Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: oryginalny portfel

08 paź 2014, 09:25

A patrzyłaś w Diverse, mają oni dosyć fajne portfele - http://www.diversesystem.com/kolekcja-d ... ele.html#1. Ja w tamtym sezonie kupiłam tam portfel za niecałe 50zł i jestem bardzo zadowolona. Używam go codziennie, a jeszcze się nie zniszczył :). A jeśli nie to może w Internecie poszukasz? Jest sporo aukcji, także wybór jest ogromny ;).

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: oryginalny portfel

13 paź 2014, 12:40

Z tego co widzę to mają tam same materiałowe portfele a jeżeli mowa o eleganckim i stylowym to bardziej do gustu mi osobiście przypadłby skórzany w czarnym lub brązowym kolorze,nie sadzicie?

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: oryginalny portfel

24 paź 2014, 15:40

A może coś takiego - http://www.e-galante.pl/pl/c/Portfele-damskie/63? Mnie osobiście bardzo podobają się te portfele - szczególnie ten koralowy, ażurowy portfel z koronką i złotą koroną, według mnie jest idealny :). Akurat za niedługo będę chciała wymienić portfel, więc pomyślę o portfelach z tej strony, zwłaszcza, że nie są drogie :). A jeśli nie, to zawsze możesz poszukać w stacjonarnych sklepach z galanterią ;)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: oryginalny portfel

06 cze 2017, 15:44

Myślę że genialny i dopasowany pod każdy styl - https://www.merg.pl/product-pol-59942-Portfel-meski-szary-DAAG-ALIVE.html Bo przecież taki właśnie portfel powinien pasować do każdych ciuchów, do każdej stylizacji, na każde wyjście. Czyż nie? Wydaje mi się, że wszystko powinno być w nim ok. Jak sądzicie?

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: oryginalny portfel

08 cze 2017, 09:27

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup portfela, jeśli faktycznie ma być elegancki i oryginalny o solidnym wykonaniu, to faktycznie unikaj tych dużych sklepów sieciowych gdzie jakość pozostawia wiele do życzenia.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: oryginalny portfel

03 wrz 2017, 23:35

Oryginalne wzorzysty portfele damskie znajdziesz w Sempertus. Osobiście bardzo mi się podobają i sama się nad jednym zastanawiam!

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: oryginalny portfel

22 wrz 2017, 09:59

Z doświadczenia wiem, że oryginalny oraz stylowy portfel o dobrej jakości, musi też swoje kosztować, warto oczywiście szukać w sklepach internetowych, gdzie teraz jesienią znajdziesz kilka rabatów.

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: oryginalny portfel

20 paź 2017, 14:01

Od razu do głowy mi przyszedł portfel ze szklanym okiem z SinFashion - na pewno zwraca uwagę. Jest taki trochę spooky, ale Halloween idzie, więc będzie tematycznie http://www.sinfashion.pl/product-pol-2950-Portfel-Killstar-See-You-In-Hell.html :D :D

ElitaBut
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2017, 09:39

Re: oryginalny portfel

22 paź 2017, 09:56

To chyba jednak moim zdaniem zbyt oryginalny portfel, ja polecam mimo wszystko postawić na ładny, skórzany portfel który będzie jednocześnie ponadczasowy i pasuje do większości stylizacji jako elegancki dodatek.

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: oryginalny portfel

24 paź 2017, 09:05

Mój chłopak pasjonuje się wikingami, więc znalazłam na fejsie rzemieślnika, który robi portfele i bawi się w rekonstrukcję historyczną. Zamówiłam portfel z runami :D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość