze wczesniej rozwiazalaby sie ta tragedia.
przeprAszam, ale co ma piernik do wiatraka??? Myślisz, ze śmierć małej Madzi i tego Szymonka to jedyne sprawy jakimi zajmuje się policja, prokuratura??? Jedyne co je wiąrze to to, ze maja wspólną Prokurature, a uwierz mi takich spraw pewno maja masę, tylko nie wszystko podaje się do publiki, a dlaczego nie piszecie o tych noworodkachspalonych, czy zawinietych w folie i leżących w szafach, to tak samo tragiczne jak te dwie sprawy z tym, ze tutaj musża je rozwikłać, a tam było ciało, była kobieta która urodziła i były zazuty i koniec kropka i nikt już o tym nie mówi.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 cze 2012, 17:09

elibell, piszac ze byc moze szybciej rozwiazalaby sie tatragedia mialam na mysli nie policje, a matkę. Być może zdołałaby się sama przyznać. Ale tak jak pisałam można gdybać.
Myślisz, ze śmierć małej Madzi i tego Szymonka to jedyne sprawy jakimi zajmuje się policja, prokuratura???
Hehe, tak, tak myślalam ;-) Chyba to oczywiste ;-)
Oczywiście że zdajes sobie sprawę ze nie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 cze 2012, 17:12

ja to tak odebrałam, że gdyby nie taki szum wokół Wasniewskich to by szybciej sprawa "Jasia" sie rozwikłała. Przepraszam Mad., źle zinterpretowałam Twoją wypowiedź.
Ogółem dla mnie masakra co sie dzieje, nie pojmuje jak można tak potraktować własne dziecko, jesli nawet dochodzi do wypadku, ale 2 lata udawać? I ze niby zdrowa psychicznie, mnie by na pewno w wariatkowie zamknięto.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość