iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

17 maja 2016, 10:30

Materiały i tkaniny do szycia także w CottonBee mają. Można w sieci u nich zamówić . Spory wybór, a do tego robią materiały z nadrukami na zamówienie. Jak ktoś lubi unikalne wzory to to najlepsza metoda chyba :)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

06 sie 2016, 17:24

ja się dopiero uczę szyć, ale już smiało mogę powiedzieć, że to uwielbiam! Mama mi co nieco pokazała a reszte z książek się uczę. Na razie jeszcze wykroje nie do końca umiem robić, na razie proste rzeczy ale się staram. Bardzo podziwiam osoby które to potrafią, Na razie mam podstawową maszynę Łucznika na której pracuje http://www.galerialucznik.pl/pl/p/EWA-I ... ratis/1164 ale mam nadzieję że się niedługo rozwinę

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

18 sty 2017, 11:46

Ja od dawna szyję wszystkie dekoracje do domu. Zasłony, narzuty, pościel, poduszki. Wszystkie tkaniny kupuję w sklepie internetowym materialytkaniny.pl i zawsze jestem zadowolona z zamówienia. Tkaniny na prawdę dobrej jakości i w dobrej cenie. Zamówienia realizowane terminowo. Takie szycie sprawia mi wiele radości więc dla mnie to sama przyjemność. Ostatnio nawet się zastanawiam nad małą firmą.

magdalenka866
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2016, 21:02

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

08 maja 2017, 15:22

Jeśli chodzi o miejsca, w których można tanio kupić materiały do szycia, tkaniny, guziki i tak dalej to ja ze swojej strony polecam sklep https://www.craftfabric.pl/
Ja się tam zaopatruję już od dość dawna i jestem bardzo zadowolona :)

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

20 wrz 2017, 11:36

Jak będziesz szukać fajnych materiałów do szycia to zerknij na; https://ctnbee.com/pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Wiele osób szuka takich rozwiązań.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

06 mar 2018, 00:57

Mam teraz trochę więcej czasu, także wracam do szycia. Szukam dobrej jakości materiałów, głównie dresówki, polecicie jakieś sklepy czy sprzedawców allegro?:)

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

11 mar 2018, 20:10

Ja jakoś nie jestem przekonana co do materiałów z allegro, najlepiej przejrzeć sobie sklepy internetowe, sądzę, ze to bardziej wiarygodne źródło, przynajmniej można bez problemu zwrócić zakupy w razie czego. Wiadomo, że na zdjęciach materiały zawsze wglądają ładnie, ale trzeba doktnąć tkaniny, żeby sprawdzić jakiej jest jakości. Ja przeważnie kupuję w sklepach internetowych.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

15 lut 2019, 10:51

chciałabym coś polecić ale ja materiały do szycia, tkaniny etc kupuje w osiedlowym sklepie - uwielbiam tam chodzic, wybór jest ogromny! ale na forum na którym się udzielam również przepisnaszycie.pl jest temat założony na temat tego dzie kupować i dziewczyny tam sporo ciekawych rzeczy pisały

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

01 lis 2019, 02:03

Ja mogę polecić fajną hurtownię tkanin https://sklepantex.pl/ Duży wybór zawsze i często są nowości. Najczęściej na ich stronie przeglądam nowy towar, niedawno na przykład pojawiła się u nich wyprzedaż minky - dobre okazje można upolować :ico_haha_01:

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Szycie, materiały, pomysł na prezent- Mój Świat Szmat

14 lis 2019, 16:11

Jeśli chodzi o materiały to ja akurat często biorę z efabrics- mają duży wybór i szybką dostawę a jakościowo materiały są bardzo dobre:) Nawet wczoraj składałam zamówienie i dostałam jeszcze rabat 10% na hasło "jesień":)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebszynia i 1 gość