kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

21 gru 2014, 21:17

Ojj toksyczny związek to coś czego kobiety nie potrafią zakończyć i tego nie rozumiem jak ktoś mnie męczy psychicznie to od niego odchodzę bo bym chyba zwariiowała i zmarnowała życie przy takim facecie dziewczyny obudźcie się nie zostawajcie przy facetach którzy was męczą

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

23 gru 2014, 17:08

Trzeba się po prostu ogarnąć i powiedzieć dość. Nie jest to łatwe, ale nie jest też nierealne.

lijjok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2015, 12:17

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

13 sty 2015, 12:23

Poszukaj wsparcia - w rodzinie, w przyjaciółce, przyjacielu. Pamiętaj, że nie jesteś sama (wiem, że dzisiaj większość z Nas skupia się na pracy, na sobie, ale w takich sytuacjach...). Uświadom sobie swoją wartość - z pewnością jesteś wartościową osobą. Wyobraź sobie swoją przyszłość - czy tak właśnie chcesz żyć? Nie poddawaj się - jeśli ogarną Cię chociaż najmniejsze wątpliwości, porozmawiaj z kimś, nie działaj pod wpływem chwili, myśl o swoim szczęściu.

wypalona29
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2015, 22:08

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

14 sty 2015, 13:25

hej...znalazłam w końcu to samo przez co i ja przechodze. Jestem w takim toksycznym ziwązku, od razu dodam ze mam dwie corki ale z poprzednich związkow ktore również były toksyczne,nawet bardzo. Teraz kiedy rozwodze sie 2 raz, poznałam kogos..na poczatku było oki...mówił ze mnie kocha...że teskni...ale jak zamieszkalismy razem wszystko sie skonczyło :( kiedy ja prosze o cos to on zaraz mówi " nie pasoje ci to sobie zmien " albo " masz jakis problem? ". nie okazuje mi uczuc...nie przytula...nie caluje,a o kwiatku to wogole nie mam co marzyc :( wiele razy probowałam z nim o tym rozmawiać,ale bez zadnego rezultatu. Chce odejść,ale to nie jest łatwe gdy sie kogos kocha :(

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

27 paź 2015, 12:10

ja w takim związku tkwiłam przez 7 lat, w końcu powiedziałam DOŚĆ i się wyprowadziłam. Nie było łatwo bo mnie straszył że się zabije, jego rodzina dręczyła mnie telefonami, smsami, wysyłała moje zdjęcia z odciętą głową it. Ale dzięki wsparciu najbliższych udało mi się nie złamać i podjęłam konkretne kroki, z dowodami świadczącymi o szantażu emocjonalnym i dręczeniu psychicznym poszłam na policję. Jak tamci dostali pismo z informacją o zawiadomieniu przeze mnie policji.... cisza jak makiem zasiał.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

11 lis 2015, 20:26

Bardzo często kobiety nie portafią tak odejść, albo nie mają gdzie. Nie jest to takie łatwe. Myślę że warto skorzystać w takich sytuacjach z porad psychologa , który wesprze w trudnych chwilach i pomoże znależć rozwiązanie w sytuacjach beznadziejnych.

Awatar użytkownika
bluepens
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2015, 18:46

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

23 lis 2015, 12:32

To jest właśnie słabość kobiet niestety. Mają zasłonki na oczach.

IzullaTo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:23

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

23 lis 2015, 15:58

Toksycznych związków jest wiele i uwolnić się z takiego związku mają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.. mój obecny narzeczony był w takim toksycznym związku.. kobieta go wykorzystywała, a on tkwił w tym związku, poświęcał się, ale wszystko trwało do czasu.. przychodzi taki moment, że człowiekowi puszczają wszystkie emocje, ale życie w takim toksycznym związku odbija się na związkach w przyszłości, gdzie jedna z osób okazuje się niepewna i zastraszona i takie związki okazują się naprawdę ciężkie i skomplikowane.. Ja powiem jedno.. nie traćmy życia na toksyczne związki, bo życie jest zwyczajnie za krótkie..

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

26 lis 2015, 11:10

Sama kiedyś byłam w taki związku i uważam, że jedyna możliwość to szybkie odcięcie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: toksyczny związek i jak się wyzwolić

19 sty 2016, 16:16

w takich przypadkach psycholog to jedyna osoba która może coś wytłumaczyć i przemówić do rozsądku.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość