Mantra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lip 2012, 12:39

Re: Tabletki na odchudzanie

14 lis 2012, 11:59

"Tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę" - no nieeeeeeeee ale bzura! w życiu w to nie uwierzę! i co, gdzie ta tabletka z "tłuszczem" potem jest? siedzi sobie w naszym organizmie na półeczce do końca naszego życia? Nie wierzę w coś takiego. Żadne, ŻADNE tabletki nas nie odchudzą, przykro mi. Odchudza racjonalna dieta. Jeśli naprawdę zależy komuś na schudnięciu, to niech wyda kasę na profesjonalnego dietetyka zamiast szprycować się tabletkami.
Rozwiązaniem na krótszą metę są produkty bogate w błonnik. Z reguły żywność ekologiczna ma go więcej, więc może warto w nią zainwestować? Brak chemii zawsze działa korzystnie na metabolizm. Zawsze kiedy jestem w Organicu zaopatruję się tez w ocet jabłkowy - "pożywanie kwasu octowego, który zawarty jest w occie jabłkowym pobudza geny odpowiedzialne za utlenianie się kwasów tłuszczowych w wątrobie. Przyczynia się to do zahamowania akumulacji tkanki tłuszczowej" - to jest działanie, a nie, że tabletka "absorbuje tłuszcz" - ludzie, BĄDŹMY POWAŻNI!

jovital
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2010, 20:52

Re: Tabletki na odchudzanie

23 lis 2012, 01:13

Tabletki na odchudzanie? Moim zdaniem to fikcja. Dużo lepiej jest zracnonalizować dietę, jeść mniej, ale równomiernie i 5 posiłków dziennie, a wieczorkiem marcheweczkę:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Tabletki na odchudzanie

12 gru 2012, 12:29

No jasne że fikcja :) dobrym zabiegiem pomagającym zrzucić kilka kilogramów jest kriolipoliza - jest to bezbolesny zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury. W zasadzie jest bezbolesny i neutralny dla zdrowia. No i przede wszystkim efekty pojawiają się bardzo szybko.

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Tabletki na odchudzanie

26 gru 2012, 11:23

Żadne tabletki ;p więcej ruchu, mniej jeść, zwłaszcza słodyczy :) takie tabletki to jedynie mogą zniszczyć organizm nie potrzebnie. A najważniejsze to zaakceptować siebie i czuć sie dobrze we własnym ciele ;)

halcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2013, 17:28

Re: Tabletki na odchudzanie

18 sie 2013, 18:01

Hej, a co powiecie o ekstrakcie z zielonej kawy? W necie znalazłam opis, że kwas chlorogenowy w nim zawarty pobudza pracę metaboliczną wątroby przez co wzmaga spalanie tłuszczu. Nie wierzę w to, że same taletki nas odchudzą, ale jako dodatek do diety i aktywnego trybu życia chyba nie powinny zaszkodzić.

Mychalinaczarna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:44

Re: Tabletki na odchudzanie

18 sie 2013, 18:49

Ja czytałam, że pomaga na profilaktykę wylewów http://zielona-kawa.com.pl/zielona-kawa ... mozgu.html. Kwas hialuronowy może pomóc. Przeciwutleniacze są korzystne, jeśli chodzi o profilaktykę przeciwnowotworową. Z drugiej strony właściwości lecznicze to może mieć, ale ważne, żeby działało na spadek wagi. Jednak bez ćwiczeń zdecydowanie nie widzę szans na to, żeby zrzucić coś. Dobre jak ktoś chce utrzymać wagę. Chyba, że właśnie zielona kawa jako spalacz tłuszczu i bieganie. W ten sposób można zrzucić zapewne dużo więcej, niż by się tylko biegało, bo spalacze podnoszą poziom spalanych kalorii. Plus takich naturalnych suplementów jest taki, że krzywdy nam nie wyrządzą.

halcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2013, 17:28

Re: Tabletki na odchudzanie

21 sie 2013, 16:45

pierwsze koty za płoty - muszę przyznac, że o tej progfilaktyce wylewów to jakos nie doczytałam - duży plus dla ekstraktu zielonej kawy. Ja zaczełam przygde z tym wynalzkiem :). Na razie ruchu nie za dużo, no ale od czegoś trza zacząć. Miłe jest to, że brak sensacji żołądkowych co już mi się kiedyś zdarzyło z jakimś specyfikeim.

Awatar użytkownika
ewuniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2013, 12:23

Re: Tabletki na odchudzanie

26 sie 2013, 11:40

Z tabletkami na odchudzanie trzeba uważać. Niektóre mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ostatnio głośno było o nastolatce, która zmarła po stosowaniu tabletek na odchudzenia kupionych w internecie. Prawda jest taka, że nie ma tak naprawdę skutecznego leku na skuteczne i trwałe odchudzanie. Gdyby ktoś taki skuteczny i bezpieczny lek wynalazł, znalazłby się na początku listy najbogatszych ludzi na świecie. To podobnie jak z kosmetykami. Nie ma cudownego kosmetyku na zmarszczki. Krem do twarzy przeciw zmarszczkom jak drogi by nie był, nie sprawi, że zmarszczki całkowicie i trwale znikną.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Tabletki na odchudzanie

18 wrz 2013, 08:47

Ja bym bardziej na błonnik naturalny postawiła, bo też dzięki niemu można pozbyć się paru zbędnych kilogramów, a co najważniejsze bez ubytku dla zdrowia :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Monia24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:01

Re: Tabletki na odchudzanie

24 wrz 2013, 08:43

Błonnik jest niezastąpiony. Biorę codziennie i nie mam żadnych problemów z zaparciami. Już samo pozbycie się złogów jelitowych to parę kilo mniej.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość