elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

07 mar 2013, 08:03

1,5 roku???To już szaleństwo, po tym czasie powinno sie przynajmniej zachowac pozorry, ze dawne zwiazki nie istnieja, co w sercu to czasem potrzebuje wiecej czasu by minęło, ale z tego co piszesz chłopak nie ma zamiaru zapominac o byłej, choc może być że isą dziś przyjaziółmi bo i tak sie zdaża w życiu, choc wiem że wiele kobiet w przyjaźnie damsko meskie nie wierzy, ale ja nia nie jestem.
Szczera rozmowa sama ze soba czy chcesz się meczyć w zwiazku, w którym czujesz sie niepewna, niekochana, żyjesz w cieniu byłej od dosc długiego czasu?
Usunelas zdjecia?Szczerze było to dziecinne i to bardzo dziecinne zachowanie, co Ci to dało?Satysfakcje?Bo chyba nie skoro cierpisz i szukasz pomocy na forum.
Bądź twarda i posta sprawe jasno, powiedx co ci się nie podoba, powiedz, ze ich znajomosć cię rani i niech wybierze czego chce, jeśli wybierze ja sama rozumiesz, pocierpisz pocierpisz i znajdzie sie inny:):):)Jestes młoda masz zycie przed sobą a szkoda czasu marnowac go na kogoś, kto marnuje swój nie na ciebie.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

19 mar 2013, 15:52

Dziwne zachowanie z jego strony, widać że ciągle zależny mu na byłej. Twoje posunięcie tez nie było mądre. Ja bym si e zastanowiła nad sensem tego związku, chyba nie jest milo być z kimś kto cały czas myśli o kimś innym.

Awatar użytkownika
MmartaA
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:10

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

02 maja 2013, 18:41

Kobieta która sama siebie nie szanuje nigdy nie będzie szanowana przez faceta ... jak można dawać tak się traktować co to w ogóle za chora sytuacja ? :O

Awatar użytkownika
Kika1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2013, 20:51

Re: BŁAGAM POMOCY - CHLOPAK KŁAMSTWO

09 lis 2013, 12:52

Nie powinnaś spotykać się z tak niezdecydowanym facetem...i nie powinnaś usuwać zdjęć (bez jego zgody). Na świecie jest mnóstwo interesujących facetów, warto się nimi zainteresować (a nie tracić czas...na związek bez przyszłości).

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość