este111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2014, 10:23

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

22 gru 2014, 10:27

Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii, a także leczenie problemów estetycznych, to całą gamę zabiegów znajdziesz na http://aesthetic.com.pl/

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

30 gru 2014, 00:24

Brzmi to dosyć zagadkowo

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:40

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

05 lut 2015, 12:37

Jacuzzi to zawsze dobry relaks, więc jak tylko masz na to fundusze to zainwestuj.

wracając do tematu, to ja czasami chodzę na zabiegi kosmetyczne do kliniki medycyny estetycznej Ars Estetica w Warszawie. Byłam już na FaceLabie, na Dermalogice. W związku z tym, ze mam sporo zmian potrądzikowych na twarzy, niedługo pewnie też będę sie wybierać na mikodermabrazję. Czy któraś z Was była już na takim zabiegu? Jak to wygląda?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

06 lut 2015, 10:39

O mikodermabrazji nie słyszałam.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

06 lut 2015, 16:50

O mikodermabrazji nie słyszałam.
W ogóle nigdy?! :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

17 cze 2015, 16:09

A na jakie zabiegi tam chodzisz? Niedawno się dowiedziałam, że dzięki botoxowi można się pozbyć nie tylko zmarszczek, ale i śladów po trądziku. Czy któraś z Was robiła taki zabieg? Czytałam o doktor Budzicz same pozytywne opinie. Ludzie piszą, że jest specjalistą w dziedzinie dermatologii estetycznej.

hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

10 lip 2015, 21:21

A peeling chemiczny? Na stronie http://medycynapress.pl/art-16,nieinwaz ... cznej.html jest napisane, że nie ingeruje on w ciało, a dodatkowo sprawia, że twarz wygląda młodziej. Ktoś może wie coś na ten temat i czy ten zabieg jest skuteczny?

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

13 lip 2015, 14:44

chciałam wszystkim niezdecydowanym polecić zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. sama wahałam się przed podjęciem decyzji czy skorzystać z tych zabiegów, czy pozostać przy swoich ulubionych zabiegach kosmetycznych, ale jednak zaryzykowałam i nie żałuję !
Nigdy nie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, ale to nie oznacza, że jestem ich przeciwniczką - wręcz przeciwnie, chciałabym wykonać kilka zabiegów, między innymi ten - https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-e ... -rumienia/. Mam trochę rozszerzonych naczynek na twarzy, które mi przeszkadzają. Oczywiście codziennie przykrywam je makijażem, ale nakładanie korektora, później podkładu i pudru daje efekt maski - a tego nie lubię. Może któraś z Was była już na tego typu zabiegu? Może mogłybyście mi coś powiedzieć na temat jego skuteczności? :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

30 paź 2015, 12:03

Myślę, że jeśli mamy jakieś kompleksy, to jest to dobry sposób na ich pozbycie się.

robinbloomer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2015, 13:14

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

12 lis 2015, 13:18

W sumie nie mam nic przeciwko, kilka razy robiłam sobie pilling medyczny. Nie spotkały mnie żadne niepożądane powikłania ani skutki uboczne. Wiele moich koleżanek (oczywiście ja też) korzysta z usług pani doktor http://www.karolinakopec.com/, ale to właśnie one jako pierwsze znalazły ten gabinet.
Nie widziałam jeszcze żeby któraś z nich miała później jakieś powikłania, źle wyglądała albo się czuła. I faktycznie jeśli ktoś ma jakieś kompleksy, chce się poczuć lepiej - to to na prawdę działa ;)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość