pepa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2013, 12:58

Re: "Inna" koszulka ;)

08 gru 2013, 13:20

Jeśli chodzi o koszulki ze śmiesznym napisem, to jest faktycznie jak ktoś powiedział, niszczą się po pierwszym praniu najczęściej. Natomiast jeśli chodzi o "inne koszulki" to polecam koszulki manto. Są to typowe sportowe (więc dobre jakościowo), wygodne a i nadruki mają czasem zabawne ;) (Przesyłam link do sklepu).
Problem w tym, że "niszczenie się" mniej zależy od koszulki, a więcej od nadruku, a raczej jego techniki. Ja zamawiam przez net koszulki z nadrukiem, ale właśnie z NADRUKIEM, a nie z tak zwaną naprasowanką, która twardnieje i się łuszczy. Poza tym trzeba pamiętać, że takie oszulki pierze się w niskiej temperaturze i najlepiej na lewej stronie. Prasuje też na lewej stronie. I jest w porzo.

makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: "Inna" koszulka ;)

10 gru 2013, 15:04

Wiem, że nie do końca o to chodzi ale ja w zeszłym roku swoim koleżankom dawałam w prezencie koszulki ozdabiane własnoręcznie. Zamówiłam kilka zwykłych (białych i czarnych) koszulek na all, kupiłam farby do tkanin i każda dostała niepowtarzalny model ;). Dodam, że nie mam zdolności, ale udało mi się.

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: "Inna" koszulka ;)

11 gru 2013, 12:49

Koszulki Adidasa i nie tylko można znaleźć w dobrych sklepach internetowych szczególnie teraz kiedy podczas okresu świąt możemy liczyć na szereg promocji,warto mieć to na uwadze. To fajny pomysł na prezent.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: "Inna" koszulka ;)

11 cze 2014, 18:10

Ja na prezent wybrałabym raczej któryś z t-shirtów z mostrami.pl Koszulki wyglądają oryginalnie i są świetnej jakości. Nie mówię, że Adidas jest złej jakości ale wydaje mi się oklepany, każdy nosi tą markę. Ja stawiam na coś innego:)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: "Inna" koszulka ;)

18 cze 2014, 13:52

Wszystko jest na dobrą sprawę kwestią naszego gustu oraz stylu,ja akurat lubię śmieszne nadruki czy napisy o ile nie chodzę w nich codziennie bo umówmy się: są miejsca do których one po prostu nie pasują.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość