Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 mar 2007, 17:31

dziewczyny tak na przyszlosc to radze sobie skopiowac caly podpis od suwaczkow i zapisac gdzies w dokumentach albo notatniku i jakby cos sie dzialo z forum to bedziecie mialy gotowy do wklejenia :-)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 mar 2007, 18:20

karolas, wejdz na stare forum i skopius sobie wszystko z profilu swojego i wklej tam gdzie jest miejsce w profilu na komentarz/zalacznik niewiem ktore z tych dwoch ale jedno napewno sie tak nazywa.

mi takze to forum sie nie za bardzo podoba fajnie tyle ze jest albumik znow takie jakies niebieskawe jak zeszlym razem bylo niebieskawe to kazdy zlozeczyl i zmienili kolor na cieply zolty czy jakis taki to byl, a teraz znow niebieski i jestem ciekawa czy wkoncu juz tak zostanie :ico_noniewiem:

a wogole Malgosiu dobrze ze powiedzialas o tej laktacji bo ja mala od kilku dni dokarmiam kurcze wieczorami i dzis rano mowie ojej co tak malo mleka mam w piersiach!! i mala plakala i dalam jej z butli ale slodzonej wody zanim mleko nalecialo :ico_szoking: teraz niewiem co ja mam z nia zrobic, bo niechce zeby mi plakala w nocy :ico_noniewiem: moze bede wtedy dokarmiac przed wieczorem?? juz niemam pojecia......a pije jak szalona

wogole bylam odwiedzic grupe ze studiow jak sie kobeitki ucieszyly a akurat ciasto i kawusie mialy bo dzien kobietek hihihihi i zajade tam jeszcze raz w przyszlym tygodniu hihihi a zla potem wyszlam jak pies bo jade do miasta bo nasza dzidzia troszke kasiorki dostala a i ja cos uzbieralam i chialam jej cos kupic no i wczoraj z mezem bylismy w markecie i ja pakowalam do wozka rzeczy dla dzidzi z mysla ze zaplace ale maz niewiedzial ze wogole mam kase i jakos tak wyszlo ze on w koncu zaplacil hihihihi i ucieszona ze dzis moge znow wydac, a tu maz dzwoni ze jest szybciej po mnie i ze juz mam isc na parking bo on mnie odbiera °γ§©≥≈®!#&%&/( a chcialam taki piekniuni albumik dla dzidzi kupic, no i on zmeczony byl i nakrzyczal na mnie ze glodny a ja tu fochy stawiam :ico_noniewiem: echhhhh no ale jutro za to pojade bo ona wogole ma tylko dwie grzechotki i karuzele ale zadnej maty ani nic do lozeczka, wiec chcialam cos takiego kupic bo ona sie interesuje strasznie zabaweczkami.

no i u lekarza bylismy i ja tam szoku dostalam bo mala jak byla urodzona to 54 cm miala, w zeszlym tygodniu 57 cm, a dzis mi pani mowi, nooo 54 cm... :ico_szoking: ja mowie jakto, to niemozliwe ze sie mniejsza zrobila! bo przeciec co tydzien byla mierzona i ciagle rosla, a ona mierzy jeszcze raz wtedy i mowi : ja tu wiecej jak 55 nie wycisne :ico_noniewiem: to juz niewiem kto ma racje jak ja w domciu tez mierzylam i 58 cm miala a ciuszki to 62 nosi a body 68 :ico_noniewiem: wrrrr a warzy 4600 czyli przytyla 1050 w 5 tygodni

a czy wasze maluszki tez juz maja za male ciuszki?? ja zmienilam juz garderobe Julii bo za male miala ciuszki.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 mar 2007, 18:28

mamciu ja juz 2 torby zamalych ciuszkow mam spakowane jedna to ubranka ktorych kubus nawet nie zalozyl a druga to te z ktorych wyrosl :ico_olaboga: no i oczywiscie musze pochwalic ze julcia sliczna taka troszke podobna mi sie wydaje do mojego kubunia :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 mar 2007, 18:36

Mamcia No mówię Ci, że nocne karmienie jest jednym z ważniejszych czynników wspomagających laktacje! Jak chcesz karmić z butli to najlepiej na wieczór, żeby w nocy cyca dać ... albo chociaż niech Twoja córcia possie cyca przed daniem butli, bo samo ssanie też pomaga w laktacji ... gD>

Hekkate Mój Wojtuś ma kolki i poszłam do pediatry i polecił mi picie herbatki z kopru włoskiego i dodatkowo zlecił mi takie fajne kropelki bez recepty - ESPUTiCON- kup sobie ... Działają i na dodatek nie obciążają żołądeczka, bo się nie wchłaniają... A ta herbatka jest też dobra, działa- dzieciaki po niej purkają! Najtańsza herbatka jest z Herbapolu ok. 6 zł kosztuje a te kropelki u nas w aptece kosztują 17 zł ...ale się opłaca! g:P

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 mar 2007, 19:29

Czesc Dziewczyny! Fajnie ze nas tu coraz wiecej. U Ninusi to niejestem pewna czy to kolki ale zakupię ta herbatkę z kopru - jaka jest najlepsza? Czy to może wszystko jedno?

Nie podoba mi się na tym forum że nie można podejrzeć postów jak się pisze odpowiedź :(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 mar 2007, 20:25

Mi aptekarka doradziła herbatkę z kopru włoskiego z Herbapolu "Bobofen fix - Mieszanki apteczne" ... ale polecam też te kropelki co pisałam wcześniej!

A na aventarze jest mój synek jak ziewa sobie! :539: :539: :539: :690:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

08 mar 2007, 21:13

A mi się to forum podoba i mogłam nicka zimnic na swoje imie bo ta to było Mirelki mam nadzieje ze się przyzwyczaicie .


Ja się codziennie modle by Mirelka kolki nie miała to jest taki straszny ból dla takiej dzidzi .

Byłyśmy dziś na ważeniu Mirelka przez miesiąc i 4 dni przytyła równy kilogram a ja się tak bałam ze ja przekarmiam a ona widocznie tyle potrzebuje tego mleczka nie potrzebnie się martwiłam.

Dziewczyny wykupujecie te droższe szczepionki a jeśli tak to ile u was kosztują ?
U nas jedna 120 zł

A i co do herbatek bo chyba ktoś się kiedyś o nie pytał jak się nie mylę to mamcia mi pediatra powiedziała ze 50 ml można dać naraz nie więcej ale za to nawet 5 razy dziennie jak jest tak potrzeba. :-D
:ico_haha_02: :-) W koncu moge uzywac ikonek :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 mar 2007, 23:29

Widze że większość z Was dopaja dzieci, a ja nawet nie mam nic w domu co mogłabym podać... A widzę że potzreby jedzeniowe Bartusia zwiększają sie. Dziś znów je co godzinę, a po kapieli wypił jednego cycka a potem jeszcze plakał i podałam drugiego i też jadł. Kazałam mężowi kupić karmi. Wypiłam szklaneczkę i ogólnie dużo dziś piję żeby zwiększyć laktacje. Z tego co piszesz Małgorzatko to powinnam sie cieszyć bo w nocy je co 2,5 godziny, ale boje się czy i tak nastarczę z produkcją mleczka.
W co powinnam się zaopatrzyc jeśli chodzi o te herbatki dla dziecka?? Napiszcie co podajecie, tak na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 mar 2007, 23:51

Ja tez nie daje nic do picia a czemu wy dajecie, ktos wam tak doradzil, bo mi polozna mowila ze nie musze dopajac

A na koleczke mojemu Patrykowi pomaga noszenie jak do odbicia, raczki i buzia na barkach.

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

09 mar 2007, 10:47

czesc mamusie :ico_haha_02: meldujemy sie jako lutowe dzidzi :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość